Zimní sporty

Více zimních sportů
Zimní sporty ONLINE: Jubilejní 100. ročník Vasova běhu ovládli Norové, Ledecká se zaskvěla

Další úspěšná obhajoba. Sáblíková na MS získala bronzovou medaili na trati 5000 metrů

Bö o dostihnutí Björndalena: Ole je idol. Moc to pro mě znamená. Legenda ho chválila

Ledecká se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky. V Crans Montaně zajela v super-G osmé místo

Livesport Daily #192: Jaké jsou důvody letošních častých pádů lyžařských hvězd, vysvětluje Borek Zakouřil

Ruští krasobruslaři budou mít po diskvalifikaci Valijevové olympijský bronz

Závody SP sjezdařek v Ga-Pa byly kvůli oteplování zrušeny. Nenašlo se ani náhradní dějiště

Strasser vyhrál po Kitzbühelu i noční slalom SP ve Schladmingu, přiblížil se Fellerovi

Shiffrinová vylepšila ve Flachau vlastní rekord, získala 94. triumf ve Světovém poháru

Ledecká vynechá SP v Bad Gasteinu, premiéru na snowboardu plánuje o víkendu

Premiéra, Odermatt vyhrál ve Wengenu poprvé v kariéře sjezd Světového poháru

Feller vyhrál slalom SP v Adelbodenu, o pouhé dvě setiny porazil McGratha

Dubovská obsadila ve slalomu v Kranjské Goře 21. místo, suverénně vyhrála Vlhová

Veterán se nevzdává, dvaačtyřicetiletý Ammann se dočká 25. účasti na skokanském Turné

Maděrová skončila v Davosu v paralelním slalomu snowboardistek šestá, vyhrála Hofmeisterová

Vstupenky už mizí, víkendové závody jsou skoro vyprodané. Biatlonové MS v Česku táhne

Noční slalom v Courchevelu ovládla Vlhová před Shiffrinovou. Dubovská bodovala i počtvrté

Lyže jedou, biatlonový problém se jmenuje střelba. Češi se v sezoně domácího MS zle trápí

Na Jizerské padesátce se pojede o nové trofeje, kapacity se pomalu plní

Odermatt znovu nejlepší, zvítězil i ve třetím obřím slalomu této sezony

Pinturault vynechá sjezdy SP ve Val Gardeně: Pro mě nová trať a byl tu jen jeden trénink

Lyžařky mají za sebou v Zermattu první trénink, Ledecká se umístila na 21. místě

Koudelku skoky zase baví, nabíjí ho pozitivní energie okolo nových slovinských trenérů

Dubovská si ve druhém slalomu v Levi pohoršila na 16. místo, vyhrála Shiffrinová