Superliga livescore, výsledky, tabulka

Fotbal Čína Superliga2018

results
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Superliga¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷Am7Qh90Q¬ZD÷p¬ZE÷vTOckvF5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/cina/superliga/¬ZX÷00Čína 004......0000000000186000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷WYB2OQDj¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬JA÷ry4pWcwl¬WU÷beijing-renhe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷MR2lVHhf¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷40yqiV5p¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang¬JA÷YBDnS1ZE¬WU÷dalian-yifang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷C2CjRLlL¬WV÷changchun-yatai¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷8I9ZQJZl¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷bmnyugMI¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷ANkuvDyP¬WV÷tianjin-teda¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KUCAWcPg¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷YmwTIicf¬WV÷chongqing-lifan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷fcvPJXsl¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷xjJiGxuD¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷2oKBCGzL¬WU÷hebei-china-fortune¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷txJFBzjR¬WV÷beijing-guoan¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷CAM3zX6o¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷4Oe4L7PS¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷6XsWGRXq¬WV÷henan-jianye¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷YXGEVHv0¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷tExXHBC0¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷K4yyHVR6¬WV÷shandong-luneng¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷URG3mYnJ¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Quanjian¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Quanjian¬JA÷QXz5D7qr¬WU÷tianjin-quanjian¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷4OZ8CRbl¬WV÷shanghai-sipg¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷xtfwegP8¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷tA2qcjgO¬WU÷beijing-guoan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷K01mdA8U¬WV÷shanghai-shenhua¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷YwjomAji¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷4jhgUy80¬WU÷guangzhou-r-f¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷IgdcTeN6¬WV÷hebei-china-fortune¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷jgo4PtIQ¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henan Jianye¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷Kr4REo0i¬WU÷henan-jianye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷bZ2VD5Fc¬WV÷guizhou-zhicheng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷UqW4avtE¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Changchun Yatai¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Changchun Yatai¬JA÷bqxknVpq¬WU÷changchun-yatai¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷xzygok0k¬WV÷tianjin-quanjian¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷8A554ut1¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷pQkq28Go¬WU÷chongqing-lifan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷OGlm1SVi¬WV÷guangzhou¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷UwZHmBHr¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷MTNIBk8H¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷Y3RMA9NN¬WV÷jiangsu-suning¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷fmsHuEPL¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷UZfl013l¬WV÷beijing-renhe¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷jqdp1slr¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷Wr3mYVHe¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷v3cL2fPn¬WU÷tianjin-teda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang¬JB÷IgdP1Evg¬WV÷dalian-yifang¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷CrCd61Bl¬AD÷1541244900¬ADE÷1541244900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷28. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷YX6RqR0H¬WU÷guangzhou¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷nyBVroGN¬WV÷shanghai-sipg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷6PsDRBsc¬AD÷1541244900¬ADE÷1541244900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷28. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷nHrpXmHB¬WU÷chongqing-lifan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷Q7slW7WH¬WV÷tianjin-teda¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷pEiXuNJ4¬AD÷1541244900¬ADE÷1541244900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷28. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷KQl5uRRL¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷YTh9vosS¬WV÷hebei-china-fortune¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷IaRUp911¬AD÷1541230200¬ADE÷1541230200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang¬ER÷28. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang¬JA÷S6ppSAhb¬WU÷dalian-yifang¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷tAllRU74¬WV÷beijing-renhe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~
1
1544982310
240
fixtures
1
1544982310
0
Nápověda: Jste na stránce Superliga live výsledky v sekci Fotbal/Čína. Superliga 2018 livescore, konečné i průběžné výsledky, Superliga 2018 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Superliga 2018 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Superliga 2018 jsou automaticky online aktualizované.
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist