Pohár 2008/2009 výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Izrael

Pohár
2008/2009
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Pohár¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷tjTLs3Kk¬ZD÷p¬ZE÷dhGu1AeM¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/izrael/pohar/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷Spq5f5NI¬AD÷1235069700¬ADE÷1235069700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷UqrI5Dgf¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷69¬BA÷18¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷14¬OA÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷C8XM4X80¬WV÷maccabi-haifa¬GRB÷0¬AH÷68¬BB÷18¬BD÷26¬BF÷7¬BH÷17¬OB÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷zXexxMra¬AD÷1234811400¬ADE÷1234811400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷Eq61oihC¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷67¬BA÷18¬BC÷15¬BE÷15¬BG÷19¬OA÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷AFeSoB7I¬WV÷hapoel-jerusalem¬GRB÷0¬AH÷66¬BB÷10¬BD÷25¬BF÷12¬BH÷19¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷bHN0IKA7¬AD÷1234800900¬ADE÷1234800900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷YP4DOZ9N¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷79¬BA÷19¬BC÷22¬BE÷14¬BG÷24¬OA÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷Sn4HNgPT¬WV÷ironi-nahariya¬GRB÷0¬AH÷76¬BB÷15¬BD÷30¬BF÷11¬BH÷20¬OB÷hn7B6VVH-rHMExgJi.png¬~AA÷GzNl1beR¬AD÷1232650800¬ADE÷1232650800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷0xxIkI1S¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷110¬BA÷24¬BC÷27¬BE÷28¬BG÷31¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Givat Shmuel¬JB÷AFJ5nxAq¬WV÷maccabi-givat-shmuel¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷11¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷19¬OB÷team¬~AA÷GOWSexJl¬AD÷1232640600¬ADE÷1232640600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Ashkelon¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Ashkelon¬JA÷pYBIqzf2¬WU÷ironi-ashkelon¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷16¬BG÷24¬OA÷OKZpuFlC-byXn5jD9.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷2gO88JW2¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷88¬BB÷21¬BD÷23¬BF÷17¬BH÷27¬OB÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬~AA÷YF9GdI3r¬AD÷1232560800¬ADE÷1232560800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Afula¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFU¬AE÷H. Afula¬JA÷l6I9odPk¬WU÷h-afula¬GRA÷0¬AG÷71¬BA÷17¬BC÷14¬BE÷27¬BG÷13¬OA÷d0uwMPme-OCsAol2M.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷WU7EpGvd¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷85¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷23¬BH÷27¬OB÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷40Jp2vtL¬AD÷1232553600¬ADE÷1232553600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷z5P0ivXF¬WU÷bnei-herzliya¬GRA÷0¬AG÷81¬BA÷18¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷13¬OA÷2Je3FBS0-2NAgVLmq.png¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷ITE5jbnM¬WV÷ironi-nahariya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷91¬BB÷20¬BD÷32¬BF÷13¬BH÷26¬OB÷hn7B6VVH-rHMExgJi.png¬~
7
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Pohár 2008/2009 v sekci Basketbal/Izrael. Livesport nabízí pro soutěž Pohár 2008/2009 výsledky, tabulky a detaily zápasů. Kromě soutěže Pohár 2008/2009 můžete na Livesportu sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup