Sport v TV - TV program sportovních stanic

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Televizní program - 11.07.2020

Eurosport 1
Eurosport 2
O2TV Sport
O2TV Fotbal
00:00 01:00
Poker
WPT Alpha 8
Právě běží
 
01:00 03:00
Snooker
World Open
03:00 05:00
Snooker
Northern Ireland Open
05:00 07:30
Vytrvalostní závody
WEC v Austinu
Právě běží
 
01:00 03:00
Cyklistika
Tour de France 2018
03:00 05:30
Tenis
Player’s Cut
05:30 06:30
Tenis
US Open 2019 – finále mužů
Právě běží
 
00:30 09:00
Sportovní infoservis
- Sportovní infoservis (Závěr vysílání)
 
07:30 08:30
Vytrvalostní závody
WEC v Austinu – review
08:30 11:30
Tenis
Ultimate Tennis Show
11:30 14:00
Snooker
Northern Ireland Open
06:30 08:30
Tenis
Ultimate Tennis Show
08:30 14:00
Cyklistika
Tour de France 2018
09:00 10:00
WRC Speciál (9/2020)
WRC - Dokument o mistru světa v rallye Richardu Burnsovi
10:00 12:00
Arsenal FC-Leicester City FC
Premier League - Záznam utkání Premier League (Arsenal TV)
09:00 11:00
FK Jablonec-FC Baník Ostrava (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
11:00 13:00
Bayer Leverkusen-Bayern Mnichov
DFB-Pokal - Záznam utkání finále německého poháru DFB-Pokal (Bayern TV)
14:00 15:00
Cyklistika
Tour de France 2013
15:00 17:00
Cyklistika
Virtual Tour de France – 1. etapa
14:00 17:00
Tenis
Player’s Cut
12:00 15:00
ONE Championship: A New Tomorrow (1/2020)
ONE - Záznam galavečera bojových sportů série ONE Championship (Bangkok, Thajsko)
15:00 18:00
Oktagon Underground (7)
Oktagon - Záznam galavečera MMA organizace Oktagon
13:00 14:00
TIKI-TAKA (31/2020)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
14:00 16:00
SK Slavia Praha-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
17:00 19:30
Tenis
Ultimate Tennis Show
19:30 20:30
Tenis
US Open 2019 – finále mužů
17:00 19:00
Vytrvalostní závody
WEC v Austinu
19:00 20:00
Vytrvalostní závody
WEC v Austinu – review
18:00 18:30
National Icons (13/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
18:30 19:00
Česká ulička Michala Hrdličky (37/2019) - Ladislav Vízek
Česká ulička - Exkluzivní talk show Michala Hrdličky s osobnostmi sportu
19:00 20:00
Liga mistrů - největší hity (13)
UCL - Exkluzivní cyklus UEFA o nejpamátnějších zápasech v historii Ligy mistrů
16:00 18:00
Arsenal FC-Leicester City FC
Premier League - Záznam utkání Premier League (Arsenal TV)
18:00 20:00
Borussia Dortmund-Legia Varšava
UCL - Největší souboje: záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
20:30 00:00
Fotbal
Eliteserien – 7. kolo Rosenborg – Stromsgodset
20:00 22:00
Cyklistika
Virtual Tour de France – 3. etapa
22:00 01:00
Snooker
Northern Ireland Open
20:00 23:00
Oktagon 14
Oktagon - Záznam galavečera MMA organizace OKTAGON (Bratislava, Zimný štadión Ondreja Nepelu)
23:00 02:00
MMAsters League (1/2020)
MMAsters - Záznam galavečera organizace MMAsters League (NC OAZA, Kladno)
20:00 20:30
Arsenal World (49/2019)
Premier League - Tradiční londýnský velkoklub v souhrnu sezony Premier League 2005/2006
20:30 21:00
Los UEFA Champions League
UCL - Záznam losování čtvrtfinále a semifinále UEFA Champions League
21:00 23:00
FC Viktoria Plzeň-FC Slovan Liberec
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY
23:00 23:30
Magazín Champions League (38/2019)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
23:30 00:00
National Icons (13/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety

 

Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto Livesport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.
TV program nabízí kompletní přehled pořadů sportovních TV stanic a sportovní pořady dalších televizí. Se sportem v TV už nikdy neminete svůj oblíbený sportovní zápas!
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist