FA Trophy livescore, výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal Anglie

FA Trophy
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIE: FA Trophy - Kvalifikace¬ZEE÷QyiV55Xs¬ZB÷198¬ZY÷Anglie¬ZC÷4AM1oeMA¬ZD÷c¬ZE÷A1fLtRD2¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QyiV55Xs¬ZJ÷1¬ZL÷/fotbal/anglie/fa-trophy/¬ZX÷00Anglie 006Anglie0170000000001000FA Trophy - 023fikace000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglie¬~AA÷8A9SYu1I¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambridge City¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge City¬JA÷tpWkmEdc¬WU÷cambridge-city¬OA÷phNP7l7k-AXaVg2Rp.png¬WN÷KID¬AF÷Kidsgrove¬JB÷z7VgnYB3¬WV÷kidsgrove-athletic¬OB÷pAwTvJme-tCreTkRo.png¬AN÷n¬~AA÷E5LbyZMG¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cirencester¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIR¬AE÷Cirencester¬JA÷bu3voqXQ¬WU÷cirencester¬OA÷xvwVMKlC-zHvmlwaB.png¬WN÷PAU¬AF÷Paulton Rovers¬JB÷GKk6t3ur¬WV÷paulton-rovers¬OB÷pjR4Vp86-UFPHamOT.png¬AN÷n¬~AA÷IFX6w4nm¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunstable¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunstable¬JA÷jDhAzyDi¬WU÷afc-dunstable¬OA÷p8YU0BU0-lzRPm6Qe.png¬WN÷TOO¬AF÷Tooting & Mitcham¬JB÷pzhEZfSc¬WV÷tooting-mitcham¬OB÷dQEZJy7k-CYX693AT.png¬AN÷n¬~AA÷2VHfxF7A¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evesham¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evesham¬JA÷YJ2oP1A7¬WU÷evesham¬OA÷GGTPVBjC-4dGKZdbs.png¬WN÷BUL¬AF÷Biggleswade FC¬JB÷nNjTmom8¬WV÷biggleswade-fc¬OB÷bTCZoW86-ETIxVKKq.png¬AN÷n¬~AA÷rqIKUT48¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Felixstowe & Walton¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEL¬AE÷Felixstowe & Walton¬JA÷bawGk1Jl¬WU÷felixstowe-walton¬OA÷bcudqkiT-MTU6nDid.png¬WN÷GRE¬AF÷Great Wakering¬JB÷hMxKlLYf¬WV÷great-wakering¬OB÷tGxcctAN-KpScgCy3.png¬AN÷n¬~AA÷MRlhCLls¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hullbridge¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hullbridge¬JA÷vwuWoJID¬WU÷hullbridge¬OA÷vNCcevgT-p4DVarIe.png¬WN÷ASH¬AF÷Ashford Town¬JB÷ULKBfBMD¬WV÷ashford-town¬OB÷ADnUVIUH-re5kL2ZB.png¬AN÷n¬~AA÷facsHAz9¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hythe Town¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HYT¬AE÷Hythe Town¬JA÷WSF2OOKk¬WU÷hythe-town¬OA÷zNfJHtQq-KnNJDkje.png¬WN÷CHA¬AF÷Chalfont St Peter¬JB÷QkF6Nrzd¬WV÷chalfont-st-peter¬OB÷4z2prKPq-27jJLBtM.png¬AN÷n¬~AA÷0QswOOn0¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Market Drayton¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Market Drayton¬JA÷fXPFL7nI¬WU÷market-drayton¬OA÷QmeP097k-jwldTvqC.png¬WN÷BUR¬AF÷Bury Town¬JB÷lfPJKR1O¬WV÷bury-town¬OB÷ze6sjD76-bTWJfBoj.png¬AN÷n¬~AA÷KnxdHDVp¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melksham¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melksham¬JA÷nsZcohR9¬WU÷melksham¬OA÷QTnhyDlC-4pvmZnMO.png¬WN÷NOR¬AF÷North