Tennis Tracker: Isner nasázel v Dallasu neuvěřitelných 63 es, naposledy to schytal Gómez

John Isner si v Dallasu zahraje semifinále.@DALOpenTennis / Alex Smith
První grandslam sezony Australian Open je sice minulostí, ale na Livesport Zprávách se raketa do kouta za žádné situace neodkládá. Výsledky, videa, informace ze sociálních sítí – prostřednictvím tohoto online přenosu stále sledujte to nejaktuálnější a nejzajímavější ze světa tenisu. Co všechno se dělo a děje 11. února?
Moment dne WTA předvedly Potapovová a Vondroušová
Livesport CZ

22:10 – Do finále turnaje ATP 250 v argentinské Córdobě postoupili stejně jako při premiéře v roce 2019 dva domácí tenisté. Federico Coria bude hrát o svůj první titul proti Sebastiánu Báezovi, který v semifinále porazil 6:4, 6:4 Huga Delliena z Bolívie a do finále postoupil počtvrté v kariéře. Dosud má na kontě jediný triumf.

20:01 – Ljudmila Samsonovová v Abú Zabí porazila 6:4, 1:6, 6:4 Číňanku Qinwen Zheng a popáté v kariéře, z toho počtvrté od loňského srpna, postoupila do finále turnaje WTA. O udržení finálové neporazitelnosti se rodačka z Oleněgorsku utká se Švýcarkou Bencicovou, proti které předloni na trávě v Berlíně slavila svůj premiérový triumf.

Sestřih zápasu Zheng – Samsonovová

19:24 – Federico Coria na domácí antuce v Córdobě porazil 6:4, 7:6 španělského obhájce titulu Alberta Ramose a podruhé v kariéře postoupil do finále turnaje ATP.

19:11 – Na turnaji v Linci zdolala Petra Martičová 2:6, 6:3, 6:4 světovou sedmičku Mariu Sakkariovou z Řecka, poosmé v kariéře porazila hráčku TOP 10 a pošesté v kariéře a poprvé v hale postoupila do finále turnaje WTA. O třetí titul a první mimo antuku si Chorvatka zahraje s Anastasijí Potapovovou.

Sestřih zápasu Sakkariová – Martičová

17:17 – Belinda Bencicová (25) si v Abu Dhabí zajistila vstupenku do finále. V souboji s Beatriz Haddadovou Maiaovou zvítězila hladce 6:2 a 6:3.

Sestřih zápasu Bencicová – Haddadová Maiaová

16:59 – Jannik Sinner (21) se ve francouzském Montpellier probojoval do finále turnaje ATP 250, když si ve dvou setech poradil s domácím Arthurem Filsem.

Sestřih zápasu Sinner - Fils

16:31 – Markéta Vondroušová (23) v hale v Linci čekání na celkově 6. finále a první od olympiády v Tokiu 2021 neukončila. V semifinále Češka i vinou 45 nevynucených chyb poprvé ve třetím vzájemné duelu nestačila na Anastasii Potapovovou, které podlehla 1:6, 7:6, 3:6.

14:29 – České tenistky byly dnes v úvodním kole kvalifikace turnaje WTA 500 v Dauhá stoprocentní. Po Bouzkové a Plíškové postoupila také Tereza Martincová (28), jež zdolala 1:6, 6:3 a 6:4 Uzbečku Niginu Abduraimovovou a přerušila sérii čtyř porážek. O hlavní soutěž se utká s Marií Bouzkovou.

13:53 – Karolína Plíšková (30) letos už podruhé musí začínat v kvalifikaci, ve které předtím více než osm let nehrála. Také v katarském Dauhá ale začala vítězně, když Rumunku Anu Bogdanovou po mizerném vstupu do utkání porazila 3:6, 6:2 a 6:3. O postup do hlavní soutěže se šampionka z roku 2017 střetne s Dartovou, nebo Jakupovičovou.

12:41 – Zdeněk Kolář (26) na halovém challengeru v litevském Vilniusu porazil 6:2, 6:3 Turka Cema Ilkela a poprvé od září 2021 postoupil do finále. O celkově 4. titul a první mimo antuku si Čech zahraje s Bosňanem Džumhurem, nebo Britem Broadym. Přečtěte si více informací.

12:30 – Tereza Smitková (28) na halovém turnaji ITF W60 v britském Bathu porazila 6:3, 6:4 Nizozemku Lesley Pattinamaovou Kerkhoveovou a poprvé od září 2021 postoupila do finále. O ukončneí pětiletého čekání na titul se šampionka z roku 2012 utká se Slovenkou Rebeccou Šramkovou, nebo s Francouzkou Alicí Robbeovou.

11:59 – Marie Bouzková (24) vklouzla do kvalifikace turnaje WTA 500 v Dauhá drtivou výhrou 6:1, 6:1 nad Němkou Laurou Siegemundovou. O start v hlavní soutěži si 24letá Češka zahraje s krajankou Terezou Martincovou, nebo Uzbečkou Niginou Abduraimovovou.

11:03 – Linda Klimovičová (18) na turnaji ITF W15 v egyptském Šarm aš-Šajchu porazila 6:2, 6:4 rumunskou vrstevnici Anku Todoniovou a podruhé v kariéře postoupila do finále. O premiérový titul si Češka zahraje se Slovenkou Katarinou Kužmovou.

8:33 – Yibing Wu (23) v Dallasu porazil ve svém prvním čtvrtfinále na okruhu ATP 6:3, 6:4 Francouze Adriana Mannarina, navázal na životní skalp Shapovalova a na první akci v roli hráče Top 100 postoupil mezi kvarteto nejlepších. O finále se Číňan utká se světovou osmičkou Fritzem.

8:20 – Nejvýše nasazený Američan Taylor Fritz (25) ve čtvrtfinále domácího halového klání v Dallasu zdolal 7:6, 3:6 a 6:3 krajana Marcose Girona a oplatil mu loňské vyřazení ze stejné fáze turnaje.

8:02 – Juan Manuel Cerúndolo (21) na domácí antuce v Córdobě, kde předloni získal svůj jediný titul na okruhu ATP, poprvé po sérii deseti výher našel přemožitele. Ve čtvrtfinále 21letý Argentinec podlehl 7:6, 4:6 a 0:6 Hugu Dellienovi (29), kterému nedokázal oplatil jedinou porážku z 15 letošních zápasů. Bolívijský kvalifikant bude ve svém prvním semifinále čelit popáté v řadě domácímu hráči, o finále se utká se Sebastiánem Báezem.

6:24 – John Isner (37) v Dallasu neztratil podání ani se třetím soupeřem, Ekvádorce Emilia Gómeze (31) porazil i díky 23 esům a odvrácení všech čtyř brejkbolů 7:6, 7:5. Američan cestou do semifinále, v němž na něj čeká krajan Wolf (24), nasázel celkem 63 es a vyhrál jubilejní 500. tie-break v kariéře.