Kalvach Lukáš - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Kalvach Lukáš
Merchas Doski v dresu Slovácka.
Livesport jedenáctka 23. kola: Pět hráčů ze Slovácka v čele s iráckým obráncem a nikdo z derby

Kalvach skóroval do správné i špatné brány. Ani nevím, jak to tam zapadlo, hodnotil nešťastný zásah

Plzeň se proti oslabeným Pardubicím bála o výhru, Šulc vyšplhal na vrchol tabulky střelců

Chorý a Kalvach: Tajné přání bylo nedostat Záhřeb. Servette je hratelné, ale nic lehkého

Datové zrcadlo ligového podzimu: V obraně i v útoku vládnou hráči Plzně

Datové zrcadlo ligy: Havlík vládne nejvyšší soutěži nejen v tabulce střelců

Na únavu bych to nesváděl. Slovácko je zkušené, nic jsme nevymysleli, mrzelo Kalvacha

Kopic po Astaně: Hlavně, že to byl vítězný gól, nechceme spoléhat jen na domácí zápasy

Plzeň během tří minut otočila duel v Astaně a výrazně se přiblížila postupu ze skupiny

Kalvach po zápase se Spartou neztrácel hlavu: Druhá půle byla vabank, porážka nás nesrazí

Datové zrcadlo ligy: Plzeň má před duelem na Spartě v mnoha ohledech navrch

Livesport jedenáctka 9. kola: Dominantní Plzeň i Ewerton a jediný zástupce derby

Plzeň si demolicí prodloužila vítěznou šňůru, Kotalova premiéra přinesla další Látalův zmar

Jeden z nejhezčích gólů kariéry. Nečekal jsem, že budou až tak bránit, překvapilo Kalvacha

Plzeň se na výhru s Ballkani nadřela. Hrdinou Západočechů se stal Kalvach

Před zápasem bychom výhru 2:1 brali, teď nás to trošku mrzí, říká plzeňský Kalvach

Plzeň vítězně zvládla úvodní bitvu 4. předkola EKL, Tobol Kostanaj porazila 2:1

Datové zrcadlo ligy: Plzeň zatím hledá tvář i sestavu. Koubek udivil zvláštními tahy

Musíme se zlepšit. Chceme být více přímočařejší, říká Kalvach před zápasem s Dritou

Analýza přestupů pohárových zástupců: Koho potřebují Slavia a Plzeň?

ANALÝZA: Sparta proti Plzni objevila muže na opravu ulomeného trojzubce, soupeř odpadl

Komplikace pro víkend: Plzeň znovu přišla o Kalvacha, Slavia o Schranze

Kalvach se vrátil po měsíci, k bodům v Edenu nepomohl. Tlak Slavie byl enormní, řekl

Datové zrcadlo ligy: Proč selhaly Plzeň se Slavií? Chyběli jim kreativní záložníci

Nejbližší dva zápasy nestihne, řekl o zraněném Kalvachovi plzeňský trenér Horváth