Pohár livescore, výsledky, tabulka

Fotbal Skotsko

Pohár
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SKOTSKO: Pohár¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Skotsko¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/skotsko/pohar/¬ZX÷00Skotsko 007kotsko0090000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skotsko¬~AA÷d8HrNON3¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albion Rovers¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571501428¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fort William¬JB÷WfTywJ6d¬WV÷fort-william¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ALB¬AE÷Albion Rovers¬JA÷h4UXwaij¬WU÷albion-rovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷dfxA8P8A¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Annan¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500940¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANN¬AE÷Annan¬JA÷hMN3zQpb¬WU÷annan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BRE¬AF÷Brechin¬JB÷WCM7Zq04¬WV÷brechin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷2LKCsaJB¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clachnacuddin¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571499955¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLA¬AE÷Clachnacuddin¬JA÷4lFGhcFI¬WU÷clachnacuddin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬JB÷ruEKiHUO¬WV÷brora-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷nwzh01Gj¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cowdenbeath¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500990¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COW¬AE÷Cowdenbeath¬JA÷Kdsom3U3¬WU÷cowdenbeath¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRO¬AF÷Broxburn Athletic¬JB÷bmtknNqA¬WV÷broxburn-athletic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷2oIvO48c¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Kilbride¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500973¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Kilbride¬JA÷lxZ1qLTS¬WU÷east-kilbride¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GRE¬AF÷Gretna 2008¬JB÷AuuTvuxp¬WV÷gretna-2008¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷GfqM5NhT¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elgin¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500989¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELG¬AE÷Elgin¬JA÷Wz1jRL7p¬WU÷elgin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BER¬AF÷Berwick¬JB÷ARafQuNj¬WV÷berwick¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷x4pI63wN¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Formartine Utd¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Formartine Utd¬JA÷M1FKWspN¬WU÷formartine-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GAL¬AF÷Gala Fairydean¬JB÷0hEOV1aT¬WV÷gala-fairydean-rovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷2Xx695g4¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lochee United¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500987¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOC¬AE÷Lochee United¬JA÷dfUfxnGo¬WU÷lochee-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BSC¬AF÷BSC Glasgow¬JB÷zoTby6Vi¬WV÷bsc-glasgow¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷8nyl1s1p¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rothes¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571501469¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rothes¬JA÷CWwwkPai¬WU÷rothes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷INV¬AF÷Inverurie Loco Works¬JB÷QZsslqFc¬WV÷inverurie-loco-works¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷l0yKOsdF¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartans¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬JA÷buQoXQWK¬WU÷spartans¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷QUE¬AF÷Queen's Park¬JB÷xWOkWpnR¬WV÷queen-s-park¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷SEpgC79o¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stirling¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500478¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬JA÷42MSYC9g¬WU÷stirling¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷STR¬AF÷Strathspey Thistle¬JB÷rgLWXWOa¬WV÷strathspey-thistle¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷Otv2Aovb¬AD÷1571491800¬ADE÷1571491800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Auchinleck Talbot¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571498372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUC¬AE÷Auchinleck Talbot¬JA÷YsEqVU8I¬WU÷auchinleck-talbot¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COV¬AF÷Cove Rangers¬JB÷ritDD2wo¬WV÷cove-rangers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷lrEzPpgi¬AD÷1571423400¬ADE÷1571423400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh City¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571430130¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh City¬JA÷GOzfosaG¬WU÷edinburgh-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Banks O' Dee¬JB÷fFZcp1EM¬WV÷banks-o-dee¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷65qcBROi¬AD÷1571421900¬ADE÷1571421900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bonnyrigg Rose¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571428452¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BON¬AE÷Bonnyrigg Rose¬JA÷CSPzXjv6¬WU÷bonnyrigg-rose¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BUC¬AF÷Buckie Thistle¬JB÷jJOvWAgC¬WV÷buckie-thistle¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~
34
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SKOTSKO: Pohár¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Skotsko¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/skotsko/pohar/¬ZX÷00Skotsko 007kotsko0090000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skotsko¬~AA÷fueD7qOG¬AD÷1571491800¬ADE÷1571491800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Penicuik¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penicuik¬JA÷QZLBY3FA¬WU÷penicuik¬WN÷STE¬AF÷Stenhousemuir¬JB÷vwQFXNUG¬WV÷stenhousemuir¬AM÷Opakování v případě remízy.¬~AA÷zaGnMrwA¬AD÷1571580000¬ADE÷1571580000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling University¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling University¬JA÷KAMJ12qc¬WU÷stirling-university¬WN÷LIN¬AF÷Linlithgow Rose¬JB÷b1LN0Mb3¬WV÷linlithgow-rose¬AM÷Opakování v případě remízy.¬AN÷n¬~AA÷CjfZvoMl¬AD÷1571769900¬ADE÷1571769900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brechin¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANN¬AF÷Annan¬JB÷d08Ne8jA¬WV÷annan¬WM÷BRE¬AE÷Brechin¬JA÷jN7RfS5G¬WU÷brechin¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 2-2.¬AN÷n¬~AA÷8ImrwPj1¬AD÷1571769900¬ADE÷1571769900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BSC Glasgow¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOC¬AF÷Lochee United¬JB÷0dc1lQrp¬WV÷lochee-united¬WM÷BSC¬AE÷BSC Glasgow¬JA÷UV15mpbj¬WU÷bsc-glasgow¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷0QkT0Sr8¬AD÷1571769900¬ADE÷1571769900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort William¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALB¬AF÷Albion Rovers¬JB÷YaheA753¬WV÷albion-rovers¬WM÷FOR¬AE÷Fort William¬JA÷SMia9RK9¬WU÷fort-william¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷G0Oehed5¬AD÷1571769900¬ADE÷1571769900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/64-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷ptNIFNbt¬WV÷formartine-utd¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬JA÷v3MMEsEn¬WU÷gala-fairydean-rovers¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 2-2.¬AN÷n¬~~
6
Nastavení
Nápověda: Jste na stránce Pohár live výsledky v sekci Fotbal/Skotsko. Skotský pohár livescore, konečné i průběžné výsledky, Skotský pohár tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Skotský pohár výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Skotský pohár jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist