Ronaldo vstřelil druhý hattrick za sebou, Al Nassr zničil soupeře osmi góly

Ronaldo má střeleckou formu.
Ronaldo má střeleckou formu.AFP
Pouze 45 minut stačilo Cristianu Ronaldovi (39) k tomu, aby v zápase 26. kola saúdskoarabské ligy proti týmu Abha nasázel hattrick a přidal jednu asistenci. Tabulce střelců nyní vládne s 29 góly, druhý Aleksandar Mitrovič na něj ztrácí už sedm branek.

Abha - Al-Nassr 0:8

Portugalský útočník Cristiano Ronaldo zaznamenal hattrick již ve druhém utkání za sebou. Více než jeden třígólový zápas tak zaznamenal v jedenácti různých kalendářních letech. V současné době je s 29 góly nejlepším střelcem nejvyšší saúdskoarabské soutěže.

K tomu přidal i jednu asistenci a s celkovým počtem deseti nahrávek se dostal do čela i v této statistice. Ronaldo byl na hřišti pouze 45 minut, protože ho poté trenér za stavu 5:0 vystřídal, aby šetřil síly. Al Nassr je v tabulce druhý, dvanáct bodů za prvním Al Hilalem.