NWSL ženy livescore, výsledky, tabulka

Fotbal USA

NWSL ženy
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: NWSL ženy¬ZEE÷vBzAOR7R¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷4xJ8Fhtd¬ZD÷c¬ZE÷zcLf6wa1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vBzAOR7R¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/nwsl-zeny/¬ZX÷00USA 003......0100000000001000NWSL ženy 009L ženy000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷pbeslvRs¬AD÷1587229200¬ADE÷1587229200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Ž¬JA÷W2z5CPgE¬WU÷washington¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Reign Ž¬JB÷AgZ8Bq9K¬WV÷seattle-reign¬AN÷n¬~AA÷Q9Cvmbtl¬AD÷1587250800¬ADE÷1587250800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina Courage Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷North Carolina Courage Ž¬JA÷4GYCA3OQ¬WU÷north-carolina-courage¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Ž¬JB÷QJvv6NWs¬WV÷chicago¬AN÷n¬~AA÷40BrnIef¬AD÷1587263400¬ADE÷1587263400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Thorns Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns Ž¬JA÷Ktvr5snl¬WU÷portland-thorns-fc¬WN÷UTA¬AF÷Utah Royals Ž¬JB÷bXxn411f¬WV÷utah-royals¬AN÷n¬~AA÷bNAnoxB0¬AD÷1587330000¬ADE÷1587330000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Pride Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pride Ž¬JA÷S6sj3LG0¬WU÷orlando-pride¬WN÷SKY¬AF÷Sky Blue Ž¬JB÷6ctf2uW6¬WV÷sky-blue¬AN÷n¬~AA÷CQEjpdQ6¬AD÷1587780000¬ADE÷1587780000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Royals Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Royals Ž¬JA÷0Kub1aoD¬WU÷utah-royals¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride Ž¬JB÷ENq20J0J¬WV÷orlando-pride¬AN÷n¬~AA÷fk4eqGuD¬AD÷1587855600¬ADE÷1587855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Ž¬JA÷OdVg1s1J¬WU÷chicago¬WN÷POR¬AF÷Portland Thorns Ž¬JB÷2mUc01GP¬WV÷portland-thorns-fc¬AN÷n¬~AA÷Yu3arzeJ¬AD÷1587861000¬ADE÷1587861000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dash Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash Ž¬JA÷YVGPeLOt¬WU÷houston-dash¬WN÷NEW¬AF÷North Carolina Courage Ž¬JB÷CMFTfuvm¬WV÷north-carolina-courage¬AN÷n¬~AA÷Meds7JXJ¬AD÷1587934800¬ADE÷1587934800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sky Blue Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKY¬AE÷Sky Blue Ž¬JA÷6qFXgagg¬WU÷sky-blue¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Reign Ž¬JB÷KnJygJ8a¬WV÷seattle-reign¬AN÷n¬~AA÷0neo6wmQ¬AD÷1588201200¬ADE÷1588201200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina Courage Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷North Carolina Courage Ž¬JA÷E9IuhwO5¬WU÷north-carolina-courage¬WN÷POR¬AF÷Portland Thorns Ž¬JB÷h0HqicwC¬WV÷portland-thorns-fc¬AN÷n¬~AA÷6TXD1ces¬AD÷1588460400¬ADE÷1588460400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Ž¬JA÷MZLmjHhI¬WU÷washington¬WN÷UTA¬AF÷Utah Royals Ž¬JB÷baqHYlNp¬WV÷utah-royals¬AN÷n¬~AA÷I3yI0HAm¬AD÷1588462200¬ADE÷1588462200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Pride Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pride Ž¬JA÷C2XbcYao¬WU÷orlando-pride¬WN÷NEW¬AF÷North Carolina Courage Ž¬JB÷Oxy3dhFi¬WV÷north-carolina-courage¬AN÷n¬~AA÷CQzMayQg¬AD÷1588536000¬ADE÷1588536000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Reign Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Ž¬JB÷djZAfWq4¬WV÷chicago¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Reign Ž¬JA÷Iaz7eCUc¬WU÷seattle-reign¬AN÷n¬~AA÷jHZPbeu0¬AD÷1588550400¬ADE÷1588550400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dash Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash Ž¬JA÷QPwFgjaA¬WU÷houston-dash¬WN÷SKY¬AF÷Sky Blue Ž¬JB÷4GxJhAEG¬WV÷sky-blue¬AN÷n¬~AA÷8hUUcFf6¬AD÷1588818600¬ADE÷1588818600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Thorns Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns Ž¬JA÷bwxNiUTM¬WU÷portland-thorns-fc¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride Ž¬JB÷CttRjlqT¬WV÷orlando-pride¬AN÷n¬~
108
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
Nápověda: Jste na stránce NWSL ženy live výsledky v sekci Fotbal/USA. NWSL ženy 2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, NWSL ženy 2020 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky NWSL ženy 2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce NWSL ženy 2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist