Super League - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Super League
Pavel Kadeřábek přihrál při vítězství Hoffenheimu na dva góly.
Legionáři: Asistence č. 29 a 30, první vyloučení v kariéře, dvě čistá konta i vlastní gól

Legionáři: Po čtyřech měsících lavička, gól ve 30. vteřině, jubilejní trefa i maďarské body

Legionáři: Druhý gól v ročníku, premiéra v základu, působivý obrat i čtvrtá asistence

Druhý tým řecké ligy překvapivě mění trenéra. Panathinaikos přebírá Fatih Terim

Legionáři: Vítězná penalta v 92. minutě, rozhodující gól i třetí trefa na hostování

Fotbalový víkend ONLINE: Sparta má pro Loučku novou roli. PSV je zápas od vyrovnání rekordu

Šéf řecké fotbalové ligy Marinakis v reakci na vlnu výtržností rezignoval

Legionáři: Gólová série, první trefy na nových adresách i asistence č. 14 a 15

Legionáři: Vítězná hlavička, gól s puncem reprezentace, italská asistence i trefa v Řecku

Derby Week: Vypjatá rivalita z aténského fotbalového trojúhelníku

Legionáři: Čtyři a půl gólu na utkání, první zápis už po sedmi minutách i nula č. 31

Fotbalové přestupy ONLINE: Silva prodloužil se City, Lingr přestoupil do Nizozemska

Legionáři: Černý zapsal 1+2 a předčil Necida. Frýdek byl zvolen hráčem měsíce

Legionáři: Souček se podepsal pod čtyři góly, Darida se trefil popáté v sezoně

Legionáři: Černý potřetí zapsal 1+1. Góly Hložka a Daridy, pět českých asistencí

Další zahraniční angažmá? O Kuchtu se zajímá mistrovský Olympiakos, píše řecký tisk

Vydržel jen sedm měsíců. Nejlepší střelec MS 2014 Rodríguez skončil v Olympiakosu

Reprezentační stoper Brabec si zlomil žebro, Arisu může chybět až pět týdnů

Legionáři: Asistence Černého a Frýdka, Haškův debut. A z Královy smůly Kadeřábkova radost

Legionáři: Pekhart pomohl gólem dotáhnout lídra, trefili se i Frýdek a Krmenčík

Legionáři: Ostrák si otevřel střelecký účet v St. Louis, Černý má další asistenci

Legionáři: Černý zopakoval show, Pekhart dal gól č. 100. Trefili se i Hložek a Darida

Legionáři: Pekhartův vítězný gól, Černého 1+1 a Daridova asistence Brabcovi

Legionáři: Frýdek i Darida skórovali podruhé v řadě, Pavlenka vychytal čtvrtou nulu