Real Sociedad - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Real Sociedad
Arda Güler jako střelec jediné branky.
Obměněná sestava Realu Madrid slavila v Baskicku, Silvovu rozlučku pokazil Güler

Sociedad v bojích o Evropu ztratil. Villarreal vydřel vítězství, Atlético znovu padlo

Sevilla využila brzkého vyloučení Las Palmas a zvítězila venku podruhé v řadě

Girona si pro důležité body došla v úplném závěru, Celta Vigo s Vallecanem bez branek

Real Sociedad ukončil po třech a půl měsících čekání na domácí výhru, Cádiz porazil 2:0

Porážku Getafe ve Valencii sledoval ze střídačky český mladík. Cádizu pomohl k výhře Ousou

S trenérem nemám žádný problém, prohlásil Mbappé po postupu v Lize mistrů

Bayern nasázel Laziu tři góly a je ve čtvrtfinále LM, postup si pohlídalo i PSG

Enrique se vyhýbá otázkám na hvězdu PSG: Odveta v LM je důležitější než Mbappé

O postup do čtvrtfinále LM: Bayern bude dohánět manko, Real Sociedad se pokusí zaskočit PSG

Real prohrával o dvě branky, ale vydřel ve Valencii remízu. Zazářil Vinícius Júnior

Dva slovenští hrdinové mezi třemi tyčemi: Dúbravka a Greif zazářili při penaltách

Přetahovanou o první finálové místo v Copa del Rey vyhrála Mallorca, Baskům zlomily vaz penalty

Comesaňa si dlouhé čekání na gólový debut ve Villarrealu vynahradil dvojnásobně

Venkovní ztráta Realu po dvou měsících. Vallecano ho podruhé v sezoně okradlo o body

Enrique po výhře nad Realem Sociedad: Zápas dvou poločasů. V první půli jsme zaostávali

PSG načalo osmifinále LM gólem Mbappého a výhrou. Lazio prohloubilo krizi Bayernu

Lazio se v osmifinále Ligy mistrů pokusí překvapit Bayern, PSG přivítá Real Sociedad

Kubo zůstává v Baskicku, Real Sociedad si japonského reprezentanta pojistil do roku 2029

Villarreal uhrál s Alavésem jen remízu. Osasuna po 12 letech vyzrála na Real Sociedad

Real Sociedad si z duelu utrápených útoků odvezl do odvety nadějnou remízu

Girona nedala ani gól a jen remizovala, na Real Madrid ztrácí v tabulce bod

ŠESTKA: Tomáškovo švédské procitnutí, Svrčinův krok do velkého světa i budíček pro Součka a spol.

Barceloně po rychlé otočce došel dech, s Villarrealem padla 3:5. Real uspěl v Las Palmas