AHL 2018/2019 live výsledky, tabulka

Hokej USA AHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷E7KkyFYu¬AD÷1547514000¬ADE÷1547514000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷n10XFr1d¬WU÷iowa-wild¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷OIqGvSwc¬WV÷san-diego-gulls¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷hbJgzZmn¬AD÷1547514000¬ADE÷1547514000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷29rKwng3¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷dWsOx689¬WV÷milwaukee-admirals¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷lS7rTHtJ¬AD÷1547420400¬ADE÷1547420400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷Em2PH4Wq¬WU÷san-jose-barracuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷8A1TGOoj¬WV÷stockton-heat¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷Ay9vUcRC¬AD÷1547416800¬ADE÷1547416800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷dWLhNQ8M¬WU÷hershey-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷veBcMpOS¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷E9FVVJd0¬AD÷1547409900¬ADE÷1547409900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷SjUyR89c¬WU÷providence-bruins¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷AFJtQSO3¬WV÷springfield-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷tdHNXuSm¬AD÷1547345100¬ADE÷1547345100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷IPYQ8RgT¬WU÷colorado-eagles¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷Mgwn4o2p¬WV÷bakersfield-condors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷KnGRWasf¬AD÷1547345100¬ADE÷1547345100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷EmQXRlfi¬WV÷chicago-wolves¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷0pxj35Hj¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷OKMIYLCs¬AD÷1547344800¬ADE÷1547344800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷pCzJAmPG¬WU÷stockton-heat¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷vZZM97vN¬WV÷ontario-reign¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷MBziw24Q¬AD÷1547341200¬ADE÷1547341200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷W8WEBT9A¬WV÷san-diego-gulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷0¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷lpsAC9f4¬WU÷milwaukee-admirals¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷SCJZUwC6¬AD÷1547341200¬ADE÷1547341200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷l6IpPnvA¬WU÷san-antonio-rampage¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷IuNlO6gG¬WV÷rockford-icehogs¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷SlymvrkK¬AD÷1547341200¬ADE÷1547341200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷tKw2EVPi¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷Agr6Dkub¬WV÷iowa-wild¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷zJfdHKs7¬AD÷1547337900¬ADE÷1547337900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷EFQZAdJa¬WU÷binghamton-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷WjLvAGY5¬WV÷cleveland-monsters¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷GEXruOZD¬AD÷1547337900¬ADE÷1547337900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷0O0FjSXp¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷2TvbFBAo¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷E9g0GvcD¬AD÷1547337900¬ADE÷1547337900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷AsKr9zlC¬WU÷springfield-thunderbirds¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷44Jn8f3I¬WV÷providence-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷6qjhI0S0¬AD÷1547337600¬ADE÷1547337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷t2SRCIlm¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷zPRVBx4g¬WV÷hartford-wolf-pack¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷pU1qKMcl¬AD÷1547337600¬ADE÷1547337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷GKb9fyZI¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷rRniJKBJ¬WV÷belleville-senators¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷ShilJtDf¬AD÷1547337600¬ADE÷1547337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷MHoeIvRP¬WU÷manitoba-moose¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷SbONDbZt¬WV÷laval-rocket¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷WQcuL2rr¬AD÷1547337600¬ADE÷1547337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷f5A0dc46¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷xUa5eHJC¬WV÷syracuse-crunch¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷EoBDPrzR¬AD÷1547334000¬ADE÷1547334000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷nu7hbJZg¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷t26dcwk0¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷zeC9QOKK¬AD÷1547326800¬ADE÷1547326800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷jDDq0u5s¬WU÷toronto-marlies¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷8l8laaKm¬WV÷rochester-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷8YuDR45E¬AD÷1547262000¬ADE÷1547262000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷fsSD51sK¬WU÷san-jose-barracuda¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷l4RH4LdQ¬WV÷ontario-reign¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷GvgR31D7¬AD÷1547258700¬ADE÷1547258700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷2BoNrvz7¬WV÷bakersfield-condors¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷YysJqKK0¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬~AA÷Uss9Spj8¬AD÷1547258700¬ADE÷1547258700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷t2pRsbkD¬WU÷tucson-roadrunners¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷r7O96sSD¬WV÷chicago-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷4¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷2ykN4sb1¬AD÷1547256600¬ADE÷1547256600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷CMhAotjl¬WU÷san-antonio-rampage¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷forFp05f¬WV÷iowa-wild¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷KCaI5Nre¬AD÷1547254800¬ADE÷1547254800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷tv2vi2SQ¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷bJl6nMzr¬WV÷rockford-icehogs¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷CndA7qEr¬AD÷1547251500¬ADE÷1547251500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷rXqhVK57¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷dzYZg4r8¬WV÷binghamton-devils¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷tM0E63Tl¬AD÷1547251500¬ADE÷1547251500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷2m3zhrDK¬WV÷hartford-wolf-pack¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷zRWwgOcE¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷2¬~AA÷AwArCP5R¬AD÷1547251500¬ADE÷1547251500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷n5jqXtye¬WU÷rochester-americans¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷UTulW0j1¬WV÷toronto-marlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬~AA÷SEKwD5jL¬AD÷1547251500¬ADE÷1547251500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷vumyZ26r¬WU÷springfield-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷8EiuYMLl¬WV÷hershey-bears¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷MHHVERL8¬AD÷1547251200¬ADE÷1547251200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷lA8dtoE8¬WU÷grand-rapids-griffins¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷rX70u5TE¬WV÷belleville-senators¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷rRIRF762¬AD÷1547251200¬ADE÷1547251200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷xWSat3b2¬WU÷charlotte-checkers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷AJ9hsRb2¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷GvHZDoyF¬AD÷1547251200¬ADE÷1547251200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷f7B4vPrL¬WU÷syracuse-crunch¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷xW09wqbR¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷69ZriOT1¬AD÷1547251200¬ADE÷1547251200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷4IUirPTk¬WU÷utica-comets¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷buUesqqd¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~
4
1547597593
593
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/ahl/¬ZX÷01USA 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷zN8bZh3h¬AD÷1547596800¬ADE÷1547596800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1547597139¬BX÷6¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷AZoSyQNF¬WU÷charlotte-checkers¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷hbyXzpwM¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷CS3NTlXT¬AD÷1547600400¬ADE÷1547600400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷tx1uqsVr¬WU÷san-antonio-rampage¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷O0jpr1pk¬WV÷rockford-icehogs¬AN÷n¬~AA÷rmC6XWX4¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷SYz6UsGk¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷AcQAT1Ve¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AN÷n¬~AA÷lQC2YCIb¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷Wlzyz4hS¬WU÷utica-comets¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷lrx2VN0q¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷MwBAWjmB¬AD÷1547683500¬ADE÷1547683500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷O0UESLp2¬WU÷binghamton-devils¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷x4Idi5N2¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷vF5FVA2H¬AD÷1547683500¬ADE÷1547683500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷GfH0jPx9¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷YVB5kqhF¬WV÷springfield-thunderbirds¬AN÷y¬~AA÷I54JUUHN¬AD÷1547685000¬ADE÷1547685000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷CMA9l37L¬WU÷laval-rocket¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷6qADmNMR¬WV÷belleville-senators¬AN÷n¬~AA÷YV9lP8uo¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷2iklsLae¬WU÷chicago-wolves¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷WQghtuF1¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷y¬~AA÷zylXmhIo¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷AHhduaU7¬WU÷manitoba-moose¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷CMWv4r78¬WV÷milwaukee-admirals¬AN÷n¬~AA÷ERnymCXi¬AD÷1547692200¬ADE÷1547692200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷QPzq32ME¬WU÷bakersfield-condors¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷ILbCozis¬WV÷stockton-heat¬AN÷n¬~AA÷r1iunWnb¬AD÷1547694000¬ADE÷1547694000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷dCcGpf6m¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷xOEDqELg¬WV÷texas-stars¬AN÷n¬~AA÷4GulpAHA¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷636UuWKI¬WV÷belleville-senators¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷OvHPtC5C¬WU÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷Mijqoj24¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷GEDHrYz0¬WU÷utica-comets¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷AyDLshj6¬WV÷binghamton-devils¬AN÷n¬~AA÷CtqdrlnN¬AD÷1547856300¬ADE÷1547856300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷zJpragLt¬WU÷providence-bruins¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷IszmbDzm¬WV÷springfield-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷IJqhqUWG¬AD÷1547856300¬ADE÷1547856300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷pf5YvjzP¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷Y9bG3ZCP¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷jXs0s81T¬AD÷1547856900¬ADE÷1547856900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷Akhfdi5a¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷GShjcXkg¬WU÷hartford-wolf-pack¬AN÷n¬~AA÷f1nLxS9p¬AD÷1547857800¬ADE÷1547857800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷ltibeBK5¬WU÷laval-rocket¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷6Ho3fVZB¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~AA÷YioPynPj¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷p8p7gkkI¬WU÷iowa-wild¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷vVqBh94O¬WV÷ontario-reign¬AN÷n¬~AA÷neZ60V1i¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷hYmFiTJU¬WU÷rockford-icehogs¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷KO1JdLGu¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷n¬~AA÷0bwBakHc¬AD÷1547863500¬ADE÷1547863500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷bF0NeuWo¬WU÷colorado-eagles¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷6u0Rfaoh¬WV÷tucson-roadrunners¬AN÷n¬~AA÷MDRJcToA¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷tbhvhcVA¬WU÷bakersfield-condors¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷zLiriHpH¬WV÷stockton-heat¬AN÷n¬~AA÷rNSFb9W3¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷pWbVgJ0b¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷SflzgwG4¬WV÷texas-stars¬AN÷n¬~AA÷jmWNdm1G¬AD÷1547928000¬ADE÷1547928000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷EBjnjy0N¬WU÷laval-rocket¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷WnoikeFT¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~AA÷UwVRe7GM¬AD÷1547928000¬ADE÷1547928000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷YeXIpFNp¬WU÷manitoba-moose¬WN÷ROY¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷naL09b0o¬WV÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~~
4
1547597593
557
Nápověda: Jste na stránce AHL 2018/2019 výsledky v sekci Hokej/USA. AHL livescore, konečné i průběžné výsledky, AHL 2018/2019 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky AHL 2018/2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 100 hokejových událostí z více než 15 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce AHL 2018/2019 jsou automaticky online aktualizované.
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist