FA Cup livescore, výsledky, tabulka

Fotbal Čína

FA Cup
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: FA Cup¬ZEE÷hQWz6gLn¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷K8VqH49s¬ZD÷c¬ZE÷0jubxFTC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_hQWz6gLn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/cina/fa-cup/¬ZX÷00Čína 004......0070000000001000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷AVsuVBml¬AD÷1575632100¬ADE÷1575632100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575638870¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷Cndbotsf¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷69e2p0d0¬WV÷shandong-luneng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Výsledek prvního zápasu: 0-1. Celkem: 3-1.¬AW÷1¬~AA÷dSwyWiYs¬AD÷1572608100¬ADE÷1572608100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1572614793¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷GK2km2Cs¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷YecfnMRm¬WV÷shanghai-shenhua¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷U5PiBrZ5¬AD÷1566300900¬ADE÷1566300900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566308056¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷px8rRCJO¬WU÷shanghai-sipg¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷nsnRkddP¬WV÷shandong-luneng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷nszmCOJa¬AD÷1566214500¬ADE÷1566214500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Pro¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566221491¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Pro¬JA÷bL9zTYlC¬WU÷dalian-professional¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷6o9vSh4I¬WV÷shanghai-shenhua¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷MLkXQyMU¬AD÷1563969600¬ADE÷1563969600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563976501¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷2orCYQSq¬WU÷guangzhou¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷KMxHXprj¬WV÷shanghai-sipg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷naVTVTIu¬AD÷1563969600¬ADE÷1563969600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563976659¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷bDyLW4cd¬WU÷tianjin-teda¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷CGP2elzc¬WV÷shanghai-shenhua¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷QkUXUmYo¬AD÷1563962400¬ADE÷1563962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563972074¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷QJT6f8k3¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷8rJBgS49¬WV÷beijing-guoan¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rVjTRH6O¬AD÷1563962400¬ADE÷1563962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563969205¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷QLKrjgbH¬WV÷dalian-professional¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷WbLviZrB¬WU÷tianjin-tianhai¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷WGUR6zRH¬AD÷1559215800¬ADE÷1559215800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1559222601¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬JA÷Qchlmz1J¬WU÷shanghai-shenxin¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷4lihnfGP¬WV÷tianjin-teda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷OjRJ8dd5¬AD÷1559131200¬ADE÷1559131200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1559140870¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷t6EqkEG0¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷KdDmlYV6¬WV÷chongqing-lifan¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷rebpPHtn¬AD÷1559129700¬ADE÷1559129700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1559136410¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷0vPqxAhI¬WU÷beijing-guoan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷vVNmyU7O¬WV÷changchun-yatai¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷p0SF9xsa¬AD÷1559129700¬ADE÷1559129700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Pro¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1559136624¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Pro¬JA÷pvLziznl¬WU÷dalian-professional¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Jiading City Development¬JB÷OUJvjf1f¬WV÷shanghai-jiading-city-development¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EuKW5ftO¬AD÷1559129700¬ADE÷1559129700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1559136416¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷zXwKsEOt¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷ENxOtYwm¬WV÷beijing-renhe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IDQN7GBB¬AD÷1559129700¬ADE÷1559129700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1559136338¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷EJCimhoD¬WU÷jiangsu-suning¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷SMGenC0J¬WV÷shandong-luneng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷44atQcRu¬AD÷1559124000¬ADE÷1559124000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1559130602¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷4CVzvWN5¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬JB÷r3UvwjwC¬WV÷jilin-baijia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hWIz5EeU¬AD÷1559043300¬ADE÷1559043300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1559050181¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Taizhou Yuanda¬JB÷AkWWvC8a¬WV÷taizhou-yuanda¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷dnSSuhgg¬WU÷tianjin-tianhai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Uij8HXSk¬AD÷1556796900¬ADE÷1556796900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1556803499¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷MyvVj72b¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷40TZkRH4¬WV÷hebei-elite¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
93
fixtures
0
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
Nápověda: Jste na stránce FA Cup live výsledky v sekci Fotbal/Čína. FA Cup 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, FA Cup 2019 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky FA Cup 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce FA Cup 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist