Atalanta díky hattricku Koopmeinerse porazila FC Turín, Zima už byl na lavičce

Atalanta díky hattricku Koopmeinerse porazila FC Turín, Zima už byl na lavičceProfimedia
Nizozemský záložník Teun Koopmeiners (24) rozhodl o triumfu Atalanty v zápase 4. kola Serie A. Proti turínskému FC zaznamenal hattrick a pomohl celku z Bergama na první místo tabulky o skóre před AS Řím. V dresu hostů už byl po zranění připraven na lavičce David Zima (21).

Koopmeiners proměnil v závěru obou poločasů pokutové kopy a dvě minuty po přestávce se trefil dalekonosnou střelou. Domácí vyhráli 3:1, hostující Zima se na hřiště nedostal a na premiéru v ročníku 2022/23 tak zatím čeká.

Výsledky 4. kola Serie A

Ve druhém utkání remizovala Boloňa se Salernitanou 1:1. Na penaltu Marka Arnautoviče z 52. minuty odpověděl v samém závěru Boulaye Dia. Hosté si tak na ligovou výhru nad  čtvrtečním soupeřem budou muset počkat, naposledy jej porazili na jaře 1999.