Kúdela prvním gólem za Persiji rozhodl o výhře, trefil se v desáté minutě nastavení

Kúdela rozhodl premiérovým gólem v Indonésii o výhře své Persije nad Bali.
Kúdela rozhodl premiérovým gólem v Indonésii o výhře své Persije nad Bali.Profimedia
Stoper Ondřej Kúdela (35) premiérovým gólem v indonéské lize vystřelil fotbalistům Persije Jakarta vítězství 3:2 nad Bali United. Potřeboval na ni 18 zápasů. Tým českého reprezentanta se díky tomu posunul před svého nedělního soupeře na třetí místo.

Persija Jakarta – Bali United 3:2

Persija, která nastoupila bez disciplinárně potrestaného útočníka Michaela Krmenčíka, vedla od 10. minuty, ale hosté ještě v prvním poločase otočili skóre. Také domácí však předvedli rychlý obrat, a to na samém konci závěrečného nastavení.

Nejprve v 96. minutě vyrovnal Hansamu Yama a v desáté minutě přišla chvíle Kúdely, který Perisiji posílil loni v červnu z pražské Slavie. Prosadil se po rohovém kopu hlavou z malého vápna.