Burnley - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Burnley
Tomáš Souček dal gól po dvou měsících.
Souček parádním volejem pomohl West Hamu k výhře. Burnley po roce opouští Premier League

Burnley schytalo debakl a visí nad sestupovou propastí. Nottingham je blíž záchraně

Bowenův gól potrhal titulové ambice Liverpoolu, Sheffield sestupuje, Chelsea vybojovala bod

Kanonády hostů v Anglii. Brentford nasázel v Lutonu pět gólů, Burnley v Sheffieldu čtyři

Highlighty víkendu: Konec Comanovy série, gól z půlky a hráč, co si nepřijel pro výprask

Manchester City proti Lutonu splnil roli favorita, Brentford doma přehrál Sheffield

West Ham vrátilo do hry stažení obou Čechů, obrat dokonala kuriózní trefa od praporku

Newcastlu další trefa Isaka na výhru nestačila. Nottingham si pomohl v boji o záchranu

Kompany kritizuje rozhodčí v Premier League: Nemám pocit, že by se používal zdravý rozum

Palmerovy dva góly pomohly Chelsea pouze k bodu, Aston Villa udržela čtvrté místo

Fulham rozdrtil Tottenham. Luton se z nedávného výbuchu vzpamatoval v závěru

FPL před 29. kolem: Skromný gameweek vede k těžkým rozhodnutím, nabízí se hráči Tottenhamu

První poločas byl naprosto katastrofální, zlobil se Coufal po zápase proti Burnley

Tottenham trestal bídný vstup Villans do druhého poločasu. West Hamu zachránil bod Ings

Manchesterské derby ovládlo díky Fodenovi City, Bournemouth přiblížil Kompanyho konec

Fulham uťal vítězné tažení United. City stačila k výhře dorážka Fodena, Arsenal naděloval

Tajná Kompanyho motivace v boji o udržení? Příběh otce, který byl politickým uprchlíkem

Liverpool i díky uzdravenému Salahovi porazil Brentford 4:1, Arsenal deklasoval Burnley

Haaland po zranění znovu pálí ostrými, City si ale první místo dlouho neužili

Osmigólová show mezi Newcastlem a Lutonem vítěze nenašla, Aston Villa také nadělovala

City oslavili Haalandův návrat vítězstvím. Tottenham už čtvrtý, Klopp má triumf č. 200

Burnley po přísném verdiktu nezkušeného sudího bere ze souboje nováčků jen bod

Nottingham prohloubil krizi Manchesteru United, Chelsea ukončila trápení na půdě soupeřů

Manchester předvedl parádní obrat, Liverpool porazil Burnley a poskočil do čela Premier League

Šlágr mezi Liverpoolem a Arsenalem skončil remízou, West Ham porazil Manchester United 2:0