Přátelské zápasy mezistátní - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Přátelské zápasy mezistátní
Špaček pózuje s kotoučem, kterým vstřelil první reprezentační gól.
Špaček dostal pochvalu od slavného otce a další den dal gól: Nádhera, užil jsem si to

První třetinu jsem se cítil strašně, ale pak jsem se do toho dostal, řekl dvougólový Kodýtek

Rulík by se raději soupeřům z MS v přípravě vyhnul, další nominaci oznámí v pondělí

Kodýtek dvěma góly vystřelil další výhru nad Slováky v přípravě, uspěl také bek Špaček

Byl jsem nervózní a na výkonu se to trochu podepsalo, řekl po reprezentační premiéře Kaše

Byl to zápas do poslední minuty, ocenil Vrána soupeře. Proti Slovensku se cítil dobře

Měli jsme jednoznačně víc ze hry, pochvaloval si Rulík po vítězství nad Slovenskem

Vrána otevřel skóre proti Slovensku, o výhře rozhodla vydařená první třetina

Češi v přípravě na MS zdolali Rakousko i přes virózu. V kabině něco létá, přiznal trenér Rulík

Česká hokejová reprezentace vyhrála i třetí přípravný zápas před MS. Rakousko porazila 5:1

Jsme rádi, že jsme oba zápasy vyhráli, chválil výkon národního týmu Rulík

Další výhra nad Německem, hokejisté v přípravě v Karlových Varech vyhráli 4:2

Hráli jsme tak, jak bychom si představovali, pochvaloval si kouč Rulík po výhře nad Německem

Národní tým zdolal na úvod přípravy před MS Německo 3:0, Tomášek se blýskl hattrickem

Podařený začátek, hokejová dvacítka porazila v přípravě na MS Lotyšsko 4:3

Byl to vyrovnaný zápas, Boston sledujeme, přiznal Chlapík po výhře nad Rakouskem

Šestá výhra v přípravě. Český tým porazil Rakousko 2:1, rozhodl Tomášek

Kempný hned po příjezdu k reprezentaci skóroval. Střílím v každém zápase, popisoval

Další vítězná příprava, Česko porazilo Slovensko 5:1, dva góly dal Flek