Leumit Liga 2019/2020 - program zápasů. Leumit Liga 2019/2020 rozlosování, příští zápasy

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal Izrael

Leumit Liga
2019/2020
Loading...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Leumit Liga¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷KORgCTxD¬ZD÷c¬ZE÷ImadYpo5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/izrael/leumit-liga/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0010000000001000Leumit Liga 011t Liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷Ec3m5U9C¬AD÷1591030800¬ADE÷1591030800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷C49THj4a¬WU÷beitar-shimshon¬WN÷HAP¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷je8XGAJ5¬WV÷h-bnei-lod¬AM÷Hraje se bez diváků.¬AN÷n¬~AA÷6TV0ghSc¬AD÷1591030800¬ADE÷1591030800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Akko¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Katamon¬JB÷4tsETm3B¬WV÷hapoel-katamon¬WM÷HAP¬AE÷H. Akko¬JA÷QkrAUTm5¬WU÷h-akko¬AM÷Hraje se bez diváků.¬AN÷n¬~AA÷8K2i4lPI¬AD÷1591030800¬ADE÷1591030800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷pI7yGUYB¬WU÷hapoel-ramat-gan¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷bLBuFllI¬WV÷hapoel-afula¬AM÷Hraje se bez diváků.¬AN÷n¬~AA÷YFXheEco¬AD÷1591030800¬ADE÷1591030800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Ironi Rishon¬JA÷dAjgYBlt¬WU÷h-ironi-rishon¬WN÷HAP¬AF÷Ashkelon¬JB÷z1kcXV3n¬WV÷ashkelon¬AM÷Hraje se bez diváků.¬AN÷n¬~AA÷0faq6Af6¬AD÷1591030800¬ADE÷1591030800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Petah Tikva¬JA÷GxGKJCZn¬WU÷h-petach-tikva¬WN÷MAC¬AF÷M. Nazareth¬JB÷fTEOIWlg¬WV÷m-nazareth¬AM÷Hraje se bez diváků.¬AN÷n¬~AA÷KWZ4hCs4¬AD÷1591030800¬ADE÷1591030800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Kafr Qasim¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSK¬AE÷MS Kafr Qasim¬JA÷MHyJS7IH¬WU÷ms-kafr-qasim¬WN÷MAC¬AF÷M. Petah Tikva¬JB÷08zNRRXN¬WV÷m-petah-tikva¬AM÷Hraje se bez diváků.¬AN÷n¬~AA÷C6WdfYCi¬AD÷1591030800¬ADE÷1591030800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nof Hagalil¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HNI¬AE÷Nof Hagalil¬JA÷IPv2WkJh¬WU÷nof-hagalil¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm¬JB÷WSr6V9Yb¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬AM÷Hraje se bez diváků.¬AN÷n¬~AA÷ppQKnMgo¬AD÷1591030800¬ADE÷1591030800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakhnin¬ER÷29. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Sakhnin¬JA÷tp1pE83O¬WU÷sakhnin¬WN÷HAP¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷Kz0lDSIU¬WV÷ramat-hasharon¬AM÷Hraje se bez diváků.¬AN÷n¬~AA÷fg4lplkp¬AD÷1591290000¬ADE÷1591290000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashkelon¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Ashkelon¬JA÷A1nbPgTM¬WU÷ashkelon¬WN÷BNE¬AF÷Sakhnin¬JB÷lho2ODrT¬WV÷sakhnin¬AN÷n¬~AA÷KWez8isi¬AD÷1591290000¬ADE÷1591290000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷pGx9syqi¬WU÷hapoel-afula¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷bJtDtebc¬WV÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~AA÷ALSHkARM¬AD÷1591290000¬ADE÷1591290000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Katamon¬JA÷tMfsTyUc¬WU÷hapoel-katamon¬WN÷HNI¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷KCgoSeq4¬WV÷nof-hagalil¬AN÷n¬~AA÷lCRLlUtT¬AD÷1591290000¬ADE÷1591290000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷2yqjRFbA¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬WN÷HAP¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷GvmfQZDG¬WV÷h-ironi-rishon¬AN÷n¬~AA÷bNfv7Bdc¬AD÷1591290000¬ADE÷1591290000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷trWHuFD3¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷HAP¬AF÷H. Petah Tikva¬JB÷KYULvZS9¬WV÷h-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷2eP9iWdA¬AD÷1591290000¬ADE÷1591290000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Nazareth¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Nazareth¬JA÷fVZQQomU¬WU÷m-nazareth¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷UNQhM5eo¬WV÷ms-kafr-qasim¬AN÷n¬~AA÷tnODjjCG¬AD÷1591290000¬ADE÷1591290000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Petah Tikva¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Akko¬JB÷CnjwUHEi¬WV÷h-akko¬WM÷MAC¬AE÷M. Petah Tikva¬JA÷YeiZUcao¬WU÷m-petah-tikva¬AN÷n¬~AA÷6T7hq84j¬AD÷1591290000¬ADE÷1591290000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷30. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷hMkNJXjp¬WU÷ramat-hasharon¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷WClRIi6j¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AN÷n¬~
170
16
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Leumit Liga 2019/2020 - rozlosování. Sledujte program zápasů soutěže Leumit Liga 2019/2020. Dnešní zápasy, zítřejší zápasy i program zápasů celé soutěže. Na Livesport.cz najdete pro soutěž Leumit Liga 2019/2020 rozlosování, live výsledky i konečné výsledky, statistiky vzájemných zápasů, Leumit Liga 2019/2020 tabulku a srovnání kursů. Na Livesportu můžete sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist