Pastrňák řídil dvěma góly výhru Bostonu nad Philadelphií, Zacha dvakrát asistoval

David Pastrňák zapsal proti Philadelphii dva góly a asistenci.
David Pastrňák zapsal proti Philadelphii dva góly a asistenci. Profimedia
David Pastrňák v NHL pomohl hokejistům Bostonu dvěma góly a přihrávkou k výhře 6:2 na ledě Philadelphie. Pavel Zacha se na vítězství Bruins podílel dvěma asistencemi.

Philadelphia – Boston 2:6

Pastrňák orámoval brankami první třetinu, kterou Boston vyhrál 4:0. V 15. minutě po Zachově přihrávce otevřel skóre a v 19. minutě přidal čtvrtý zásah hostů. Mezitím skórovali také Charlie McAvoy, kterého Zacha našel před odkrytou brankou, a Danton Heinen.

Boston poté ve druhém dějství zvýšil na 5:1, když se po Pastrňákově přihrávce prosadil James Van Riemsdyk. Philadelphia snížila díky dvěma zásahům Tysona Foerstera a konečné skóre stanovil Charlie Coyle.

Pastrňák, který byl vyhlášen první hvězdou zápasu, si vylepšil bilanci v sezoně na 72 bodů a v tabulce produktivity mu patří třetí příčka. Na stejné pozici je sedmadvacetiletý útočník s 33 góly i v pořadí střelců.