State Cup 2020/2021 - program zápasů. State Cup 2020/2021 rozlosování, příští zápasy

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal Izrael

State Cup
2020/2021
Loading...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷bVKYTCbh¬ZD÷c¬ZE÷4G5eRVho¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/izrael/state-cup/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0070000000001000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷bNWOwbV9¬AD÷1610644500¬ADE÷1610644500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷YHkLzTks¬WV÷agudat-sport-ashdod¬GRB÷0¬OB÷SYLxIWQq-t4W4c5si.png¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷Gx3gu9sQ¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬GRA÷0¬OA÷0v8VSnjT-W2S8e5wp.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷tS14zPOH¬AD÷1610644800¬ADE÷1610644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷0SXR4S5D¬WU÷hapoel-ramat-gan¬GRA÷0¬OA÷xQkYjg6k-8Ku9GYzc.png¬WN÷HAP¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷EVL9TBrE¬WV÷h-bnei-lod¬GRB÷0¬OB÷Sb6tO4lC-h4y58LZJ.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷bq6qumAn¬AD÷1610645100¬ADE÷1610645100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷MS Kafr Qasim¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷xlTUGYb8¬WV÷hapoel-kfar-saba¬GRB÷0¬OB÷ja2Vi35k-ptJBJ8XT.png¬WM÷MSK¬AE÷MS Kafr Qasim¬JA÷OpumhkM7¬WU÷ms-kafr-qasim¬GRA÷0¬OA÷hCxfJ7R0-6sjB7h29.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷p08exof5¬AD÷1610645400¬ADE÷1610645400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHM¬AF÷Kiryat Shmona¬JB÷EBVF7ULf¬WV÷shmona¬GRB÷0¬OB÷8KI7gZne-dbL6lxiS.png¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷KlWB8A6l¬WU÷beitar-shimshon¬GRA÷0¬OA÷lnIHsgXH-hIGIkJs0.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷xz5mv7Ph¬AD÷1610645700¬ADE÷1610645700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Ashkelon¬JB÷AFtxFCTK¬WV÷ashkelon¬GRB÷0¬OB÷6eElRrSq-6kK7KlIN.png¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬JA÷GvSYFhEE¬WU÷h-tel-aviv¬GRA÷0¬OA÷QmX88KWH-YH51pF4r.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷YNPXIdgp¬AD÷1610708400¬ADE÷1610708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HNI¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷KSOHRkDQ¬WV÷nof-hagalil¬GRB÷0¬OB÷8G6Myr8k-KfmnSmGE.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷Q5PDSVcK¬WU÷hapoel-afula¬GRA÷0¬OA÷bgHe8elC-Yo3KHPYd.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷GKGvtTft¬AD÷1610708400¬ADE÷1610708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Netanya¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷AsyqgV61¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬GRB÷0¬OB÷00Hkq586-OC9c196S.png¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷GKyufBie¬WU÷netanya¬GRA÷0¬OA÷CdhYGOhT-O4FlBeR4.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷699iwRva¬AD÷1610708400¬ADE÷1610708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷6oS79jir¬WV÷ms-tira¬GRB÷0¬OB÷t4QiK1T0-pvWY7CZc.png¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷l6utEWrR¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬GRA÷0¬OA÷WESwhL76-MN94qlkC.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷C6UCt0oi¬AD÷1610712000¬ADE÷1610712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ashdod¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Raanana¬JB÷OODeK750¬WV÷h-raanana¬GRB÷0¬OB÷S81w5APq-h4y58LZJ.png¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷U1EiLmjf¬WU÷ashdod¬GRA÷0¬OA÷zVNnuc96-db1KeSC4.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷SOc0y59B¬AD÷1610712000¬ADE÷1610712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷MyZN58j7¬WV÷h-ironi-rishon¬GRB÷0¬OB÷Q9LzURne-dUHIQWnU.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷h2UJ6ly1¬WU÷hapoel-jerusalem¬GRA÷0¬OA÷rcPJCY9N-tSjSxyW6.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷tnMTxIpG¬AD÷1610712000¬ADE÷1610712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nes Tziona¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷M. Petah Tikva¬JB÷trgTY6Kg¬WV÷m-petah-tikva¬GRB÷0¬OB÷2Pusm9S0-hbxOVDk5.png¬WM÷SEK¬AE÷Nes Tziona¬JA÷nLgPZn5m¬WU÷nes-tziona¬GRA÷0¬OA÷I39CkG76-xxofQRpR.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷jcTGuK0c¬AD÷1610800200¬ADE÷1610800200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm¬JB÷WlH3IozD¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬GRB÷0¬OB÷SzRhR0UH-x2nEgki2.png¬WM÷MAC¬AE÷M. Haifa¬JA÷xSHaJRK6¬WU÷m-haifa¬GRA÷0¬OA÷f7kWiQ7k-W8JZledR.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷fHADp9nP¬AD÷1610802900¬ADE÷1610802900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷xUxyeixk¬WV÷h-haifa¬GRB÷0¬OB÷WSoNq9VH-GQftvxrP.png¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷8fYWeXMr¬WU÷yehuda¬GRA÷0¬OA÷W67EOzle-SbL3LU2H.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷tEMVLP9O¬AD÷1610821800¬ADE÷1610821800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷x8BaEuwA¬WU÷h-beer-sheva¬GRA÷0¬OA÷MH6GxSQq-8jItDHdh.png¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬JB÷WUA3DahG¬WV÷m-tel-aviv¬GRB÷0¬OB÷vifKdrkC-phy7sq7B.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷CEOyIG8j¬AD÷1610902800¬ADE÷1610902800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sakhnin¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷jBFmMTzl¬WV÷hapoel-hadera¬GRB÷0¬OB÷dAoxWeRq-YB2ntFBh.png¬WM÷BNE¬AE÷Sakhnin¬JA÷MyBqN9Ls¬WU÷sakhnin¬GRA÷0¬OA÷GfraZQle-tnDd9ZeH.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷pKSKvvG3¬AD÷1610908200¬ADE÷1610908200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷H. Akko¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷B. Jeruzalém¬JB÷xn4ktkSJ¬WV÷b-jeruzalem¬GRB÷0¬OB÷Q3L4JfQq-S0YwgY7G.png¬WM÷HAP¬AE÷H. Akko¬JA÷AuG7H5kJ¬WU÷h-akko¬GRA÷0¬OA÷hl7j7wiT-j9KYEwSu.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~~
171
16
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: State Cup 2020/2021 - rozlosování. Sledujte program zápasů soutěže State Cup 2020/2021. Dnešní zápasy, zítřejší zápasy i program zápasů celé soutěže. Na Livesport.cz najdete pro soutěž State Cup 2020/2021 rozlosování, live výsledky i konečné výsledky, statistiky vzájemných zápasů, State Cup 2020/2021 tabulku a srovnání kursů. Na Livesportu můžete sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup