Přátelské zápasy klubů 2020 live výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Svět

Přátelské zápasy klubů
2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SVĚT: Přátelské zápasy klubů¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Svět¬ZC÷tKuMJ4Mc¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/svet/pratelske-zapasy-klubu/¬ZX÷03Svět 004......0030000000001000Přátelské zá022 klubů000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svět¬~AA÷rVnXeuxI¬AD÷1606761000¬ADE÷1606761000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympiakos (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606766979¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOL¬AF÷Kolossos Rhodes (Gre)¬JB÷Klf8NFwm¬WV÷kolossos-rhodes¬GRB÷0¬AH÷73¬BB÷20¬BD÷17¬BF÷19¬BH÷17¬OB÷UwTAsune-4OU4lEER.png¬WM÷OLY¬AE÷Olympiakos (Gre)¬JA÷jFk4OeOt¬WU÷olympiakos-pireus¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷95¬BA÷24¬BC÷27¬BE÷21¬BG÷23¬OA÷p6ftzEPq-ljwhtmlg.png¬~AA÷2LMfOobd¬AD÷1606667400¬ADE÷1606667400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legia (Pol)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606673405¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Ostrow Wielkopolski (Pol)¬JB÷SxOYcfAF¬WV÷ostrow-wielkopolski¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷88¬BB÷29¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷20¬OB÷4nKJIKle-fc3Nk8td.png¬WM÷LEG¬AE÷Legia (Pol)¬JA÷lnPUbze9¬WU÷sk-legia-warszawa¬GRA÷0¬AG÷75¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷13¬BG÷26¬OA÷nNMHYUme-funCGT3q.png¬~AA÷OUNjPRrj¬AD÷1606656600¬ADE÷1606656600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pardubice (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606662803¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OST¬AF÷Ostrava (Cze)¬JB÷fPPQaGu3¬WV÷ostrava¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷70¬BB÷20¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷15¬OB÷zJ5d7WRq-8dDFGnmg.png¬WM÷PAR¬AE÷Pardubice (Cze)¬JA÷tMLM0dQd¬WU÷pardubice¬GRA÷0¬AG÷69¬BA÷26¬BC÷10¬BE÷15¬BG÷18¬OA÷OWbYrqBN-trNn6jHS.png¬~AA÷Or98neS9¬AD÷1605337200¬ADE÷1605337200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yulon Luxgen Dinos (Tpe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAI¬AF÷Taiwan Beer (Tpe)¬JB÷p2n0lxKH¬WV÷taiwan-beer¬GRB÷0¬AH÷69¬BB÷14¬BD÷20¬BF÷15¬BH÷20¬OB÷nRWxqCVH-QVCNlrFK.png¬WM÷YUL¬AE÷Yulon Luxgen Dinos (Tpe)¬JA÷6BmdkI4B¬WU÷yulon-luxgen-dinos¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷72¬BA÷6¬BC÷28¬BE÷17¬BG÷21¬OA÷ImKvKFRq-82W60rXi.png¬~AA÷zkcss6RN¬AD÷1605258000¬ADE÷1605258000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeoutai (Tpe)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605266026¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEN¬AF÷Pauian (Tpe)¬JB÷KYHZeLCf¬WV÷pauian¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷21¬BD÷13¬BF÷20¬BH÷26¬OB÷r5r0BrlC-fJCvO5Es.png¬WM÷JEO¬AE÷Jeoutai (Tpe)¬JA÷jaDVd1cl¬WU÷jeoutai¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷12¬BC÷21¬BE÷17¬BG÷24¬OA÷fkJTbdQq-M3ZO8483.png¬~AA÷Uaj3sSqa¬AD÷1605256200¬ADE÷1605256200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide 36ers (Aus)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1605262102¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets (Aus)¬JB÷UHOypzyc¬WV÷brisbane-bullets¬GRB÷0¬AH÷75¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷19¬BH÷21¬OB÷CWibzvne-z1pLE2PI.png¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide 36ers (Aus)¬JA÷t2VgLjbd¬WU÷adelaide-36ers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷26¬BC÷15¬BE÷27¬BG÷25¬OA÷p4aDyJBN-v1BKSzm8.png¬~AA÷fDKxpv2O¬AD÷1605178800¬ADE÷1605178800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yulon Luxgen Dinos (Tpe)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605183970¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JEO¬AF÷Jeoutai (Tpe)¬JB÷Gr82Il5R¬WV÷jeoutai¬GRB÷0¬AH÷59¬BB÷17¬BD÷16¬BF÷12¬BH÷14¬OB÷fkJTbdQq-M3ZO8483.png¬WM÷YUL¬AE÷Yulon Luxgen Dinos (Tpe)¬JA÷n93bJUkL¬WU÷yulon-luxgen-dinos¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷77¬BA÷14¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷18¬OA÷ImKvKFRq-82W60rXi.png¬~AA÷UDDtAYcI¬AD÷1605094200¬ADE÷1605094200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Taiwan Beer (Tpe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Bank of Taiwan (Tpe)¬JB÷zNB9eoKJ¬WV÷bank-of-taiwan¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷17¬BH÷21¬OB÷2qtoMAQq-fqvqwXnb.png¬WM÷TAI¬AE÷Taiwan Beer (Tpe)¬JA÷MJNRW1sJ¬WU÷taiwan-beer¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷83¬BA÷18¬BC÷26¬BE÷20¬BG÷19¬OA÷nRWxqCVH-QVCNlrFK.png¬~AA÷ziExBErC¬AD÷1605085200¬ADE÷1605085200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pauian (Tpe)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605090970¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YUL¬AF÷Yulon Luxgen Dinos (Tpe)¬JB÷8GJNXsSC¬WV÷yulon-luxgen-dinos¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷75¬BB÷21¬BD÷21¬BF÷14¬BH÷19¬OB÷ImKvKFRq-82W60rXi.png¬WM÷MEN¬AE÷Pauian (Tpe)¬JA÷EgKJYNC6¬WU÷pauian¬GRA÷0¬AG÷59¬BA÷17¬BC÷7¬BE÷16¬BG÷19¬OA÷r5r0BrlC-fJCvO5Es.png¬~AA÷Y9l9d8CJ¬AD÷1603634400¬ADE÷1603634400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belfius Mons (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603640735¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Mechelen (Bel)¬JB÷OrxQjV0m¬WV÷mechelen¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷99¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷31¬BH÷22¬OB÷2wwSMuVH-My9WIDNp.png¬WM÷DEX¬AE÷Belfius Mons (Bel)¬JA÷phwMiBos¬WU÷belfius-mons¬GRA÷0¬AG÷95¬BA÷29¬BC÷23¬BE÷22¬BG÷21¬OA÷hEsdsMUH-IcgoyLGk.png¬~AA÷tvAHQqfd¬AD÷1603564200¬ADE÷1603564200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers (Eng)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603570612¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves (Eng)¬JB÷fBK8Wh1s¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷27¬BD÷25¬BF÷26¬BH÷9¬OB÷MFNrlDWH-A5LwyqYj.png¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers (Eng)¬JA÷IkTtyZhQ¬WU÷bristol-flyers¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷14¬BG÷20¬OA÷xtYzFChT-lGIKrHGe.png¬~AA÷YiV1Tdzn¬AD÷1602946800¬ADE÷1602946800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kumanovo (Mkd)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEL¬AF÷Pelister (Mkd)¬JB÷pY8BOYnA¬WV÷pelister¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷21¬OB÷QiBsJnRq-t0MZUUUI.png¬WM÷KUM¬AE÷Kumanovo (Mkd)¬JA÷6sA7PEX3¬WU÷kumanovo¬GRA÷0¬AG÷77¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷17¬BG÷19¬OA÷0ITrzklC-MNeDiInq.png¬~AA÷2XjJZAAi¬AD÷1602694800¬ADE÷1602694800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belfius Mons (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1602700916¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEX¬AE÷Belfius Mons (Bel)¬JA÷d8EQ1nv4¬WU÷belfius-mons¬GRA÷0¬AG÷70¬BA÷25¬BC÷15¬BE÷18¬BG÷12¬OA÷hEsdsMUH-IcgoyLGk.png¬WN÷BRU¬AF÷Phoenix Brussels (Bel)¬JB÷zaDU06gA¬WV÷phoenix-brussels¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷75¬BB÷20¬BD÷15¬BF÷19¬BH÷21¬OB÷x8bW3UVH-SGUBXkYa.png¬~
541
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SVĚT: Přátelské zápasy klubů¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Svět¬ZC÷tKuMJ4Mc¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/svet/pratelske-zapasy-klubu/¬ZX÷03Svět 004......0030000000001000Přátelské zá022 klubů000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svět¬~AA÷AcOvQWtI¬AD÷1608028200¬ADE÷1608028200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats (Aus)¬JA÷KnFh6K5g¬WU÷perth-wildcats¬GRA÷0¬OA÷GSHUEIA6-2FO6DwdA.png¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks (Aus)¬JB÷bwEd5vLa¬WV÷illawarra-hawks¬GRB÷0¬OB÷hCH2iDT0-Y1J1xnLF.png¬AN÷n¬~AA÷SYIqPjdO¬AD÷1608447600¬ADE÷1608447600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings (Aus)¬JA÷h0D04bz6¬WU÷sydney-kings¬GRA÷0¬OA÷ziFIxSUH-rqu3lkAB.png¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks (Aus)¬JB÷63H43IkC¬WV÷illawarra-hawks¬GRB÷0¬OB÷hCH2iDT0-Y1J1xnLF.png¬AN÷n¬~
2
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Přátelské zápasy klubů 2020 výsledky v sekci Basketbal/Svět. Přátelské zápasy klubů 2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, Přátelské zápasy klubů 2020 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Přátelské zápasy klubů 2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce Přátelské zápasy klubů 2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup