GFL 2020 live výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama

Americký fotbal Německo

GFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷NĚMECKO: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Německo¬ZC÷APC4AjZd¬ZD÷p¬ZE÷xvLQI4bM¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-fotbal/nemecko/gfl/¬ZX÷06Německo 007ěmecko0440000000001000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Německo¬~AA÷40XUn8fI¬AD÷1594479600¬ADE÷1594479600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷Y1yCFmVs¬WV÷marburg-mercenaries¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷Oh9rXF0F¬WU÷stuttgart-scorpions¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷GlvGABnP¬AD÷1595682000¬ADE÷1595682000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷zkvOCoF0¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷ELM¬AF÷Elmshorn Fighting Pirates¬JB÷EuwSB5U6¬WV÷elmshorn-fighting-pirates¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷zZKn5kAn¬AD÷1595689200¬ADE÷1595689200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷xxHFIy3J¬WU÷allgau-comets¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷GSFJHeIP¬WV÷marburg-mercenaries¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷2ojYoS9O¬AD÷1595689200¬ADE÷1595689200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷SOzGE7pl¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷6FZJDRaf¬WV÷new-yorker-lions¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷IcQs6Vft¬AD÷1595689200¬ADE÷1595689200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷82xWAPqD¬WU÷potsdam-royals¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷M5tzAqaJ¬WV÷berlin-rebels¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷EPJj49Ph¬AD÷1595689200¬ADE÷1595689200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷nB2oDFQt¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷Q11kCZum¬WV÷munich-cowboys¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷8nJf3Tva¬AD÷1595689200¬ADE÷1595689200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷KO0gBgeg¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷YR4cADAa¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷MkNb2mf5¬AD÷1595694600¬ADE÷1595694600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷Sl419XP5¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷6u358iuC¬WV÷frankfurt-universe¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷4EC3179B¬AD÷1596286800¬ADE÷1596286800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷zF797BfI¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷E56D6V9O¬WV÷potsdam-royals¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷r5B70ROH¬AD÷1596290400¬ADE÷1596290400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷S8feVEnP¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷lC0MQYft¬WV÷cologne-crocodiles¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷UL9Fb5gU¬AD÷1596290400¬ADE÷1596290400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷ja3YNWva¬WU÷munich-cowboys¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷Uk2xNjf5¬WV÷ingolstadt-dukes¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷jVABaovO¬AD÷1596294000¬ADE÷1596294000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷MPbUOCPh¬WV÷kiel-hurricanes¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷rZaQPhAn¬WU÷hildesheim-invaders¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷8nuQI8vn¬AD÷1596294000¬ADE÷1596294000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷Wx5lKlvO¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷AT3hJ8gU¬WV÷frankfurt-universe¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷fqyMJlPu¬AD÷1596301200¬ADE÷1596301200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷OC1tMA9B¬WU÷ravensburg-razorbacks¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷xG5pLUOH¬WV÷allgau-comets¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷29vUHSgh¬AD÷1596898800¬ADE÷1596898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷0hubvhPu¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷vqv2wCvn¬WV÷berlin-rebels¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷t0wYGn9b¬AD÷1596898800¬ADE÷1596898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷Y5w6xWgh¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷n9sAyj9b¬WV÷potsdam-royals¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷xSWtFQwB¬AD÷1596898800¬ADE÷1596898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷ldpMYmgH¬WU÷munich-cowboys¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷SnqQX78N¬WV÷allgau-comets¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷byYxG6O4¬AD÷1596898800¬ADE÷1596898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷tWtEzAO4¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷KMuIZTwB¬WV÷dresden-monarchs¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷WlWpEpgH¬AD÷1596898800¬ADE÷1596898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷M9rUWRNT¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷d2ZeSoWp¬WV÷frankfurt-universe¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷rPZlD48N¬AD÷1596904200¬ADE÷1596904200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷A5NwiV8o¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷ldMsjkOi¬WV÷marburg-mercenaries¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~
49
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
Nápověda: Jste na stránce GFL 2020 výsledky v sekci Americký fotbal/Německo. GFL 2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, GFL 2020 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky GFL 2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 5000 událostí z více než 30 sportů z celého světa. V horním menu klikněte na název sportu nebo vlevo na název země a vyberte si požadovanou soutěž. Live výsledky na stránce GFL 2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist