Pohár livescore, výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal Jihoafrická republika

Pohár
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Pohár¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Jihoafrická republika¬ZC÷QHlx73M9¬ZD÷c¬ZE÷dlPd0OiC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/jihoafricka-republika/pohar/¬ZX÷00Jihoafrická 021ublika0030000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Jihoafrická republika¬~AA÷QiFbKMMg¬AD÷1607691600¬ADE÷1607691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬JA÷fe0apYTD¬WU÷cape-town-all-stars¬GRA÷0¬OA÷hroU1UT0-Cp4jtBTs.png¬WN÷REA¬AF÷Real Kings¬JB÷htJ2qhqK¬WV÷real-kings¬GRB÷0¬OB÷bDaxzkA6-Kb3NwVwi.png¬AN÷n¬~AA÷6LD0vrEP¬AD÷1607691600¬ADE÷1607691600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richards Bay¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richards Bay¬JA÷0hqAikys¬WU÷richards-bay¬GRA÷0¬OA÷EcxMHL76-f5ZtXA6h.png¬WN÷PRE¬AF÷Pretoria U.¬JB÷EemEj9jm¬WV÷pretoria-u¬GRB÷0¬OB÷UF8LODBN-AgLdKv87.png¬AN÷n¬~AA÷OxY1Jtx0¬AD÷1607778000¬ADE÷1607778000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bizana Pondo Chiefs¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIZ¬AE÷Bizana Pondo Chiefs¬JA÷Io9xwjMm¬WU÷bizana-pondo-chiefs¬GRA÷0¬OA÷z18HT396-hOmITdtb.png¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town Spurs¬JB÷dx8txAyf¬WV÷cape-town-spurs¬GRB÷0¬OB÷QwVHuZmC-EshynsxM.png¬AN÷n¬~AA÷IaX5I0i6¬AD÷1607778000¬ADE÷1607778000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷n3I6rCbQ¬WU÷free-state-stars¬GRA÷0¬OA÷xCjE2GRq-A3rP67Pn.png¬WN÷UTH¬AF÷Uthongathi¬JB÷lC4YwW6s¬WV÷uthongathi¬GRB÷0¬OB÷EsjOhIS0-YeYpWULb.png¬AN÷n¬~AA÷hIPIFbyP¬AD÷1607778000¬ADE÷1607778000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polokwane¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬JA÷4McvcBDJ¬WU÷polokwane-city¬GRA÷0¬OA÷WKvicnjT-rLpjzXBn.png¬WN÷TSS¬AF÷TS Sporting¬JB÷rDdrdVSP¬WV÷ts-sporting¬GRB÷0¬OB÷f742Ee96-CjXgp46G.png¬AN÷n¬~AA÷rTPgL27m¬AD÷1607778000¬ADE÷1607778000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pretoria Callies¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Pretoria Callies¬JA÷21DDMUy7¬WU÷pretoria-callies¬GRA÷0¬OA÷2TypqbRq-KzBQ8G5O.png¬WN÷STE¬AF÷Steenberg United¬JB÷thCHLliD¬WV÷steenberg-united¬GRB÷0¬OB÷OOyiKToe-f5ZtXA6h.png¬AN÷n¬~AA÷ERQEGvMI¬AD÷1607778000¬ADE÷1607778000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sekhukhune¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEK¬AE÷Sekhukhune¬JA÷bPAhZ7LC¬WU÷sekhukhune¬GRA÷0¬OA÷fVOJRE8k-xI6P5orB.png¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬JB÷xG9dYRzJ¬WV÷jomo-cosmos¬GRB÷0¬OB÷v5c03vBN-CryAMSCe.png¬AN÷n¬~AA÷djW9HK6C¬AD÷1607864400¬ADE÷1607864400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷JDR Stars¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JDR¬AE÷JDR Stars¬JA÷ja7pyUj0¬WU÷jdr-stars¬GRA÷0¬OA÷bqaXAZmC-hhgQKxiF.png¬WN÷TYM¬AF÷Cape Umoya United¬JB÷42Blzl66¬WV÷cape-umoya-united¬GRB÷0¬OB÷W0XHoble-4MVhEkxn.png¬AN÷n¬~
8
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Pohár live výsledky v sekci Fotbal/Jihoafrická republika. Pohár 2020/2021 livescore, konečné i průběžné výsledky, Pohár 2020/2021 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Pohár 2020/2021 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Pohár 2020/2021 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup