Pohár livescore, výsledky, tabulka

Fotbal Řecko

Pohár
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ŘECKO: Pohár¬ZEE÷lxsVKym6¬ZB÷83¬ZY÷Řecko¬ZC÷zLR1gjaE¬ZD÷p¬ZE÷CI6A4M63¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷83_lxsVKym6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/recko/pohar/¬ZX÷00Řecko 005......0120000000183000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Řecko¬~AA÷IZH81K9m¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acharnaikos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACH¬AE÷Acharnaikos¬JA÷2y1Zr7gS¬WU÷acharnaikos¬WN÷AEE¬AF÷Aeek Inka¬JB÷fTh1vR1q¬WV÷aeek-inka¬AN÷n¬~AA÷j5L4Xue7¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alexandroupoli¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Alexandroupoli¬JA÷4rdYJaKa¬WU÷ethnikos-alexandroupoli¬WN÷AET¬AF÷Aetos Orfani¬JB÷MJjwJJZ5¬WV÷aetos-orfani¬AN÷n¬~AA÷pn9Pcx9C¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Apollo Efpaliou¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APO¬AE÷Apollo Efpaliou¬JA÷GvR8c68L¬WU÷apollo-efpaliou¬WN÷OMI¬AF÷Omiros Neochori¬JB÷A1QCdQNR¬WV÷omiros-neochori¬AN÷n¬~AA÷vR1agNHQ¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atalanti¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Atalanti¬JA÷YLh9LCe4¬WU÷atalanti¬WN÷TYM¬AF÷Meteora¬JB÷GprEKWAA¬WV÷meteora¬AN÷n¬~AA÷6eALbIg6¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Doxa Arta¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAK¬AF÷Zakynthos¬JB÷xlS4bngF¬WV÷zakinthos¬WM÷DOX¬AE÷Doxa Arta¬JA÷KCXaaSw9¬WU÷doxa-arta¬AN÷n¬~AA÷6D3ieqmE¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edessaikos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THE¬AF÷Thermaikos FC¬JB÷8EecOEBo¬WV÷thermaikos-fc¬WM÷EDE¬AE÷Edessaikos¬JA÷69HEaVYp¬WU÷edessaikos¬AN÷n¬~AA÷p42ef32K¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elassona¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELA¬AE÷Elassona¬JA÷n5f1NYQi¬WU÷elassona¬WN÷MIS¬AF÷Souli Paramythia¬JB÷fVg5Mhtb¬WV÷souli-paramythia¬AN÷n¬~AA÷bkyx7tnQ¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Episkopi¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EPI¬AE÷Episkopi¬JA÷Ye9Inkf3¬WU÷episkopi¬WN÷ATS¬AF÷Atsalenios¬JB÷SI8Mo999¬WV÷atsalenios-fc¬AN÷n¬~AA÷ATfsoaP6¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ipato¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IPA¬AE÷Ipato¬JA÷8v7iYkuA¬WU÷ipato¬WN÷PAN¬AF÷Panargiakos¬JB÷xEBeX9fG¬WV÷panargiakos¬AN÷n¬~AA÷WxdwnuA0¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamata¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamata¬JA÷nPIrzCAc¬WU÷kalamata¬WN÷ATR¬AF÷Atromitos Patras¬JB÷Um8mZVP3¬WV÷atromitos-patras¬AN÷n¬~AA÷hhpnpJvD¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Korinthos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Korinthos¬JA÷G4AaWT9M¬WU÷korinthos¬WN÷LEO¬AF÷Leonidio¬JB÷bTa4VmPS¬WV÷leonidio¬AN÷n¬~AA÷drM0YLu1¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MA Iasmos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷MA Iasmos¬JA÷WUcQLLkm¬WU÷ma-iasmos¬WN÷PAN¬AF÷F.C. Pandramaikos¬JB÷QicUKu5g¬WV÷pandramaikos¬AN÷n¬~AA÷OWKGabv0¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Makedonikos Foufas¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAK¬AE÷Makedonikos Foufas¬JA÷SIpEyPo2¬WU÷makedonikos-foufas¬WN÷DIA¬AF÷Alexandros Kallithea¬JB÷tMYe08O2¬WV÷alexandros-kallithea¬AN÷n¬~AA÷KbxY7MWJ¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nea Artaki¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEA¬AE÷Nea Artaki¬JA÷82kvPo2d¬WU÷nea-artaki¬WN÷ETH¬AF÷E. Piraeus¬JB÷f5AEmVvc¬WV÷e-piraeus¬AN÷n¬~AA÷x2szmLff¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pallixouriakos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Pallixouriakos¬JA÷MoRdC8Ij¬WU÷pallixouriakos¬WN÷XEN¬AF÷Xenophon Krestena¬JB÷zkFvyhei¬WV÷xenophon-krestena¬AN÷n¬~AA÷ELDTddOI¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pansamiakos Vathyllou¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Pansamiakos Vathyllou¬JA÷nNHvhpWr¬WU÷pansamiakos-vathyllou¬WN÷AIO¬AF÷Aiolikos¬JB÷Uo7qi4ok¬WV÷aiolikos-fc¬AN÷n¬~AA÷UeK8WaAD¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panserraikos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panserraikos¬JA÷0AksIwkC¬WU÷panserraikos¬WN÷ORF¬AF÷Orfeas Xanthi¬JB÷fXloHc4I¬WV÷orfeas-xanthi¬AN÷n¬~AA÷vqJ420fs¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panthiraikos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panthiraikos¬JA÷tMCQpTOF¬WU÷panthiraikos¬WN÷AOI¬AF÷AO Ilisiakos¬JB÷Op2VqmvM¬WV÷ao-ilisiakos¬AN÷n¬~AA÷CdHC0vPg¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paone¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAO¬AE÷Paone¬JA÷YJi5woHk¬WU÷paone¬WN÷AE¬AF÷Karitsa¬JB÷GrsAx5We¬WV÷karitsa¬AN÷n¬~AA÷6eljqwfJ¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pellana¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEL¬AE÷Pellana¬JA÷zkiWQ7Xq¬WU÷pellana¬WN÷AGI¬AF÷Agios Georgios¬JB÷UBjzQRnj¬WV÷agios-georgios¬AN÷n¬~AA÷GngRlsQs¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thinaliakos¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POT¬AF÷Potamia¬JB÷OAoMIAuN¬WV÷potamia¬WM÷ZAV¬AE÷Thinaliakos¬JA÷UmnIJjQG¬WU÷thinaliakos¬AN÷n¬~AA÷bBrWm1ul¬AD÷1566741600¬ADE÷1566741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tilikratis L.¬ER÷1/256-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIL¬AE÷Tilikratis L.¬JA÷21pQHUfT¬WU÷tilikratis-lefkada¬WN÷AO¬AF÷Sellana¬JB÷reShDl3p¬WV÷sellana¬AN÷n¬~
22
Nastavení
Nápověda: Jste na stránce Pohár live výsledky v sekci Fotbal/Řecko. Řecký pohár livescore, konečné i průběžné výsledky, Řecký pohár tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Řecký pohár výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Řecký pohár jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist