GFL 2 2021 live výsledky, tabulka

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
GFL 2
2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷NĚMECKO: GFL 2¬ZEE÷jodOP8aP¬ZB÷81¬ZY÷Německo¬ZC÷tz38z3Yi¬ZD÷p¬ZE÷42KPAsr0¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_jodOP8aP¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-fotbal/nemecko/gfl-2/¬OAJ÷ATkIliYI-SMsn1kKD.png¬ZX÷06Německo 007ěmecko0450000000001000GFL 2 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Německo¬~AA÷pYFZfOFI¬AD÷1623510000¬ADE÷1623510000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷xrOWx0f8¬WU÷wiesbaden-phantoms¬GRA÷0¬AG÷7¬OA÷nBFvZBPq-tldlYKBF.png¬WN÷BAD¬AF÷Bad Homburg Sentinels¬JB÷joSzxK9E¬WV÷bad-homburg-sentinels¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷15¬OB÷MZuloUUH-xEbcWics.png¬~AA÷AF1iroWC¬AD÷1622984400¬ADE÷1622984400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essen Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essen Cardinals¬JA÷2sR9QV4o¬WU÷essen-cardinals¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬OA÷YXAz6Foe-l6DiwCEj.png¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷tYPDPkKi¬WV÷solingen-paladins¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷13¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬OB÷ITR602kC-r5WONLVr.png¬~AA÷ttcmqRG6¬AD÷1622984400¬ADE÷1622984400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Straubing Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straubing Spiders¬JA÷nHy16SJT¬WU÷straubing-spiders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷48¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷20¬OA÷2ZQuMOU0-M7ssEf8K.png¬WN÷WIE¬AF÷Wiesbaden Phantoms¬JB÷lQNS1nSp¬WV÷wiesbaden-phantoms¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷7¬OB÷nBFvZBPq-tldlYKBF.png¬~AA÷2kbqp710¬AD÷1622905200¬ADE÷1622905200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bad Homburg Sentinels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Bad Homburg Sentinels¬JA÷viYh8lkH¬WU÷bad-homburg-sentinels¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬OA÷MZuloUUH-xEbcWics.png¬WN÷FUR¬AF÷Fursty Razorbacks¬JB÷hfxc784N¬WV÷fursty-razorbacks¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬OB÷Y9jlX2U0-x0yHV83r.png¬~AA÷2orr58wQ¬AD÷1622901600¬ADE÷1622901600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rostock Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rostock Griffins¬JA÷joWXKRYM¬WU÷rostock-griffins¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬OA÷Gx8c0Voe-tGnz1v5J.png¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷UyVyKolT¬WV÷lubeck-cougars¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬OB÷WUeBWYme-rqm9cial.png¬~~
5
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NĚMECKO: GFL 2¬ZEE÷jodOP8aP¬ZB÷81¬ZY÷Německo¬ZC÷tz38z3Yi¬ZD÷p¬ZE÷42KPAsr0¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_jodOP8aP¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-fotbal/nemecko/gfl-2/¬OAJ÷ATkIliYI-SMsn1kKD.png¬ZX÷06Německo 007ěmecko0450000000001000GFL 2 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Německo¬~AA÷bHTDan1m¬AD÷1623506400¬ADE÷1623506400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷Cf9kw9li¬WU÷dusseldorf-panther¬GRA÷0¬OA÷KSlxxzBN-6Rikky9C.png¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷jo8gxT3c¬WV÷hamburg-huskies¬GRB÷0¬OB÷2ghDRIhT-zXExw37k.png¬AN÷n¬~AA÷GhOIb6Gg¬AD÷1623506400¬ADE÷1623506400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Pirates¬JB÷bBB1z7Y9¬WV÷frankfurt-pirates¬GRB÷0¬OB÷QVK1aSjT-63TwIILj.png¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷KKCcymJ3¬WU÷kirchdorf-wildcats¬GRA÷0¬OA÷4Q8gcRhT-KS4ayuvs.png¬AN÷n¬~AA÷29QUe40C¬AD÷1623592800¬ADE÷1623592800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fursty Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STR¬AF÷Straubing Spiders¬JB÷OvzkEGH7¬WV÷straubing-spiders¬GRB÷0¬OB÷2ZQuMOU0-M7ssEf8K.png¬WM÷FUR¬AE÷Fursty Razorbacks¬JA÷plyoFd21¬WU÷fursty-razorbacks¬GRA÷0¬OA÷Y9jlX2U0-x0yHV83r.png¬AN÷n¬~AA÷dUUh0Jib¬AD÷1624111200¬ADE÷1624111200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷K2XTQg1D¬WV÷rostock-griffins¬GRB÷0¬OB÷Gx8c0Voe-tGnz1v5J.png¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷tCYPRZo7¬WU÷hamburg-huskies¬GRA÷0¬OA÷2ghDRIhT-zXExw37k.png¬AN÷n¬~AA÷zFtp2uNo¬AD÷1624118400¬ADE÷1624118400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bad Homburg Sentinels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷fsHEUy2l¬WV÷kirchdorf-wildcats¬GRB÷0¬OB÷4Q8gcRhT-KS4ayuvs.png¬WM÷BAD¬AE÷Bad Homburg Sentinels¬JA÷GjIAVHnr¬WU÷bad-homburg-sentinels¬GRA÷0¬OA÷MZuloUUH-xEbcWics.png¬AN÷n¬~AA÷E5ul1axh¬AD÷1624118400¬ADE÷1624118400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Solingen Paladins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷nkZLSFW0¬WV÷lubeck-cougars¬GRB÷0¬OB÷WUeBWYme-rqm9cial.png¬WM÷NKO¬AE÷Solingen Paladins¬JA÷l4GITeHf¬WU÷solingen-paladins¬GRA÷0¬OA÷ITR602kC-r5WONLVr.png¬AN÷n¬~AA÷4fY0bcMA¬AD÷1624194000¬ADE÷1624194000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIE¬AF÷Wiesbaden Phantoms¬JB÷IiGoqyHs¬WV÷wiesbaden-phantoms¬GRB÷0¬OB÷nBFvZBPq-tldlYKBF.png¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Pirates¬JA÷tWOJmH8Q¬WU÷frankfurt-pirates¬GRA÷0¬OA÷QVK1aSjT-63TwIILj.png¬AN÷n¬~AA÷8SGqjZTj¬AD÷1624716000¬ADE÷1624716000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷8OgReE0m¬WV÷solingen-paladins¬GRB÷0¬OB÷ITR602kC-r5WONLVr.png¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷UXfNdfos¬WU÷dusseldorf-panther¬GRA÷0¬OA÷KSlxxzBN-6Rikky9C.png¬AN÷n¬~AA÷AXfSEI6i¬AD÷1624716000¬ADE÷1624716000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STR¬AF÷Straubing Spiders¬JB÷ELdZghVa¬WV÷straubing-spiders¬GRB÷0¬OB÷2ZQuMOU0-M7ssEf8K.png¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷2ogVfYFg¬WU÷kirchdorf-wildcats¬GRA÷0¬OA÷4Q8gcRhT-KS4ayuvs.png¬AN÷n¬~AA÷vDQDee6T¬AD÷1624716000¬ADE÷1624716000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷pnG9wXpJ¬WV÷hamburg-huskies¬GRB÷0¬OB÷2ghDRIhT-zXExw37k.png¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷WrC5vDVC¬WU÷langenfeld-longhorns¬GRA÷0¬OA÷IDvVcN76-GjzLUSIl.png¬AN÷n¬~AA÷l6MQdpo6¬AD÷1624719600¬ADE÷1624719600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷xOysGxme¬WV÷rostock-griffins¬GRB÷0¬OB÷Gx8c0Voe-tGnz1v5J.png¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬JA÷bXxwHIXl¬WU÷berlin-adler¬GRA÷0¬OA÷0SEYLLUH-pI2eYUT8.png¬AN÷n¬~AA÷0MR9dyiN¬AD÷1624798800¬ADE÷1624798800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FUR¬AF÷Fursty Razorbacks¬JB÷xMC1ugG6¬WV÷fursty-razorbacks¬GRB÷0¬OB÷Y9jlX2U0-x0yHV83r.png¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Pirates¬JA÷bVDctZ00¬WU÷frankfurt-pirates¬GRA÷0¬OA÷QVK1aSjT-63TwIILj.png¬AN÷n¬~AA÷dhDuiFEp¬AD÷1624798800¬ADE÷1624798800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lubeck Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essen Cardinals¬JB÷xt3e1zwQ¬WV÷essen-cardinals¬GRB÷0¬OB÷YXAz6Foe-l6DiwCEj.png¬WM÷LUB¬AE÷Lubeck Cougars¬JA÷bk4i2GNJ¬WU÷lubeck-cougars¬GRA÷0¬OA÷WUeBWYme-rqm9cial.png¬AN÷n¬~~
60
Reklama
Reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
Reklama
Nápověda: Jste na stránce GFL 2 2021 výsledky v sekci Americký fotbal/Německo. GFL 2 2021 livescore, konečné i průběžné výsledky, GFL 2 2021 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky GFL 2 2021 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 5000 událostí z více než 30 sportů z celého světa. V horním menu klikněte na název sportu nebo vlevo na název země a vyberte si požadovanou soutěž. Live výsledky na stránce GFL 2 2021 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup