Rakousko - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Rakousko
Dominic Zwerger slaví gól do sítě Kanady, John Tavares (v pozadí) nechápe, co se stalo.
Nej comeback dějin šampionátu? Rakouský kouč: Jen jsem klukům řekl, ať odehrají dobrou třetinu

Slavit to rozhodně nebudeme, to si nemůžeme dovolit, řekl Schneider po divokém utkání s Kanadou

Rakousko proti Kanadě neuvěřitelně dotáhlo skóre, severské derby ovládlo Norsko

Slovensko sestřelilo Kazachstán a má první výhru, Švýcarsko pětkrát uspělo v přesile

Polsko při návratu do elitní skupiny MS vybojovalo bod. Bedard dal dva góly Britům

Soupisky všech týmů na MS v Česku: Kanada veze mladíky, Švédsko zase hvězdné obránce

Rulík po Rakousku: První třetina nebyla podle našich představ, pak jsme se zlepšili

Česko porazilo Rakousko i podruhé, o dva góly se postaral liberecký útočník Rychlovský

Češi v přípravě na MS zdolali Rakousko i přes virózu. V kabině něco létá, přiznal trenér Rulík

Česká hokejová reprezentace vyhrála i třetí přípravný zápas před MS. Rakousko porazila 5:1

Jsme rádi, že jsme oba zápasy vyhráli, chválil výkon národního týmu Rulík

MS v hokeji, 9. den: Dánsko favorita nezaskočilo, Švýcarsko přetlačilo Kanadu

MS v hokeji, 8. den: Domácí týmy potvrdily roli favoritů, Slovensko padlo s Kazachstánem

MS v hokeji, 5. den: Dánové pokračují na vítězné vlně, Švýcaři přejeli Kazachstán

MS v hokeji, 2. den: Slováci porazili Lotyše a mají první body, Kazachstán udolal Norsko

Program MS v hokeji 2023: Češi skončili ve čtvrtfinále, Kanada bere zlato, Lotyšsko bronz

Rakousko na MS vyrukuje i s Rossim z Minnesoty a s bývalým kanonýrem Brna

Byl to vyrovnaný zápas, Boston sledujeme, přiznal Chlapík po výhře nad Rakouskem

Šestá výhra v přípravě. Český tým porazil Rakousko 2:1, rozhodl Tomášek

Kaut si chválil souhru, návrat do reprezentace ozdobil gólem. Jsem za to rád, těší ho