Leigh¬JB÷t4Y1pCtG¬WV÷north-leigh¬OB÷QJF6If7k-MZqSmUPE.png¬AN÷n¬~AA÷Uih0AaJg¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northwood¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northwood¬JA÷bg0nyNLh¬WU÷northwood¬OA÷IPWiu9Rq-YLTHkSeq.png¬WN÷BAS¬AF÷Basildon¬JB÷hGajzsya¬WV÷basildon¬OB÷YuNBgQjC-no5B5sMG.png¬AN÷n¬~AA÷fNyQ8nrk¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ossett United¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSS¬AE÷Ossett United¬JA÷ttbry24e¬WU÷ossett-united¬OA÷hvYLesne-AggR13E0.png¬WN÷RAM¬AF÷Ramsbottom¬JB÷AF2nzMJ1¬WV÷ramsbottom-utd¬OB÷UDuXi7le-8SJYSm5n.png¬AN÷n¬~AA÷SC1ZUWap¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soham¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHU¬AE÷Soham¬JA÷zumCarnK¬WU÷soham¬OA÷Y9Dbx6kC-SlCzriG5.png¬WN÷COR¬AF÷Corby¬JB÷U1nGb21Q¬WV÷corby¬OB÷MHv6hLBN-rao95MzF.png¬AN÷n¬~AA÷0xCYmC6M¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Park¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Park¬JA÷U7FV4wOa¬WU÷south-park¬OA÷xhnTb7hT-pxBkgpJi.png¬WN÷THR¬AF÷Three Bridges¬JB÷bsKZ3cw6¬WV÷three-bridges¬OB÷bcutotVH-buoY768G.png¬AN÷n¬~AA÷2PdoGUkF¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury¬JA÷vgJAM2k2¬WU÷sudbury¬OA÷Mm4xSZ9N-OS9gh4Yc.png¬WN÷BAR¬AF÷Barking¬JB÷hd7honS2¬WV÷barking¬OB÷pGenQg5k-bLtm19FO.png¬AN÷n¬~AA÷Eux82BLF¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tadcaster¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAD¬AE÷Tadcaster¬JA÷phVyLkEc¬WU÷tadcaster-albion¬OA÷YgR0D2A6-jeiqjN4k.png¬WN÷MAR¬AF÷Marine¬JB÷vFUuK9T3¬WV÷marine¬OB÷CYmYc8hT-GQlWy39b.png¬AN÷n¬~AA÷WOblLMWI¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waltham Abbey¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAL¬AE÷Waltham Abbey¬JA÷QZ6uxTWb¬WU÷waltham-abbey¬OA÷GfLCgN7k-vyETnDd0.png¬WN÷STA¬AF÷Staines¬JB÷Kd6qymn5¬WV÷staines-town¬OB÷fcRiogA6-h87WTJji.png¬AN÷n¬~AA÷6wHneTDk¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Witham¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witham¬JA÷SbLV9P5d¬WU÷fc-witham-town¬OA÷nFqarhS0-2Z4gZyY8.png¬WN÷HAN¬AF÷Hanwell Town¬JB÷GEEDY8rc¬WV÷hanwell-town¬OB÷Ktj9CvA6-YJlNOVc0.png¬AN÷n¬~AA÷tUzOTmKE¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AFC Totton¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFC¬AE÷AFC Totton¬JA÷6PtOmul1¬WU÷afc-totton¬OA÷ERvBarkC-vHRFuDm3.png¬WN÷FRO¬AF÷Frome¬JB÷0ntSna37¬WV÷frome-town¬OB÷vB4rxqne-0bl0aGhA.png¬AN÷n¬~AA÷YkQwtc8o¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aylesbury Utd¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYL¬AE÷Aylesbury Utd¬JA÷ITeVSqBr¬WU÷aylesbury-united¬OA÷QRJaM97k-QXTIllr1.png¬WN÷TIL¬AF÷Tilbury¬JB÷n30ZR3Ql¬WV÷tilbury¬OB÷n1bwpx6k-tA71jr3A.png¬AN÷n¬~AA÷G8bwIjL2¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bedfont Sports¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bedfont Sports¬JA÷zqFXTpcS¬WU÷bedfont-sports¬OA÷IcuTHnAN-2LyNKDJf.png¬WN÷COG¬AF÷Coggeshall Town¬JB÷hxHbP45q¬WV÷coggeshall-town¬OB÷AixorI96-EmmqQ4bM.png¬AN÷n¬~AA÷E3Kfg7r2¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bedworth United¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bedworth United¬JA÷2VGPV6SF¬WU÷bedworth-united¬OA÷IsS0Xr96-zaq6pAFC.png¬WN÷NEO¬AF÷St. Neots¬JB÷dhGTUQsM¬WV÷neots¬OB÷f96FLTR0-0pRqIwy0.png¬AN÷n¬~AA÷hziDtUbd¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bideford¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bideford¬JA÷hIE2Jxwg¬WU÷bideford¬OA÷86FRnwRq-0M07DLn1.png¬WN÷SLI¬AF÷Slimbridge¬JB÷nuE6Idha¬WV÷slimbridge¬OB÷bZEmtXRq-0M8R7RHR.png¬AN÷n¬~AA÷8trXq69J¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bracknell¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bracknell¬JA÷jeNfYpWN¬WU÷bracknell-town¬OA÷b1lVhqVH-IyrMbMm0.png¬WN÷SEV¬AF÷Sevenoaks¬JB÷KURbX4oU¬WV÷sevenoaks¬OB÷fJsBVelC-p8RhzJy2.png¬AN÷n¬~AA÷bB0tNr26¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brentwood¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Brentwood¬JA÷2cTNJoHU¬WU÷brentwood¬OA÷zkQPm1BN-EkllCkF3.png¬WN÷CHI¬AF÷Chichester¬JB÷vJ4TvVnt¬WV÷chichester-city¬OB÷dllUIoiT-4v76EoIo.png¬AN÷n¬~AA÷tjpe5Dyc¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Burgess Hill¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Burgess Hill¬JA÷0rIAHG75¬WU÷burgess-hill¬OA÷foAQunhT-SEwLw3WD.png¬WN÷WAR¬AF÷Ware¬JB÷f5HEGzNB¬WV÷ware¬OB÷UHp0R6WH-z3ZY8yQ1.png¬AN÷n¬~AA÷dUA3zgxN¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷City Of Liverpool¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷City Of Liverpool¬JA÷2yhIw1P0¬WU÷city-of-liverpool¬OA÷AsRJaPjT-dr9kv3ld.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleethorpes¬JB÷WAdMxLv7¬WV÷cleethorpes¬OB÷2Zi8O8R0-WfM7rHJR.png¬AN÷n¬~AA÷00GjfmTe¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunston¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunston¬JA÷f5DHXSc3¬WU÷dunston¬OA÷fyi4JNBN-QPem0toU.png¬WN÷CLI¬AF÷Clitheroe¬JB÷lSCLWnD9¬WV÷clitheroe¬OB÷lEQwpBUH-lI5sxFde.png¬AN÷n¬~AA÷tGekFl5L¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Faversham¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAV¬AE÷Faversham¬JA÷Wn6dp6s9¬WU÷faversham¬OA÷xroRpPBN-UXM47LLB.png¬WN÷HER¬AF÷Hertford¬JB÷0MA0qQdF¬WV÷hertford-town¬OB÷2srzLcWH-80mvKie0.png¬AN÷n¬~AA÷MoDUlhiG¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hastings¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Hastings¬JA÷dfHN6agm¬WU÷hastings¬OA÷tUjmw38k-8nELEWxM.png¬WN÷RUM¬AF÷Romania¬JB÷jHGR5J8g¬WV÷romania¬OB÷4pmggi8k-YJKzKKdg.png¬AN÷n¬~AA÷nXtyqQOP¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haywards¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAY¬AE÷Haywards¬JA÷IsPnz71B¬WU÷haywards-heath¬OA÷2c3eesA6-lneYg5y9.png¬WN÷WEL¬AF÷Welwyn Garden¬JB÷C4OjZQGH¬WV÷welwyn-garden¬OB÷YyiFdnkC-vDBOr96s.png¬AN÷n¬~AA÷00xM9SSr¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Highworth¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highworth¬JA÷8SazwOZr¬WU÷highworth¬OA÷0QNTvT6k-6isYMgT8.png¬WN÷WIN¬AF÷Winchester¬JB÷2kavxrkk¬WV÷winchester-city¬OB÷xAiYScAN-Qedf4cf2.png¬AN÷n¬~AA÷I1hYO4Xg¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Histon¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIS¬AE÷Histon¬JA÷8GR7NTH5¬WU÷histon¬OA÷UJhQwS76-IyjgxA77.png¬WN÷LEE¬AF÷Leek¬JB÷GtRBMmXB¬WV÷leek-town¬OB÷2HSS7HU0-AwLOWqFN.png¬AN÷n¬~AA÷MBrQif7c¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chertsey¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chertsey¬JA÷n1ubjv96¬WU÷chertsey-town¬OA÷h64d19UH-WMG3N0I1.png¬WN÷BER¬AF÷Berkhamsted¬JB÷tOv2kbOC¬WV÷berkhamsted-town¬OB÷GbNjnyme-8YQSJrgd.png¬AN÷n¬~AA÷GYsUjEM3¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ilkeston¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILK¬AE÷Ilkeston¬JA÷KEw6lIwJ¬WU÷ilkeston¬OA÷Yo4ZtUA6-I3bFBaHD.png¬WN÷KEM¬AF÷Kempston¬JB÷nLRmD1GJ¬WV÷kempston¬OB÷0GOYJ5gT-lzRPm6Qe.png¬AN÷n¬~AA÷faBxmWLS¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kendal¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEN¬AE÷Kendal¬JA÷xYIw3HhC¬WU÷kendal¬OA÷8zXlQKoe-pzfW6Q5e.png¬WN÷BRI¬AF÷Brighouse Town¬JB÷WfIs2y8I¬WV÷brighouse-town¬OB÷Ojk1hNCN-pUrOaWHO.png¬AN÷n¬~AA÷vVLFyrHa¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kidlington¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KID¬AE÷Kidlington¬JA÷AskQWhCG¬WU÷kidlington¬OA÷8rsReOlC-zFP8zSFb.png¬WN÷DID¬AF÷Didcot¬JB÷44lUVCRM¬WV÷didcot¬OB÷McwLvrgT-xpeCOJeA.png¬AN÷n¬~AA÷0ImdBu4m¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Larkhall¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAR¬AE÷Larkhall¬JA÷6oruwqit¬WU÷larkhall¬OA÷Kvdp56ne-2mW40r7l.png¬WN÷BAR¬AF÷Barnstaple¬JB÷08sqx36n¬WV÷barnstaple-town¬OB÷M9XNy686-MX0AI2lA.png¬AN÷n¬~AA÷neLJz2W5¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maldon & Tiptree¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maldon & Tiptree¬JA÷I7hYUWtT¬WU÷maldon-tiptree¬OA÷MPfwFnle-ptmnxB3k.png¬WN÷GRA¬AF÷Grays¬JB÷zmu0Qjkp¬WV÷grays¬OB÷tMoyvjT0-4KIQiBaS.png¬AN÷n¬~AA÷SnIrd9bq¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mangotsfield¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mangotsfield¬JA÷foNNBoyp¬WU÷mangotsfield¬OA÷MToNNvhT-CG2QT8Yr.png¬WN÷CIN¬AF÷Cinderford¬JB÷l8MRA5jj¬WV÷cinderford-town¬OB÷ULVMGrDN-U3HIvPgI.png¬AN÷n¬~AA÷82yC1VzM¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moneyfields¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneyfields¬JA÷I5TqJTrA¬WU÷moneyfields¬OA÷ADE8PejT-Uc0YRn3e.png¬WN÷BAS¬AF÷Basingstoke¬JB÷nuYmImbG¬WV÷basingstoke¬OB÷vgaElY86-YTeustgj.png¬AN÷n¬~AA÷QoKNZLoC¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Town¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Town¬JA÷Ewv4PA4j¬WU÷newcastle-town¬OA÷06L50hBN-r7HO4Fjk.png¬WN÷BEL¬AF÷Belper Town¬JB÷2gXolfsi¬WV÷belper-town¬OB÷G6gOqT86-GWZEyOJh.png¬AN÷n¬~AA÷vBgUPpIm¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix¬JA÷z3TaPkmg¬WU÷phoenix-sports¬OA÷MoZcvEne-0OaEHM3G.png¬WN÷MAR¬AF÷Marlow¬JB÷UPS3O92a¬WV÷marlow¬OB÷K8JkmYAN-8CJ0ugC2.png¬AN÷n¬~AA÷630wUjFj¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pickering Town¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIC¬AE÷Pickering Town¬JA÷WAYsfM9s¬WU÷pickering-town¬OA÷v59HaegT-GWwMvnmK.png¬WN÷TRA¬AF÷Trafford¬JB÷0pwngtPm¬WV÷trafford¬OB÷jLFLQpAN-CSEYatek.png¬AN÷n¬~AA÷zL97ZCiT¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pontefract¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Pontefract¬JA÷A1eQyufD¬WU÷pontefract-collieries¬OA÷nXz4NJle-zwtQklz0.png¬WN÷WOR¬AF÷Workington¬JB÷O4q80OWD¬WV÷workington¬OB÷dMZxoime-lKCC0ndS.png¬AN÷n¬~AA÷ngzG0kjS¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prescot¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Prescot¬JA÷QVWiH7DM¬WU÷prescot-cables¬OA÷QX0SGAT0-fuOLx4HD.png¬WN÷FRI¬AF÷Frickley¬JB÷KhWeGRSS¬WV÷frickley¬OB÷80xjxERq-xCwQS7SE.png¬AN÷n¬~AA÷OvofE8KR¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramsgate¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramsgate¬JA÷vD94rpCL¬WU÷ramsgate¬OA÷QuZ5RUS0-QuMwtQ2D.png¬WN÷CAN¬AF÷Canvey Island¬JB÷YZ88s4RR¬WV÷canvey-island¬OB÷Cf15eZmC-G2CsTgOK.png¬AN÷n¬~AA÷CtPsuHNi¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield¬JA÷QDkXn52E¬WU÷sheffield¬OA÷8fgh28UH-nuvGEjKD.png¬WN÷RUN¬AF÷Runcorn Linnets¬JB÷Kl4znPHK¬WV÷runcorn-linnets¬OB÷MeYUle5k-GCZjpo4T.png¬AN÷n¬~AA÷25Y33i69¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sholing¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Sholing¬JA÷YeGIFfxI¬WU÷sholing¬OA÷nP2L4G86-nuEeNrOD.png¬WN÷WAN¬AF÷Wantage¬JB÷vevnbS6p¬WV÷wantage¬OB÷pdLl2XUH-G8BaVsP7.png¬AN÷n¬~AA÷UHJnvywb¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sittingbourne¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIT¬AE÷Sittingbourne¬JA÷QgawRNue¬WU÷sittingbourne¬OA÷dUfnKAQq-QVCaM2wK.png¬WN÷VYC¬AF÷East Grinstead¬JB÷KGbsQse1¬WV÷east-grinstead-town¬OB÷OzwX7FRq-QXPB9dHG.png¬AN÷n¬~AA÷0vNBxO1g¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spalding United¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spalding United¬JA÷OQjIYEs4¬WU÷spalding-united¬OA÷QqThNhCN-hhVDpfMG.png¬WN÷BED¬AF÷Bedford¬JB÷WjjMXYdA¬WV÷bedford¬OB÷xWM4CmRq-pbCFZwpI.png¬AN÷n¬~AA÷UuUx6pS7¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stamford¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stamford¬JA÷lQipeNeR¬WU÷stamford¬OA÷faa6FKle-0z2DUjZO.png¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Utd.¬JB÷K8vCjs4r¬WV÷lincoln-utd¬OB÷Ewwa3l6k-4C2tx9Rq.png¬AN÷n¬~AA÷Ktqa4Xj3¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stocksbridge¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stocksbridge¬JA÷IowjcnMj¬WU÷stocksbridge¬OA÷Ay9NZ5me-bLvMTmD8.png¬WN÷MAR¬AF÷Marske¬JB÷WlRXLVbi¬WV÷marske-united¬OB÷CCqApWS0-2cuXl9kb.png¬AN÷n¬~AA÷fPtYkYyA¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sutton Coldfield¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUT¬AE÷Sutton Coldfield¬JA÷QBQiCLVP¬WU÷sutton-coldfield-town¬OA÷MLZAsUR0-UFk1DE0k.png¬WN÷DER¬AF÷Dereham¬JB÷riDJ7uvs¬WV÷dereham¬OB÷MLmHLmU0-bgd8Pat4.png¬AN÷n¬~AA÷YDzU76ce¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VCD Athletic¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VCD¬AE÷VCD Athletic¬JA÷l61jZuZ7¬WU÷vcd-athletic¬OA÷6XpFtVR0-OOVfmcYu.png¬WN÷HER¬AF÷Herne Bay¬JB÷29kYcPB8¬WV÷herne-bay¬OB÷bmMZMQAN-OM8dTaWD.png¬AN÷n¬~AA÷Eqh9sAqj¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whitehawk¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHI¬AE÷Whitehawk¬JA÷phBfLb8t¬WU÷whitehawk¬OA÷6JOEy8oe-rZayqtxO.png¬WN÷BAR¬AF÷Barton¬JB÷ERFbKINn¬WV÷barton¬OB÷CQEJ8WmC-rFRQnSCD.png¬AN÷n¬~AA÷jkVY6QC1¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whyteleafe¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHY¬AE÷Whyteleafe¬JA÷GCgxcqRE¬WU÷whyteleafe¬OA÷zmGTMkPq-EoxR63mi.png¬WN÷CRA¬AF÷Cray Valley PM¬JB÷AZhtd3tL¬WV÷cray-valley-pm¬OB÷Oz0Kbrne-xSqggUzU.png¬AN÷n¬~AA÷4CT2vpXt¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widnes¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widnes¬JA÷MwEQSOgo¬WU÷widnes-fc¬OA÷2wqwLbRq-OWLak8Qb.png¬WN÷COL¬AF÷Colne¬JB÷xAl6yHco¬WV÷colne¬OB÷QuB22TWH-4QRdzeW6.png¬AN÷n¬~AA÷88vMhzhi¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Willand¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Willand¬JA÷vyxjh0vf¬WU÷willand-rovers¬OA÷GQNIkCUH-2mW40r7l.png¬WN÷BRI¬AF÷Bristol MF¬JB÷YcyfiKg0¬WV÷bristol-manor-farm¬OB÷WlpQeMle-b7cX2v3B.png¬AN÷n¬~AA÷88Ijweh4¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisbech¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisbech¬JA÷UNgAuNfl¬WU÷fc-wisbech-town¬OA÷CKDlztiT-MDQXCIzk.png¬WN÷CLS¬AF÷Coleshill¬JB÷OpgEvsAf¬WV÷coleshill-town¬OB÷xIfOp2U0-tMiinnX2.png¬AN÷n¬~AA÷hYapM2HC¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yaxley¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAX¬AE÷Yaxley¬JA÷I93Xwk2n¬WU÷yaxley¬OA÷8dIOdf7k-0CBMWS7f.png¬WN÷CHA¬AF÷Chasetown¬JB÷nq8yw9Hh¬WV÷chasetown¬OB÷SzP0XFne-feCdUr3c.png¬AN÷n¬~
60
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce FA Trophy live výsledky v sekci Fotbal/Anglie. FA Trophy 2020/2021 livescore, konečné i průběžné výsledky, FA Trophy 2020/2021 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky FA Trophy 2020/2021 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce FA Trophy 2020/2021 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.