Superliga livescore, výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal Čína

Superliga
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Superliga¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷KSmsFftG¬ZD÷p¬ZE÷GKbYOHU0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/cina/superliga/¬ZX÷00Čína 004......0000000000001000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷pC2NmP95¬AD÷1590301800¬ADE÷1590301800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷IwLMqKiD¬WU÷tianjin-teda¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷Wt9483UD¬WV÷dalian-professional¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬AW÷1¬~AA÷Eo7RnqPB¬AD÷1590316500¬ADE÷1590316500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷AX787NqK¬WU÷shandong-luneng¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷v7CC6saQ¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬AW÷1¬~AA÷hx6Vo3vI¬AD÷1591961700¬ADE÷1591961700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷tGbv217s¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷zwbr1LMm¬WV÷qingdao-huanghai¬AW÷1¬~AA÷YZJaUz9p¬AD÷1592029800¬ADE÷1592029800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷YNGo0uxf¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷SpGkaai0¬WV÷dalian-professional¬AW÷1¬~AA÷nwO3TfOj¬AD÷1592037000¬ADE÷1592037000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷6yFgbJ66¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷zBJccwMC¬WV÷tianjin-teda¬AW÷1¬~AA÷vXAkibGc¬AD÷1592044500¬ADE÷1592044500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷t8AmK0TP¬WU÷beijing-guoan¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷bmcFFKys¬WV÷guangzhou¬AW÷1¬~AA÷0tCohv1i¬AD÷1592044500¬ADE÷1592044500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷E1I1dcyJ¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷S46qLtEJ¬WV÷chongqing-lifan¬AW÷1¬~AA÷KfQdBjgj¬AD÷1592116200¬ADE÷1592116200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shenzhen¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬JA÷pfx7MBbo¬WU÷shenzhen-fc¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷OpyBLVDi¬WV÷jiangsu-suning¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬AW÷1¬~AA÷hdQfld0G¬AD÷1592130900¬ADE÷1592130900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷WKcZAdjC¬WU÷shandong-luneng¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷QscwAG5I¬WV÷henan-jianye¬AW÷1¬~AA÷bZQjkxoA¬AD÷1592130900¬ADE÷1592130900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷OffRCILa¬WU÷wuhan-zall¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷IHgVBxy6¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬~AA÷boP0AA8d¬AD÷1592562900¬ADE÷1592562900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷I7zFKkTc¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷WAvJJ9r4¬WV÷shenzhen-fc¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬AW÷1¬~AA÷lOJ3nzVS¬AD÷1592634600¬ADE÷1592634600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dalian Pro¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Pro¬JA÷fcyiTw6t¬WU÷dalian-professional¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷lKzeScLn¬WV÷beijing-guoan¬AW÷1¬~AA÷jX5Vsfwp¬AD÷1592641800¬ADE÷1592641800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Henan Jianye¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷0fvaRHzg¬WU÷henan-jianye¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷fHw3Qyja¬WV÷guangzhou-r-f¬AW÷1¬~AA÷K6AZtEhj¬AD÷1592649300¬ADE÷1592649300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷2ssBOFKB¬WV÷wuhan-zall¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷Y7x7Pe55¬WU÷shanghai-sipg¬AW÷1¬~
146
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Superliga live výsledky v sekci Fotbal/Čína. Superliga 2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, Superliga 2020 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Superliga 2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Superliga 2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist