Superliga livescore, výsledky, tabulka

Fotbal Čína

Superliga
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Superliga¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷8v9j9Yfo¬ZD÷p¬ZE÷bDP95ewl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/cina/superliga/¬ZX÷00Čína 004......0000000000001000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷SflwpRfF¬AD÷1575183600¬ADE÷1575183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575190291¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷AVPPgGRG¬WU÷beijing-guoan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷4hPThzsN¬WV÷shandong-luneng¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷jBj6sYYG¬AD÷1575183600¬ADE÷1575183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575190234¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang¬JA÷MZxZpLrn¬WU÷dalian-yifang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷4bSwpubh¬WV÷beijing-renhe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷vZ7rOqYe¬AD÷1575183600¬ADE÷1575183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575190125¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷AHpiuHCN¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷4vpevyST¬WV÷shanghai-shenhua¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷r7EZP53q¬AD÷1575183600¬ADE÷1575183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henan Jianye¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575190211¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷I1WsqaDb¬WU÷henan-jianye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷COVorJS4¬WV÷guangzhou-r-f¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WSfUomQ2¬AD÷1575183600¬ADE÷1575183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575190092¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Tianhai¬JB÷jVIDdIsb¬WV÷tianjin-tianhai¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷MeE9cbSi¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷IP6nN3m2¬AD÷1575183600¬ADE÷1575183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575190230¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷t0yNZfzo¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷r5F5bvDo¬WV÷shenzhen-fc¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷pWbYp7u9¬AD÷1575183600¬ADE÷1575183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575190226¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷ULHHexc4¬WU÷tianjin-teda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷Cp7MfdCA¬WV÷chongqing-lifan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷McDwPPIk¬AD÷1575183600¬ADE÷1575183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575190216¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷WQomtccH¬WV÷hebei-china-fortune¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷jFUkswrB¬WU÷wuhan-zall¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷lnfkoGZi¬AD÷1574854500¬ADE÷1574854500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574861331¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬JA÷YFybq87s¬WU÷beijing-renhe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷jiW2rSMm¬WV÷shanghai-sipg¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷x8QWSYJN¬AD÷1574854500¬ADE÷1574854500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574861134¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷Sf6PU8hl¬WU÷guangzhou-r-f¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷AJeUTS7f¬WV÷beijing-guoan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷8jH2NCso¬AD÷1574854500¬ADE÷1574854500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574860955¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷My8uRQiD¬WU÷hebei-china-fortune¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷OtnOkAUD¬WV÷guangzhou¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷dCccqf44¬AD÷1574854500¬ADE÷1574854500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574861338¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷zuYEuQ66¬WU÷chongqing-lifan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷I3NJvpMC¬WV÷wuhan-zall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷ILbgpzkb¬AD÷1574854500¬ADE÷1574854500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574861038¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷UsV6snxf¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷O4UAt6i0¬WV÷tianjin-teda¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷vym2rEJA¬AD÷1574854500¬ADE÷1574854500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574861190¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷dfMNw4yJ¬WU÷shanghai-shenhua¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷rqvVo1Tu¬WV÷jiangsu-suning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷AeeondKo¬AD÷1574854500¬ADE÷1574854500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574861234¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬JA÷xpjSlUqK¬WU÷shenzhen-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷W6kWmlaQ¬WV÷henan-jianye¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷WUPzShZT¬AD÷1574854500¬ADE÷1574854500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574861120¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷lAfYSnN0¬WU÷tianjin-tianhai¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang¬JB÷ro9yS6x7¬WV÷dalian-yifang¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bHRSTE4H¬AD÷1574508900¬ADE÷1574508900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷28. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574515800¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷dCFgzVUQ¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷Ei2LVlwr¬WV÷shanghai-sipg¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷bscOWGKb¬AD÷1574494200¬ADE÷1574494200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷28. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574501060¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷dGVfFTh1¬WV÷jiangsu-suning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬JA÷EitjG9we¬WU÷beijing-renhe¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷pvgKXd5h¬AD÷1574494200¬ADE÷1574494200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang¬ER÷28. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574501271¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang¬JA÷6RxrIV8r¬WU÷dalian-yifang¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷z1snHkOl¬WV÷hebei-china-fortune¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷h4dSVzz5¬AD÷1574494200¬ADE÷1574494200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷28. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574501044¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷8jZbEm87¬WU÷tianjin-teda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷MgNtwXp8¬WV÷shenzhen-fc¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~
240
fixtures
0
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
Nápověda: Jste na stránce Superliga live výsledky v sekci Fotbal/Čína. Superliga 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, Superliga 2019 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Superliga 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Superliga 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist