Paris Saint-Germain otočilo po trefách hvězdného tria duel s tápajícím Troyes

Paris Saint-Germain otočilo po trefách hvězdného tria duel s tápajícím TroyesAFP
Hvězdami nabité PSG si ve 13. kole Ligue 1 dlouho zahrávalo s nervy fanoušků, nakonec však na svém hřišti porazilo Troyes 4:3. Favorit v utkání hned dvakrát prohrával, přičemž v obou případech se o gól hostů postaral Mama Baldé (26). Ve druhé půli však skóre obrátilo díky trefám obávaného ofenzivního tria, rozhodující zásah zaznamenal v 77. minutě z pokutového kopu Kylian Mbappé (23).

Paris Saint-Germain si dlouho zahrávalo s nervy fanoušků, nakonec však na vlastním hřišti porazilo Troyes 4:3. Favorit utkání poprvé prohával už od třetí minuty, kdy se prosadil Mama Baldé. Pařížané sice před pauzou vyrovnali, po změně stran se ovšem znovu prosadil Baldé. Domácí tak muselo zachránit až hvězdné útočné trio. V 52. minutě zaznamenal gól Lionel Messi, po němž se trefil také Neymar a obrat dokonal Mbappé

PSG vyhrálo počtvrté v řadě a v dalším utkání se 2. listopadu střetne v Lize mistrů s Juventusem. Troyes v dalším duelu přivítá na domácí půdě Auxerre.

Přehled zápasu PSG - Troyes

Marseille ztratila nadějně rozehraný zápas a se Štrasburkem pouze remizovala 2:2. Olympique si vybudoval dvoubrankový náskok již v první půli, jenže po změně stran přišel zkrat. Nejprve dokázal snížit Lebo Mothiba a následně v nastavení vyrovnal Kévin Gameiro. Hosté tak po třech ligových prohrách v řadě a nezvládnutém utkání ve Frankfurtu v rámci Ligy mistrů prožili další hořký večer.