NHL - program zápasů. NHL rozlosování, příští zápasy

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Hokej USA

NHL
2019/2020
Loading...
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Play Off¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷dbhWeHsD¬AD÷1596312000¬ADE÷1596312000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷xIYKCk8Q¬WU÷calgary-flames¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷vRKn89Gs¬WV÷winnipeg-jets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xWS4AGd6¬AD÷1596312000¬ADE÷1596312000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷d46zJQUa¬WV÷new-york-rangers¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷ID7WJ6Fg¬WU÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QF1jepi2¬AD÷1596312000¬ADE÷1596312000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷QqrzsXHr¬WV÷chicago-blackhawks¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷lKK6bamG¬WU÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GMR89zCC¬AD÷1596312000¬ADE÷1596312000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷6cr0ZoFt¬WV÷florida-panthers¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷4ldYwS6P¬WU÷new-york-islanders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zkizeycJ¬AD÷1596312000¬ADE÷1596312000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷SUPA25pJ¬WV÷montreal-canadiens¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷lvR63oVC¬WU÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NHL - Skupina o umístění¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL - Skupin024ístění000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷KpJu9IjJ¬AD÷1596398400¬ADE÷1596398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷ljTSqO9d¬WV÷philadelphia-flyers¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷AaUOp4fj¬WU÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sjt7Pwy0¬AD÷1596398400¬ADE÷1596398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷6TbfK4o9¬WV÷st-louis-blues¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷Sx0jLpW2¬WU÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NHL - Play Off¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷As6A0uTs¬AD÷1596398400¬ADE÷1596398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷rNTNilW0¬WV÷arizona-coyotes¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷4WUJhUGf¬WU÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YwWmEbcs¬AD÷1596398400¬ADE÷1596398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷f1mOTsqI¬WV÷columbus-blue-jackets¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷GAlKUNTB¬WU÷toronto-maple-leafs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YHrsI7bF¬AD÷1596398400¬ADE÷1596398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷YTyx1h9E¬WV÷minnesota-wild¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷fwwY1Yg8¬WU÷vancouver-canucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SdgLIvkQ¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷niOf6mof¬WV÷winnipeg-jets¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷YmKj7TVm¬WU÷calgary-flames¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kf698xsP¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷4U9rH4aC¬WV÷new-york-rangers¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷jR5vIpp6¬WU÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SKuZJTT2¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷Y9oruBne¬WV÷chicago-blackhawks¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷K6svtiXl¬WU÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l6fHJKZJ¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷h8HdQ8xQ¬WV÷montreal-canadiens¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷tYDhRlNJ¬WU÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NHL - Skupina o umístění¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL - Skupin024ístění000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MkcOX1TJ¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷GdLE7R13¬WV÷washington-capitals¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷x6MA87nc¬WU÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MDuBOcj6¬AD÷1596484800¬ADE÷1596484800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷CSQR1dVs¬WV÷dallas-stars¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷z33bJO0F¬WU÷vegas-golden-knights¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NHL - Play Off¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷69aJbJcf¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷jmXVkS0D¬WV÷arizona-coyotes¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷xpTRj8o7¬WU÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MJUG7EtP¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷ENo8XPqg¬WV÷florida-panthers¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷0Ks4Y5Un¬WU÷new-york-islanders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jwcu3G4n¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷xr8jFrUO¬WU÷new-york-rangers¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷bi9nGOEI¬WV÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KfYaBds0¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷prUfBZSj¬WV÷columbus-blue-jackets¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷ncBiCFDp¬WU÷toronto-maple-leafs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SI0Faarl¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷vRvpaWwR¬WV÷minnesota-wild¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷Sjyt0COK¬WU÷vancouver-canucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t4ZeCxSg¬AD÷1596571200¬ADE÷1596571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷K4M24RF6¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷tENb5700¬WV÷calgary-flames¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EZ2RdcS6¬AD÷1596657600¬ADE÷1596657600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷rsKHDVhK¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷4jLDEBwE¬WV÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NHL - Skupina o umístění¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL - Skupin024ístění000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0tdSWLrQ¬AD÷1596657600¬ADE÷1596657600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷OMOM55WF¬WV÷tampa-bay-lightning¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷AJKI6oH9¬WU÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷04vFNH5C¬AD÷1596657600¬ADE÷1596657600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷4zqZaz0f¬WV÷colorado-avalanche¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷6kQV0Gpl¬WU÷dallas-stars¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NHL - Play Off¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷M3hy4dkt¬AD÷1596657600¬ADE÷1596657600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷nypGV3E5¬WU÷florida-panthers¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷8poCWqaa¬WV÷new-york-islanders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷veqwJmq9¬AD÷1596657600¬ADE÷1596657600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷6NqjwkH7¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷SWpnvV11¬WV÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nszhDICm¬AD÷1596657600¬ADE÷1596657600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷lv3SKn0m¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷Am4OLSps¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AqRC8fRI¬AD÷1596744000¬ADE÷1596744000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷xxHtZxLc¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷boIxzJ5i¬WV÷toronto-maple-leafs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0WbNcwD0¬AD÷1596744000¬ADE÷1596744000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷zcQFgA1l¬WU÷minnesota-wild¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷d6RBfjnr¬WV÷vancouver-canucks¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NHL - Skupina o umístění¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL - Skupin024ístění000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷hYmfSuis¬AD÷1596744000¬ADE÷1596744000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷IqOQ4PoM¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷dzNU3q1S¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tGeCMyLI¬AD÷1596744000¬ADE÷1596744000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷xlssbEU6¬WV÷vegas-golden-knights¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷bcrwafF0¬WU÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K6fGLezP¬AD÷1596916800¬ADE÷1596916800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷pEpkdhaJ¬WV÷vegas-golden-knights¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷6NoocYqD¬WU÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WOnbRa6m¬AD÷1596916800¬ADE÷1596916800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷6980bNOk¬WV÷boston-bruins¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷SI9da39q¬WU÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y9rbpuDP¬AD÷1597003200¬ADE÷1597003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷EmPY34IP¬WV÷dallas-stars¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷0pLU4p3J¬WU÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Emx3QJLg¬AD÷1597003200¬ADE÷1597003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷EZB8d1g2¬WV÷philadelphia-flyers¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷0W74csvd¬WU÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷n¬~
170
36
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: NHL - rozlosování. Sledujte program zápasů soutěže NHL. Dnešní zápasy, zítřejší zápasy i program zápasů celé soutěže. Na Livesport.cz najdete pro soutěž NHL rozlosování, live výsledky i konečné výsledky, statistiky vzájemných zápasů, NHL tabulku a srovnání kursů. Na Livesportu můžete sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist