Copa Argentina livescore, výsledky, tabulka

Fotbal Argentina

Copa Argentina
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷l03lScof¬AD÷1570836600¬ADE÷1570836600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570843264¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷QuJnvnqB¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷K2Ijw6bH¬WV÷almagro¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷lYOV8Ycg¬AD÷1570741800¬ADE÷1570741800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570749705¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷pQND2W0j¬WU÷sportivo-estudiantes¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷OGMH1jGd¬WV÷estudiantes¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷SONZ7hDa¬AD÷1570480800¬ADE÷1570480800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570487884¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬JA÷21hbArKd¬WU÷almagro¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷thi292Z2¬WV÷talleres-cordoba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GjsEPJBD¬AD÷1569543000¬ADE÷1569543000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569550072¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷Qcj1J7Oh¬WU÷defensa-y-justicia¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷fXf5IRwa¬WV÷independiente¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷IeLdl3lE¬AD÷1569452400¬ADE÷1569452400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷CA Estudiantes¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569460554¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷CA Estudiantes¬JA÷YNg9Hog5¬WU÷ca-estudiantes¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Pilar¬JB÷GnqEG58B¬WV÷real-pilar¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zmWwrJPm¬AD÷1568923200¬ADE÷1568923200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568930600¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷4xkrA6wt¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BAR¬AF÷Barracas Central¬JB÷rTmn9Qhn¬WV÷barracas-centra¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KzUhpeaD¬AD÷1568851800¬ADE÷1568851800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568858573¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷IyP1sxnj¬WU÷godoy-cruz¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬JB÷WvT5td1d¬WV÷river-plate¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷d2Kntcf0¬AD÷1568841000¬ADE÷1568841000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568848623¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷YHta6Ox5¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷php35rhB¬WV÷banfield¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nwSjFdRm¬AD÷1568153400¬ADE÷1568153400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Colon¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568160921¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUC¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷6RnrVXy7¬WV÷atletico-tucuman¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷C4mvWDM0¬WU÷colon¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷fNqhmmWH¬AD÷1567965900¬ADE÷1567965900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567972941¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷04KLYT3L¬WU÷villa-mitre¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷STR¬AF÷Central Cordoba¬JB÷rT9QXmJR¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷lpqdn7oO¬AD÷1567887000¬ADE÷1567887000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567894128¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷4WFiT7Rr¬WV÷argentinos-jrs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷bgFeSRtk¬WU÷lanus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷4SNfvyPC¬AD÷1567642200¬ADE÷1567642200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567650061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUC¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷zswG2txU¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷xjPsb0po¬WV÷boca-unidos¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷rJMbwevJ¬AD÷1567030200¬ADE÷1567030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567037105¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬JB÷4dHTL3xh¬WV÷ca-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷jgDPMqNo¬WU÷arsenal-sarandi¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~
57
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷8CE9d0Cl¬AD÷1571250900¬ADE÷1571250900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Central Cordoba¬JA÷6XA8SBw8¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷MH0my4s8¬WV÷estudiantes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bkFpSmAi¬AD÷1571271000¬ADE÷1571271000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷f9OzAjdl¬WU÷colon¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬JB÷lWNv9ABf¬WV÷ca-estudiantes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pnR234Xj¬AD÷1572034200¬ADE÷1572034200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷zPs4FCYQ¬WU÷independiente¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬JB÷t6KWAWtr¬WV÷lanus¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
Nastavení
Nápověda: Jste na stránce Copa Argentina live výsledky v sekci Fotbal/Argentina. Argentinský pohár livescore, konečné i průběžné výsledky, Argentinský pohár tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Argentinský pohár výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Argentinský pohár jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist