Superliga livescore, výsledky, tabulka

Fotbal Čína

Superliga
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Superliga¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷KSmsFftG¬ZD÷p¬ZE÷GKbYOHU0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/cina/superliga/¬ZX÷00Čína 004......0000000000001000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷QPlbofX7¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷2DyskogC¬WU÷beijing-guoan¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷Wntol58I¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AW÷1¬~AA÷SUStAwA8¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷AwukmPNO¬WU÷guangzhou¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷OtTWB80P¬WV÷henan-jianye¬AW÷1¬~AA÷6LRp9cPE¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷02Kb7S8t¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷fPJ26nOn¬WV÷shanghai-sipg¬AW÷1¬~AA÷CKkEiVgs¬AD÷1582961400¬ADE÷1582961400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷YFI656wg¬WU÷qingdao-huanghai¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷ttIA4Qha¬WV÷tianjin-teda¬AW÷1¬~AA÷jBlIjk9m¬AD÷1582976100¬ADE÷1582976100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷KWGE3p85¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷EgGI24NB¬WV÷wuhan-zall¬AW÷1¬~AA÷YZwNk9Og¬AD÷1583047800¬ADE÷1583047800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷SdKM1OxI¬WU÷tianjin-tianhai¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷MJJQ0rhO¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬~AA÷nwrRlTw0¬AD÷1583055000¬ADE÷1583055000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷CrazLowt¬WV÷dalian-professional¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷0AIUa27U¬WU÷chongqing-lifan¬AW÷1¬~AA÷t0sVmmg6¬AD÷1583062500¬ADE÷1583062500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷jZcvK5hn¬WU÷shandong-luneng¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷pdcrJP7h¬WV÷jiangsu-suning¬AW÷1¬~AA÷KjtZn78C¬AD÷1583494500¬ADE÷1583494500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷rsGoIqNb¬WU÷tianjin-teda¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷x4FkH3x5¬WV÷chongqing-lifan¬AW÷1¬~AA÷xSzvnRNI¬AD÷1583566200¬ADE÷1583566200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dalian Pro¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷pUIcFs7H¬WV÷qingdao-huanghai¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Pro¬JA÷GfEgGNiB¬WU÷dalian-professional¬AW÷1¬~AA÷GIZsoowP¬AD÷1583566200¬ADE÷1583566200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷OKH1E1MN¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷IsH5DLyU¬WV÷henan-jianye¬AW÷1¬~AA÷ULNP9UFP¬AD÷1583580900¬ADE÷1583580900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷f38X8upo¬WU÷jiangsu-suning¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷86dFXOMo¬WV÷wuhan-zall¬AW÷1¬~AA÷4EEi5lOt¬AD÷1583652600¬ADE÷1583652600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hebei¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷nceJWrxh¬WU÷hebei-china-fortune¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷fNfNV2ib¬WV÷shanghai-shenhua¬AW÷1¬~AA÷nw4d48wm¬AD÷1583659800¬ADE÷1583659800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷YDgRUM64¬WU÷tianjin-tianhai¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷SzgVTtMA¬WV÷shandong-luneng¬AW÷1¬~AA÷QT203Shg¬AD÷1583667300¬ADE÷1583667300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷tvcZS0yH¬WU÷guangzhou¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷z1dwSKjN¬WV÷guangzhou-r-f¬AW÷1¬~AA÷f3742n8a¬AD÷1583667300¬ADE÷1583667300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷EiesRv6T¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷6qm9MbEp¬WV÷beijing-guoan¬AW÷1¬~
232
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
Nápověda: Jste na stránce Superliga live výsledky v sekci Fotbal/Čína. Superliga 2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, Superliga 2020 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Superliga 2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Superliga 2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist