Slávistky prohrály v Lize mistryň i podruhé, Wolfsburgu doma podlehly 0:2

Slávistky prohrály v Lize mistryň i druhý zápas.
Slávistky prohrály v Lize mistryň i druhý zápas.@slaviaofficial
Fotbalistky pražské Slavie prohrály i druhé utkání ve skupině Ligy mistryň a znovu nevstřelily gól. Po porážce v Římě 0:1 s AS podlehly v Edenu dvojnásobným vítězkám soutěže Wolfsburgu 0:2. V příštím kole se slávistky utkají s rakouským St. Pöltenem, který je rovněž po úvodních dvou duelech bez bodu.

Wolfsburg šel do vedení už v 11. minutě, když Jule Brandová z bezprostřední blízkosti zužitkovala přihrávku od Svenji Huthové. Vítězství semifinalistek minulé sezony Ligy mistryň pojistila v 76. minutě zakončením v pádu Ewa Pajorová. Asistovala jí opět Huthová.

Statistiky uktání Slavia – Wolfsburg

Liga mistryň vloni doznala změn a od minulé sezony se přestala hrát pouze vyřazovacím systémem. Před rokem český klub v základní fázi chyběl. Do jarního čtvrtfinále postoupí první dva celky z každé skupiny.