Televizní program - 18.11.2017

Digi Sport 1Digi Sport 2Digi Sport 3Digi Sport 4Digi Sport 5





07:00 08:20
Magazín Sport Stars Uncovered
Magazín Sport Stars Uncovered
08:20 08:50
Magazín Premier League
PL World 22
08:50 09:20
Magazín Premier League
PL Match Pack 12
09:20 09:35
TOP MENU
Ťaháky víkendu
09:35 10:05
Magazín Premier League
PL World 22
10:05 11:00
World Rallycross highlights
World RX - Cape Town
11:00 11:30
Tenisový magazín
ATP World Tour Uncovered 46
11:30 11:45
TOP MENU
Ťaháky víkendu
11:45 12:15
Magazín Premier League
PL World 22
07:00 07:30
Tenisový magazín
ATP World Tour Uncovered 46
07:30 09:50
ATP Turnaj majstrov - Londýn
ATP Turnaj majstrov - Londýn
09:50 10:45
World Rallycross highlights
World RX - Cape Town
10:45 11:00
TOP MENU
Ťaháky víkendu
11:00 13:15
ATP Turnaj majstrov - Londýn
ATP Turnaj majstrov - Londýn
07:00 07:45
La Liga dokumenty
Girona FC
07:45 08:00
TOP MENU
Ťaháky víkendu
08:00 08:30
Magazín La Ligy
La Liga World 14
08:30 09:20
La Liga
Slávne postavy a udalosti - 2. diel
09:20 09:50
Magazín La Ligy
La Liga Show 12
09:50 11:50
La Liga
Girona - Real Sociedad
11:50 12:40
La Liga
Slávne postavy a udalosti - 2. diel
07:00 07:30
Magazín Sport Stars Uncovered
Sport Stars Uncovered 9.diel
07:30 08:00
Magazín Sport Stars Uncovered
Sport Stars Uncovered 10.diel
08:00 08:55
Tenisový magazín
WTA All Access 11
08:55 09:25
Liga majstrov UEFA
Magazín Ligy majstrov 12
09:25 11:20
HET liga
AC Sparta – FC Vysočina Jihlava
11:20 13:25
Česká hokejová extraliga
Mladá Boleslav - Hradec Králové
07:00 09:05
Basketbalová Euroliga mužov
Fenerbahce - Olympiacos
09:05 09:20
TOP MENU
Ťaháky víkendu
09:20 09:50
Liga majstrov UEFA
Magazín Ligy majstrov 12
09:50 11:55
Basketbalová Euroliga mužov
Anadolu Efes Istanbul - Panathinaikos
11:55 12:10
TOP MENU
Ťaháky víkendu
12:15 12:45
Magazín Premier League
PL Match Pack 12
12:45 13:00
TOP MENU
Ťaháky víkendu
13:00 13:25
Premier League
Štúdio PL
13:25 15:30
Premier League
Arsenal - Tottenham
15:30 15:55
Premier League
Štúdio PL
15:55 18:00
Premier League
Liverpool - Southampton
13:15 14:30
Lamborghini Super Trofeo - Imola
Trieda AM+LC, 1. preteky
14:30 15:00
Tenisový magazín
ATP World Tour Uncovered 46
15:00 17:05
ATP Turnaj majstrov - Londýn SF
ATP Turnaj majstrov - Londýn SF
12:40 12:55
TOP MENU
Ťaháky víkendu
12:55 15:00
La Liga
Getafe - Alavés
15:00 16:10
Zo sveta La Ligy
Zo sveta La Ligy
13:25 15:30
Škótska Premiership
Ross County - Celtic
15:30 17:35
Basketbalová Euroliga mužov
CSKA Moskva - Fenerbahce Istanbul
12:10 14:15
Basketbalová Euroliga mužov
CSKA Moskva - Fenerbahce Istanbul
14:15 14:45
Liga majstrov UEFA
Magazín Ligy majstrov 12
14:45 15:40
Tenisový magazín
WTA All Access 11
15:40 17:30
Liga majstrov UEFA 4.kolo
Liverpool - Maribor
18:00 18:25
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
18:25 20:30
Premier League
Manchester United - Newcastle
17:05 18:05
World Rallycross highlights
World RX - Cape Town
18:05 19:05
Lamborghini Super Trofeo - Imola
Trieda AM+LC, 1. preteky
19:05 21:00
Škótska Premiership
Ross County - Celtic
16:10 18:15
La Liga
Leganés - Barcelona
18:15 18:25
Zo sveta La Ligy
Zo sveta La Ligy
18:25 20:20
La Liga
Sevilla - Celta Vigo
17:35 19:00
Liga majstrov UEFA
Zostrihy zápasov 4. kola
19:00 19:15
Motormagazín
Slávnostné vyhodnotenie PAV sezóny 2017
19:15 19:45
Liga majstrov UEFA
Magazín Ligy majstrov 12
19:45 21:10
Liga majstrov UEFA
Zostrihy zápasov 4. kola
17:30 19:20
Liga majstrov UEFA 4.kolo
AS Rím - Chelsea
19:20 19:40
Magazín MRC
Minirally Liptov
19:40 19:55
Motormagazín
FIA CEZ Rallycross Slovakiaring
19:55 20:25
Liga majstrov UEFA
Magazín Ligy majstrov 12
20:30 22:30
Premier League
Leicester - Manchester City
22:30 00:25
Premier League
West Bromwich - Chelsea
21:00 23:05
ATP Turnaj majstrov - Londýn SF
ATP Turnaj majstrov - Londýn SF
23:05 01:05
ATP Turnaj majstrov - Londýn SF
ATP Turnaj majstrov - Londýn SF
20:20 20:30
La Liga
Štúdio La Liga
20:30 20:40
Zo sveta La Ligy
Zo sveta La Ligy
20:40 22:40
La Liga
Atlético Madrid - Real Madrid
22:40 22:45
La Liga
Štúdio La Liga
22:45 00:35
La Liga
Leganés - Barcelona
21:10 21:25
Motormagazín
FIA CEZ Rallycross Slovakiaring
21:25 21:55
Liga majstrov UEFA
Magazín Ligy majstrov 12
21:55 23:50
Škótska Premiership
Ross County - Celtic
23:50 01:44
Liga majstrov UEFA 4.kolo
Celtic - Bayern
20:25 22:15
Liga majstrov UEFA 4.kolo
Olympiakos - Barcelona
22:15 00:30
Liga majstrov UEFA 4.kolo
Manchester United - Benfica

 

Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto LiveSport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.
TV program nabízí kompletní přehled pořadů sportovních TV stanic a sportovní pořady dalších televizí. Se sportem v TV už nikdy neminete svůj oblíbený sportovní zápas!
TOPlist