Neapol rozhodla z penalty a dál vede Serii A, obhájce AC Milán překvapivě remizovalAFP
Fotbalisté Neapole zdolali doma Empoli 2:0 a v Serii A vyhráli podesáté za sebou. Svěřenci trenéra Luciana Spalletiho (63) vedou tabulku o osm bodů před AC Milán. Obhájce titulu překvapivě remizoval na hřišti nováčka z Cremony bez branek.

Utkání Neapol - Empoli 2:0

Vítězství Neapole zařídil z penalty v 69. minutě Lozano. O chvíli později byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující stoper Luperto, který je v Empoli na hostování právě z Neapole. Pojistku přidal v 88. minutě Zieliňski. Celek zpod Vesuvu drží jako jediný v ligové sezoně neporazitelnost.

Utkání Spezia - Udine 1:1

Spezia remizovala s Udine 1:1. Hosté nezvítězili už šest kol, Spezia dokonce sedm.

Utkání Cremona - AC Milán 0:0

AC Milán si proti Cremoně vytvořil několik šancí, žádnou z nich ale nevyužil. Branka Origiho z 56. minuty neplatila kvůli ofsajdu. Miláňané nevyhráli podruhé z posledních tří kol. Cremona jako jediná nadále čeká na první vítězství v sezoně. Po třetí remíze za sebou zůstala na první sestupové pozici.