Hostování Mbappého? Zasmáli jsme se tomu, vyloučil Klopp příchod Francouze do Liverpoolu

Reklama
Reklama
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Hostování Mbappého? Zasmáli jsme se tomu, vyloučil Klopp příchod Francouze do Liverpoolu
Klopp vyloučil příchod francouzské hvězdy do Liverpoolu.
Klopp vyloučil příchod francouzské hvězdy do Liverpoolu.
Profimedia
Trenér fotbalistů Liverpoolu Jürgen Klopp (56) vyloučil, že by v následující sezoně mohl v jeho týmu hostovat hvězdný útočník Kylian Mbappé (24). Francouzský reprezentant má před sebou poslední rok smlouvy v Paris St. Germain a jednou z možností podle médií bylo působení u "Reds". Těmto spekulacím se ale Klopp v rozhovoru pro televizi Sky Germany vysmál.

O odchodu Mbappého se mluví od června, kdy pařížskému velkoklubu oznámil, že neprodlouží kontrakt. Po sezoně 2023/24 by tak mohl odejít zadarmo. PSG svou největší hvězdu nevzal na předsezonní turné do Asie a přiživil spekulace, že se ji pokusí před startem ročníku zbavit.

Média dlouhodobě informují především o zájmu Realu Madrid. Mbappého se v červenci neúspěšně pokusil získat saúdskoarabský klub Al-Hilal, který za něj údajně nabídl Paris St. Germain 300 milionů eur (asi 7,25 miliardy korun), čímž by z bývalého útočníka Monaka udělal nejdražšího hráče historie. Sportovní deník L'Équipe ale uvedl, že mistr světa z roku 2018 se v Paříži odmítl sejít se zástupci Al-Hilalu.

Vylepší Mbappé svá čísla v PSG?
Livesport

Vyloučený je s největší pravděpodobností i Mbappého potenciální přesun do Liverpoolu. "Zasmáli jsme se tomu. Mohu říct, že je to opravdu skvělý hráč, ale finanční podmínky nám vůbec nevyhovují. Nerad teď ničím zajímavý příběh, ale co vím, nezakládá se to na pravdě," uvedl Klopp.

"Je možné, že někdo jiný v našem klubu něco připravuje a chce mě překvapit... Ale nestalo se to za celých osm let, co jsem v Liverpoolu. Byla by to premiéra," dodal německý kouč.

Další přestupy a spekulace