State Cup livescore, výsledky, tabulka

Fotbal Izrael

State Cup
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷jZAJkgK7¬ZD÷c¬ZE÷zHuVaeM3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/izrael/state-cup/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0070000000001000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷IJiiBM5j¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ahva Shaab¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHV¬AE÷Ahva Shaab¬JA÷h2GsKL75¬WU÷maccabi-ahva-shaab¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Sderot¬JB÷MyLoJuNB¬WV÷maccabi-ironi-sderot¬AN÷n¬~AA÷4zGYNakd¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashdod¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷E9d2qxyH¬WU÷ashdod¬WN÷HAP¬AF÷H. Akko¬JB÷8We6rdjN¬WV÷h-akko¬AN÷n¬~AA÷E5yfVscM¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashkelon¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Ashkelon¬JA÷xACUUxMN¬WU÷ashkelon¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷6qHYTdyU¬WV÷maccabi-yavne¬AN÷n¬~AA÷dUQbU1CS¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kaukab¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Kiryat Malachi¬JB÷Meirl0Mo¬WV÷maccabi-ironi-kiryat-malachi¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Kaukab¬JA÷8h30PGqo¬WU÷hapoel-kaukab¬AN÷n¬~AA÷pQqwZPcc¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷8hNcGw7U¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬WN÷PEK¬AF÷Beitar Ramat Gan¬JB÷pEb3yNxt¬WV÷beitar-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷6uYoX3S9¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷M. Petah Tikva¬JB÷jgAIXvx5¬WV÷m-petah-tikva¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷dWAEYKMb¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷QqHUOuzj¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Ironi Rishon¬JA÷6qgfob64¬WU÷h-ironi-rishon¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷zJcbpILA¬WV÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~AA÷vThmC2jp¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬JA÷KlIZLswg¬WU÷h-kfar-saba¬WN÷HNI¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷EBHwL1ha¬WV÷nof-hagalil¬AN÷n¬~AA÷WMHQPLKq¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Marmorek¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Marmorek¬JA÷YVfnmKyh¬WU÷hapoel-marmorek¬WN÷MAC¬AF÷M. Tzur Shalom¬JB÷Shfjnvib¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬AN÷n¬~AA÷WMuZZ5ri¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Bnei Raina¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Bnei Raina¬JA÷0SJkIaxI¬WU÷maccabi-bnei-raina¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬JB÷fkJgHJiO¬WV÷ironi-nesher¬AN÷n¬~AA÷zFxjWNsG¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Ironi Kiryat¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Ironi Kiryat¬JA÷4dEMWbiB¬WU÷m-ironi-kiryat¬WN÷HAP¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷bJDQVI6H¬WV÷ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷llZSGrrT¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Nazareth¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Nazareth¬JA÷EiFRN38t¬WU÷m-nazareth¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷8EEVMNNn¬WV÷ms-kafr-qasim¬AN÷n¬~AA÷SlZsYqD3¬AD÷1572357600¬ADE÷1572357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Tira¬ER÷1/32-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MST¬AE÷MS Tira¬JA÷O4c7zshn¬WU÷ms-tira¬WN÷BNE¬AF÷Bnei HaGolan VeHaGalil¬JB÷IuCAZ07h¬WV÷bnei-hagolan-vehagalil¬AN÷n¬~
13
Nastavení
Nápověda: Jste na stránce State Cup live výsledky v sekci Fotbal/Izrael. State Cup 2019/2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, State Cup 2019/2020 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky State Cup 2019/2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce State Cup 2019/2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist