Fotbal »Austrálie » NPL Queensland » 2018

NPL Queensland
Loading ...
results
1
1516537093
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRÁLIE: NPL Queensland¬ZEE÷G8PFBMll¬ZB÷24¬ZY÷Austrálie¬ZC÷YTnGn61k¬ZD÷p¬ZE÷phjqXmqT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_G8PFBMll¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/australie/npl-queensland/¬ZX÷00Austrálie 009trálie0060000000169000NPL Queensla014nsland000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrálie¬~AA÷dd1lPqv3¬AD÷1517562000¬ADE÷1517562000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Redlands¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Redlands¬JA÷QgOMS5D8¬WU÷redlands¬WN÷MOR¬AF÷Moreton Bay Utd¬JB÷xURQRPSE¬WV÷moreton-bay-utd¬AN÷n¬~AA÷EXegO3g9¬AD÷1517644800¬ADE÷1517644800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬JA÷IRueAccs¬WU÷brisbane-strikers¬WN÷WES¬AF÷Western Pride¬JB÷dIva9HCm¬WV÷western-pride¬AN÷n¬~AA÷pKIQ5ewr¬AD÷1517646600¬ADE÷1517646600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬JA÷n7XB6Fd6¬WU÷brisbane-city¬WN÷QUE¬AF÷Queensland Lions¬JB÷0AyG5ZBC¬WV÷queensland-lions¬AN÷n¬~AA÷hOfcNN8F¬AD÷1517646600¬ADE÷1517646600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Taipans¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans¬JA÷Qiq38ySg¬WU÷cairns¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast¬JB÷4rr77es0¬WV÷gold-coast¬AN÷n¬~AA÷tnCZ3Z7f¬AD÷1517648400¬ADE÷1517648400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magpies Crusaders¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magpies Crusaders¬JA÷zqSdC5pP¬WU÷magpies-crusaders¬WN÷OLY¬AF÷Olympic FC¬JB÷xhEO7Pht¬WV÷olympic-fc¬AN÷n¬~AA÷bNMU4Fhl¬AD÷1517648400¬ADE÷1517648400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Queensland United¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷North Queensland United¬JA÷fXzK4gRI¬WU÷north-queensland-united¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬JB÷YNZN3DtP¬WV÷sunshine-coast¬AN÷n¬~AA÷KxBw3gN0¬AD÷1517729400¬ADE÷1517729400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane U21¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane U21¬JA÷WEDS6q8n¬WU÷brisbane-roar¬WN÷SOU¬AF÷SWQ Thunder¬JB÷pIHW53Nh¬WV÷swq-thunder¬AN÷n¬~AA÷h4Op1XiD¬AD÷1518249600¬ADE÷1518249600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬JA÷z7Aq317B¬WU÷moreton-bay-utd¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane City¬JB÷Ec9m2LMH¬WV÷brisbane-city¬AN÷n¬~AA÷EDPt2Dx7¬AD÷1518249600¬ADE÷1518249600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queensland Lions¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Lions¬JA÷St7y5Nxa¬WU÷queensland-lions¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Strikers¬JB÷6X5u4sh5¬WV÷brisbane-strikers¬AN÷n¬~AA÷f92TPGUD¬AD÷1518251400¬ADE÷1518251400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Taipans¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans¬JA÷dMbh1uxO¬WU÷cairns¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬JB÷f7He0aiU¬WV÷sunshine-coast¬AN÷n¬~AA÷MJn8IYMm¬AD÷1518253200¬ADE÷1518253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane U21¬JB÷zRxVEb6N¬WV÷brisbane-roar¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast¬JA÷dzvRFviH¬WU÷gold-coast¬AN÷n¬~AA÷2Z5yOfaQ¬AD÷1518253200¬ADE÷1518253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Queensland United¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷North Queensland United¬JA÷SfnAJMih¬WU÷north-queensland-united¬WN÷MAG¬AF÷Magpies Crusaders¬JB÷6ooEIt7b¬WV÷magpies-crusaders¬AN÷n¬~AA÷4rh3JE7s¬AD÷1518253200¬ADE÷1518253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Redlands¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Redlands¬JA÷08pIH0M4¬WU÷redlands¬WN÷SOU¬AF÷SWQ Thunder¬JB÷EBlMGKyB¬WV÷swq-thunder¬AN÷n¬~AA÷8C6XOzpK¬AD÷1518253200¬ADE÷1518253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Pride¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLY¬AF÷Olympic FC¬JB÷AJi5K2xn¬WV÷olympic-fc¬WM÷WES¬AE÷Western Pride¬JA÷WSh1LrNu¬WU÷western-pride¬AN÷n¬~AA÷0AoCHhxf¬AD÷1518771600¬ADE÷1518771600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Redlands¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Redlands¬JA÷rixZDILT¬WU÷redlands¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast¬JB÷p0O09xUp¬WV÷gold-coast¬AN÷n¬~AA÷fXpGGCi0¬AD÷1518854400¬ADE÷1518854400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬JA÷n52qYL6o¬WU÷brisbane-strikers¬WN÷MOR¬AF÷Moreton Bay Utd¬JB÷086mXuMi¬WV÷moreton-bay-utd¬AN÷n¬~AA÷67lKFW66¬AD÷1518856200¬ADE÷1518856200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬JA÷fV5iWayb¬WU÷brisbane-city¬WN÷SOU¬AF÷SWQ Thunder¬JB÷YL4eVJj4¬WV÷swq-thunder¬AN÷n¬~AA÷GxWAxfEJ¬AD÷1518858000¬ADE÷1518858000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane U21¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane U21¬JA÷tSwuNebp¬WU÷brisbane-roar¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬JB÷KIxqMFDj¬WV÷cairns¬AN÷n¬~AA÷SMxTDAyJ¬AD÷1518858000¬ADE÷1518858000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magpies Crusaders¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magpies Crusaders¬JA÷OAc8SHzN¬WU÷magpies-crusaders¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬JB÷zo1CRyjT¬WV÷sunshine-coast¬AN÷n¬~AA÷lWwPEjMC¬AD÷1518858000¬ADE÷1518858000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Queensland United¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷North Queensland United¬JA÷jca0Uw6A¬WU÷north-queensland-united¬WN÷WES¬AF÷Western Pride¬JB÷Umb4TcLG¬WV÷western-pride¬AN÷n¬~
1
1516537093
182
Nápověda: Jste na stránce NPL Queensland live výsledky v sekci Fotbal/Austrálie. NPL Queensland 2018 livescore, konečné i průběžné výsledky, NPL Queensland 2018 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky NPL Queensland 2018 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce NPL Queensland 2018 jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist