Přátelské zápasy klubů ženy 2018 live výsledky, tabulka

Basketbal Svět

Přátelské zápasy klubů ženy
2018
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy¬ZEE÷zaqm7bC4¬ZB÷8¬ZY÷Svět¬ZC÷2cGbQlDU¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_zaqm7bC4¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/svet/pratelske-zapasy-klubu-zeny/¬ZX÷03Svět 004......0330000000187000Přátelské zá027ů ženy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svět¬~AA÷l0oPKuKT¬AD÷1538751600¬ADE÷1538751600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bellona Kayseri Ž (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bellona Kayseri Ž (Tur)¬JA÷2y5aSBST¬WU÷bellona-kayseri¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷17¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷21¬WN÷BES¬AF÷Besiktas Ž (Tur)¬JB÷vcdRNVzo¬WV÷besiktas¬AH÷73¬BB÷19¬BD÷18¬BF÷23¬BH÷13¬~AA÷fwnLLL4N¬AD÷1538744400¬ADE÷1538744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Istanbul Univ. Ž (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IST¬AE÷Istanbul Univ. Ž (Tur)¬JA÷UN6iUXcH¬WU÷istanbul-gelisim-universitesi¬AG÷58¬BA÷11¬BC÷13¬BE÷20¬BG÷14¬WN÷CAN¬AF÷Canik Belediye Ž (Tur)¬JB÷8E5eTiDN¬WV÷samsun-canik-belediye¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷83¬BB÷21¬BD÷29¬BF÷17¬BH÷16¬~AA÷r3rHM1kH¬AD÷1538737200¬ADE÷1538737200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Izmit Belediyespor Ž (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IZM¬AE÷Izmit Belediyespor Ž (Tur)¬JA÷YeDrWgT4¬WU÷izmit-belediyespor¬AG÷59¬BA÷14¬BC÷15¬BE÷12¬BG÷18¬WN÷GAL¬AF÷Galatasaray Ž (Tur)¬JB÷CnCnVDrB¬WV÷galatasaray¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷63¬BB÷18¬BD÷16¬BF÷18¬BH÷11¬~AA÷OhplNekr¬AD÷1538665200¬ADE÷1538665200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bellona Kayseri Ž (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bellona Kayseri Ž (Tur)¬JA÷8AigBZEK¬WU÷bellona-kayseri¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷13¬BC÷21¬BE÷16¬BG÷21¬WN÷IZM¬AF÷Izmit Belediyespor Ž (Tur)¬JB÷KpecAgUQ¬WV÷izmit-belediyespor¬AH÷66¬BB÷24¬BD÷14¬BF÷11¬BH÷17¬~AA÷W0hMRysR¬AD÷1538658000¬ADE÷1538658000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Besiktas Ž (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BES¬AE÷Besiktas Ž (Tur)¬JA÷ne3pDep8¬WU÷besiktas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷24¬BC÷20¬BE÷20¬BG÷12¬WN÷IST¬AF÷Istanbul Univ. Ž (Tur)¬JB÷Qo2lCFaE¬WV÷istanbul-gelisim-universitesi¬AH÷56¬BB÷14¬BD÷20¬BF÷14¬BH÷8¬~AA÷hAgISHRK¬AD÷1538650800¬ADE÷1538650800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galatasaray Ž (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galatasaray Ž (Tur)¬JA÷KlBbkhh1¬WU÷galatasaray¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷68¬BA÷12¬BC÷22¬BE÷18¬BG÷16¬WN÷CAN¬AF÷Canik Belediye Ž (Tur)¬JB÷buA2lC77¬WV÷samsun-canik-belediye¬AH÷55¬BB÷22¬BD÷8¬BF÷16¬BH÷9¬~AA÷pEoBXM83¬AD÷1538587800¬ADE÷1538587800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cadi La Seu Ž (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SNA¬AF÷Sant Adria Ž (Esp)¬JB÷t4Xh7Qc0¬WV÷sant-adria¬AH÷62¬BB÷14¬BD÷17¬BF÷19¬BH÷12¬WM÷CAD¬AE÷Cadi La Seu Ž (Esp)¬JA÷nsYl86rf¬WU÷cadi-la-seu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷15¬BC÷6¬BE÷22¬BG÷20¬~AA÷vNLY6UDt¬AD÷1538393400¬ADE÷1538393400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botas Ž (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botas Ž (Tur)¬JA÷61qKYFvJ¬WU÷botas¬AG÷58¬BA÷17¬BC÷8¬BE÷21¬BG÷12¬WN÷FEN¬AF÷Fenerbahce Ž (Tur)¬JB÷rJS2caHJ¬WV÷fenerbahce¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷25¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷18¬~AA÷M5iKm7DI¬AD÷1538384400¬ADE÷1538384400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Istanbul Univ. Ž (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IST¬AE÷Istanbul Univ. Ž (Tur)¬JA÷4fvdvKAs¬WU÷istanbul-gelisim-universitesi¬AG÷49¬BA÷16¬BC÷15¬BE÷9¬BG÷9¬WN÷ORM¬AF÷Ormanspor Ž (Tur)¬JB÷bVhawvQm¬WV÷ogm-ormanspor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷16¬BD÷24¬BF÷16¬BH÷22¬~AA÷UkJuJxdE¬AD÷1538304300¬ADE÷1538304300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sleza Wroclaw Ž (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BYD¬AF÷Artego Bydgoszcz Ž (Pol)¬JB÷OMVKkM5s¬WV÷artego-bydgoszcz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷23¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷14¬WM÷SLE¬AE÷Sleza Wroclaw Ž (Pol)¬JA÷MDqgf2cQ¬WU÷sleza-wroclaw¬AG÷68¬BA÷19¬BC÷10¬BE÷16¬BG÷23¬~AA÷r1J6wkL7¬AD÷1538296200¬ADE÷1538296200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polkowice Ž (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polkowice Ž (Pol)¬JA÷6mrFZfcg¬WU÷polkowice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷11¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷23¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Can-Pack Ž (Pol)¬JB÷pvsJYECa¬WV÷wisla-can-pack¬AH÷59¬BB÷20¬BD÷12¬BF÷14¬BH÷13¬~AA÷4G7Y0aEn¬AD÷1538244000¬ADE÷1538244000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Politechnika Gdanska Ž (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Politechnika Gdanska Ž (Pol)¬JA÷xf5dTkrC¬WU÷politechnika-gdanska¬AG÷53¬BA÷11¬BC÷17¬BE÷21¬BG÷4¬WN÷GOR¬AF÷Gorzow Ž (Pol)¬JB÷WG40S9cI¬WV÷gorzow¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷23¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷29¬~AA÷Ag8U1uat¬AD÷1538238600¬ADE÷1538238600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sleza Wroclaw Ž (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLE¬AE÷Sleza Wroclaw Ž (Pol)¬JA÷tSBmVBDa¬WU÷sleza-wroclaw¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷18¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Can-Pack Ž (Pol)¬JB÷b36hUVS5¬WV÷wisla-can-pack¬AH÷65¬BB÷18¬BD÷8¬BF÷17¬BH÷22¬~AA÷EZQ1J7UD¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lefkadas Ž (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Lefkadas Ž (Gre)¬JA÷8EDuXXrm¬WU÷as-niki-lefkadas¬AG÷63¬BA÷19¬BC÷11¬BE÷21¬BG÷12¬WN÷VEN¬AF÷Venezia Ž (Ita)¬JB÷2yDqWibg¬WV÷venezia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷25¬BH÷19¬~AA÷CUnJfOiD¬AD÷1538227800¬ADE÷1538227800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dike Napoli Ž (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIK¬AE÷Dike Napoli Ž (Ita)¬JA÷jcX8xfLP¬WU÷dike-napoli¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷67¬BA÷23¬BC÷10¬BE÷16¬BG÷18¬WN÷RAG¬AF÷Ragusa Ž (Ita)¬JB÷dvAyYDTt¬WV÷ragusa¬AH÷66¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷9¬~AA÷YwlFe4x7¬AD÷1538220600¬ADE÷1538220600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympiakos Ž (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympiakos Ž (Gre)¬JA÷OjuNEjTI¬WU÷olympiakos-pireus¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷20¬BC÷14¬BE÷29¬BG÷21¬WN÷SPA¬AF÷Spartak Moskva Ž (Rus)¬JB÷C6Y4wz6J¬WV÷spartak-moskva¬AH÷69¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷14¬BH÷18¬~AA÷QDp7cQ7f¬AD÷1538215200¬ADE÷1538215200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gernika Bizkaia Ž (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEM¬AE÷Gernika Bizkaia Ž (Esp)¬JA÷fBm6IYTg¬WU÷gernika-bizkaia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷11¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷19¬WN÷VAS¬AF÷IDK Gipuzkoa Ž (Esp)¬JB÷lYnAHhq0¬WV÷idk-gipuzkoa¬AH÷48¬BB÷13¬BD÷10¬BF÷15¬BH÷10¬~AA÷44qBdpN0¬AD÷1538215200¬ADE÷1538215200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ormanspor Ž (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORM¬AE÷Ormanspor Ž (Tur)¬JA÷2yiEGCb6¬WU÷ogm-ormanspor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷69¬BA÷26¬BC÷17¬BE÷16¬BG÷10¬WN÷FEN¬AF÷Fenerbahce Ž (Tur)¬JB÷p0tJFWDC¬WV÷fenerbahce¬AH÷63¬BB÷19¬BD÷10¬BF÷19¬BH÷15¬~
3
1561445949
76
fixtures
3
1561445949
0
Settings
Nápověda: Jste na stránce Přátelské zápasy klubů ženy 2018 výsledky v sekci Basketbal/Svět. Přátelské zápasy klubů ženy 2018 livescore, konečné i průběžné výsledky, Přátelské zápasy klubů ženy 2018 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Přátelské zápasy klubů ženy 2018 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce Přátelské zápasy klubů ženy 2018 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist