Sparta si se Slováckem kvůli odloženému zápasu s Kolínem n. R. v neděli nezahraje

Nový termín utkání mezi Spartou a Slováckem bude teprve oznámen.
Nový termín utkání mezi Spartou a Slováckem bude teprve oznámen.AC Sparta Praha
Nedělní zápas 14. kola FORTUNA:LIGY mezi Spartou a Slováckem byl odložen. Důvodem je páteční dohrávka utkání Evropské konferenční ligy mezi celkem z Uherského Hradiště a Kolínem nad Rýnem, které se v řádném termínu nedohrálo kvůli mlze.

Vedení Fortuna ligy o odložení zápasu Sparty se Slováckem informovalo na sociálních sítích s tím, že s oběma kluby jedná o náhradním termínu. Ten by měl být podle twitteru letenského klubu znám v pátek.

Slovácko mělo k předposlednímu zápasu základní skupiny Konferenční ligy proti Kolínu nad Rýnem původně nastoupit dnes od 18:45. Kvůli mlze byl začátek nejprve posunut o půl hodiny a poté o dalších 45 minut.

Poté se sice začalo hrát, ale v sedmé minutě gruzínský rozhodčí Giorgi Kruašvili zápas přerušil a po poradě s delegátem byl duel odložen. Dohrávat se bude náhradním termínu v pátek od 13:00.