WTA 125k COLINA (Chile), antuka
Dvouhra, 1. kolo:
16:00 | Bejlek (ČR) - Bondárová (6-Maď.)
ATP CHALLENGER 75 DRUMMONDVILLE (Kanada), tv. povrch / hala
Dvouhra, 2. kolo:
19:00 | Vrbenský (ČR) - Draxl (Kan.)
Čtyřhra, 1. kolo:
22:00 | Paulson/Vrbenský (3-ČR) - Aguilar/Hilderbrand (Kan./USA)
ATP CHALLENGER 75 KÓBE (Japonsko), tv. povrch / hala
Čtyřhra, 1. kolo:
05:30 | Drzewiecki/Kolář (Pol./ČR) - Kalijanda Poonača/Šaran (Indie)
ITF W100 TAKASAKI (Japonsko), tv. povrch
Dvouhra, 1. kolo:
06:30 | L. Fruhvirtová (1-ČR) - Eudice Chong (Hong.)
Čtyřhra, 1. kolo:
05:00 | Bayerlová/Von Deichmannová (ČR/Licht.) - P. Kuděrmetovová/Tichonovová (-)
ITF W40 PÉTANGE (Lucembursko), tv. povrch / hala
Čtyřhra, čtvrtfinále:
11:30 | Laskutovová/Malečková (2-/ČR) - Barnettová/Murrayová Sharanová (Brit.)
ITF W25 IRAKLIO (Řecko), antuka
Dvouhra, 1. kolo:
09:00 | Slavíková (ČR) - Iamachkineová (Peru)
ITF W25 SOLARINO (Itálie), koberec
Dvouhra, 1. kolo:
09:00 | Sisková (4-ČR) - Klincovová (Švýc.)09:00 | Klimovičová (ČR) - Hietarantaová (8-Fin.)
ITF W15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), tv. povrch
Dvouhra, 1. kolo:
14:30 | Heinzová (ČR) - Ju-Yun Jeng (Tchaj-wan)
ITF W15 ANTALYA (Turecko), antuka
Dvouhra, 1. kolo:
07:30 | Ševčíková (ČR) - Balkanová (Tur.)
Čtyřhra, 1. kolo:
13:30 | Ševčíková/Juldaševová (1-ČR/Uzb.) - Balusová/Jašková (SR)
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), tv. povrch
Čtyřhra, 1. kolo:
12:30 | Candiottová/Šmejkalová (4-Braz./ČR) - Gorská/Krebsová Hyllestedová (Pol./Dán.)
ITF M25 ANTALYA (Turecko), antuka
Čtyřhra, 1. kolo:
15:00 | Rikl/Stodder (3-ČR/Něm.) - Gospodjinacki/Milev (It./Bulh.)
ITF M25 VALE DO LOBO (Portugalsko), tv. povrch
Dvouhra, 1. kolo:
11:00 | Bartoň (ČR) - Marie (1-Fr.)11:00 | Gengel (7-ČR) - Pampanin (It.)14:00 | Vocel (ČR) - Boschmans (Portug.)15:30 | Poljak (ČR) - Faria (6-Portug.)
Čtyřhra, 1. kolo:
14:00 | Brajnin/Gengel (4-Ukr./ČR) - Araújo/Schön (Portug./Švýc.)
ITF M15 MONASTIR (Tunisko), tv. povrch
Dvouhra, 1. kolo:
11:00 | Filip (ČR) - Szajrych (Pol.)
ITF M15 BOCA RATON (USA), antuka
Dvouhra, 1. kolo kvalifikace:
14:00 | Havlíček (ČR) - Exsted (13-USA)
* bude se hrát i finále
ITF M15 SANTO DOMINGO (Dominikánská republika), tv. povrch
Dvouhra, 1. kolo:
16:00 | O. Horák (ČR) - Kamrowski (Pol.)
ITF M15 IRAKLIO (Řecko), tv. povrch
Dvouhra, 1. kolo:
09:00 | Nicod (ČR) - Pietri (Fr.)
Čtyřhra, 1. kolo:
12:00 | Lemstra/Nicod (3-Něm./ČR) - Antonopoulos/Skorilas (Řec.)
Pozn.: České časy začátků jednotlivých zápasů jsou pouze orientační, kompletní přehled na tenisportal.cz.