PSG porazilo 5:4 výběr kolem Ronalda. Ten se trefil dvakrát, Messi jednou

AFP
Cristiano Ronaldo (37) má za sebou debut v Saúdské Arábii. Jím vedený výběr tamní ligy složený z hráčů Al-Nassru a Al-Hilálu podlehl v exhibičním zápase na Stadionu Krále Fahda v Rijádu PSG i s největšími hvězdami v čele s Lionelem Messim (35) 4:5. Portugalský fenomén dal dva góly, ten argentinský jeden. Za lídra francouzské ligy se prosadil i Kylian Mbappé (24).

Al-Hilál & Al-Nassr Stars – PSG 4:5

Zápas v Rijádu byl nejen Ronaldovou premiérou po přestupu do Al-Nassru, ale také možná posledním duelem portugalské hvězdy proti věčnému rivalovi i fotbalovému souputníkovi Messimu. Argentinský mistr světa ve třetí minutě otevřel skóre, Ronaldo ale v 34. minutě z penalty vyrovnal.

Záhy poslal favorita do vedení Marquinhos, portugalský kanonýr ale znovu našel odpověď, když dorazil svou hlavičku do tyče. To už hráli Pařížané bez vyloučeného obránce Juana Bernata. Těsně před druhým Ronaldovým gólem navíc neproměnil penaltu Brazilec Neymar.

Ronaldo slaví jeden ze svých dvou gólů.
AFP

Skóre se přelévalo i po změně stran, po hodině hry ale Mbappé dal z pokutového kopu na 4:3 a následně oba trenéři stáhli ze hry největší hvězdy včetně Ronalda s Messim. PSG už si vedení před 68 tisíci diváky pohlídalo.

Messi přispěl k výhře v exhibici jednou brankou
AFP

Francouzského šampiona nyní čeká návrat domů a v pondělí pohárový duel proti Pays de Cassel. Al-Nassr se utká v neděli v lize s Ittifákem a očekává se, že Ronaldo si odbude soutěžní premiéru.