Boston podruhé za sebou prohrál, Pastrňák si na stý bod v sezoně musí počkat

Sean Couturier z Phieladelphie se pokouší zakončit v zápase s Bostonem.
Sean Couturier z Phieladelphie se pokouší zakončit v zápase s Bostonem.AFP
Boston prohrál v NHL na ledě Philadelphie 2:3, pro vedoucí celek Východní konference to byla druhá porážka za sebou. David Pastrňák (27) se neprosadil a dál čeká na stý bod v sezoně.

Philadelphia – Boston 3:2

Deset minut před koncem vedli Flyers 1:0, pak se střelci konečně probudili. Bostonští Justin Brazeau a Danton Heinen dvakrát vyrovnali, ale mezitím se podruhé v zápase trefil Travis Konecny a v 59. minutě rozhodl přesnou střelou do horního růžku branky Tyson Foerster.

Pastrňák tak má na kontě nadále 99 bodů (44+55), nebodoval ani při předchozí porážce 2:5 s New York Rangers. Stobodovou hranici překonal havířovský rodák v minulé sezoně jako druhý český hokejista v historii po Jaromíru Jágrovi.

New York Islanders – Winnipeg Jets 6:3

Islanders porazili Winnipeg 6:3. Po třech bodech si ve vítězném týmu připsali Mathew Barzal a Hudson Fasching, dvakrát skóroval Cal Clutterbuck. Předchozích šest zápasů Islanders prohráli.