Copa Sudamericana livescore, výsledky, tabulka

Fotbal Jižní Amerika

Copa Sudamericana
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana¬ZEE÷EwJVdqzn¬ZB÷3¬ZY÷Jižní Amerika¬ZC÷zPsHmhLI¬ZD÷p¬ZE÷nsWjRalo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_EwJVdqzn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/jizni-amerika/copa-sudamericana/¬ZX÷00Jižní Amerik013merika0020000000001000Copa Sudamer017ricana000¬ZCC÷0¬ZAF÷Jižní Amerika¬~AA÷8p8qHVgA¬AD÷1580854500¬ADE÷1580854500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coquimbo (Chi)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COQ¬AE÷Coquimbo (Chi)¬JA÷IL1or2y6¬WU÷coquimbo¬WN÷ARA¬AF÷Aragua (Ven)¬JB÷dC0ksMjC¬WV÷aragua¬AN÷n¬~AA÷8bq8HhZ4¬AD÷1580854500¬ADE÷1580854500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nacional Potosi (Bol)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAC¬AE÷Nacional Potosi (Bol)¬JA÷EZVDiFyU¬WU÷nacional-potosi¬WN÷MEL¬AF÷Melgar (Per)¬JB÷jeNumZqo¬WV÷melgar¬AN÷n¬~AA÷Ue45iRmD¬AD÷1580862600¬ADE÷1580862600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fluminense (Bra)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLU¬AE÷Fluminense (Bra)¬JA÷0rCHEZBp¬WU÷fluminense¬WN÷CAL¬AF÷U. Calera (Chi)¬JB÷vZALDgRj¬WV÷u-calera¬AN÷n¬~AA÷OGKGFwz3¬AD÷1580862600¬ADE÷1580862600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield (Arg)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield (Arg)¬JA÷veMjB05h¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷AUC¬AF÷Aucas (Ecu)¬JB÷xtufAKKb¬WV÷aucas¬AN÷n¬~AA÷CIEzJiPc¬AD÷1580940900¬ADE÷1580940900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fenix (Uru)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEN¬AE÷Fenix (Uru)¬JA÷vB0Vopxs¬WU÷fenix¬WN÷NAC¬AF÷El Nacional (Ecu)¬JB÷I1aZp4im¬WV÷el-nacional¬AN÷n¬~AA÷Y3RzlXPN¬AD÷1580940900¬ADE÷1580940900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mineros (Ven)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Mineros (Ven)¬JA÷2BGDOGvG¬WU÷mineros¬WN÷LUQ¬AF÷Sp. Luqueno (Par)¬JB÷GEKHNzfM¬WV÷sp-luqueno¬AN÷n¬~AA÷EsBiF9OM¬AD÷1580949000¬ADE÷1580949000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Nacional (Col)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAC¬AE÷Atl. Nacional (Col)¬JA÷Iuhu4qbP¬WU÷atl-nacional¬WN÷HUR¬AF÷Huracan (Arg)¬JB÷f1q7a36t¬WV÷huracan¬AN÷n¬~AA÷UDXGFW3H¬AD÷1580949000¬ADE÷1580949000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vasco (Bra)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasco (Bra)¬JA÷COEV9dib¬WU÷vasco¬WN÷ORI¬AF÷Oriente Petrolero (Bol)¬JB÷jFDZ8G64¬WV÷oriente-petrolero¬AN÷n¬~AA÷46niLzzt¬AD÷1581027300¬ADE÷1581027300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blooming (Bol)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Blooming (Bol)¬JA÷ERXsauwt¬WU÷blooming¬WN÷EME¬AF÷Emelec (Ecu)¬JB÷hIWobahn¬WV÷emelec¬AN÷n¬~AA÷0Yu0JE4h¬AD÷1581035400¬ADE÷1581035400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millonarios (Col)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAH¬AF÷Always Ready (Bol)¬JB÷YeY1fHiB¬WV÷always-ready¬WM÷MIL¬AE÷Millonarios (Col)¬JA÷f5Zcecx5¬WU÷millonarios¬AN÷n¬~AA÷h8b14hA4¬AD÷1581035400¬ADE÷1581035400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe (Arg)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe (Arg)¬JA÷OQpPVXoq¬WU÷union-santa-fe¬WN÷ATL¬AF÷Atletico-MG (Bra)¬JB÷z1lTUi1k¬WV÷atletico-mg¬AN÷n¬~AA÷hfJSkgeB¬AD÷1581459300¬ADE÷1581459300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs (Arg)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs (Arg)¬JA÷MXEcSbui¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷HUA¬AF÷Huancayo (Per)¬JB÷0OD1RIfc¬WV÷huancayo¬AN÷n¬~AA÷KORlelXj¬AD÷1581459300¬ADE÷1581459300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grau (Per)¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Grau (Per)¬JA÷65tCtk01¬WU÷atletico-grau¬WN÷RIV¬AF÷River Plate (Uru)¬JB÷K8pGu9F7¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~
44
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
Nápověda: Jste na stránce Copa Sudamericana live výsledky v sekci Fotbal/Jižní Amerika. Copa Sudamericana 2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, Copa Sudamericana 2020 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Copa Sudamericana 2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Copa Sudamericana 2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist