Televizní program - 15.12.2017

Eurosport 1Eurosport 2O2TV SportO2TV Fotbal




00:00 01:00
Biatlon
SP v Annecy – sprint žen
01:00 01:30
Skoky na lyžích
Stoch the Story
Právě běží
 
01:30 02:00
Snowboarding
SP ve Val Thorenu – snowboardcross
02:00 03:00
Biatlon
SP v Annecy – sprint žen
03:00 04:30
Snooker
Scottish Open
04:30 05:30
Biatlon
SP v Annecy – sprint žen
05:30 06:30
Snowboarding
SP ve Val Thorenu – snowboardcross
00:00 00:30
Skoky na lyžích
Stoch the Story
00:30 00:55
Snowboarding
SP ve Val Thorenu – snowboardcross
00:55 01:00
Zprávy
Sportovní zpravodajství
Právě běží
 
01:00 03:00
Snooker
Scottish Open
03:00 04:00
Bialon
SP v Annecy – sprint žen
04:00 05:00
Snowboarding
SP ve Val Thorenu – snowboardcross
05:00 07:00
Snooker
Scottish Open
Právě běží
 
00:00 09:00
Sportovní infoservis
Sportovní infoservis (Závěr vysílání)
 
06:30 07:00
Skoky na lyžích
Stoch the Story
07:00 08:30
Snooker
Scottish Open
08:30 09:30
Skoky na lyžích
SP v Neustadtu – individuální závod
09:30 10:30
Biatlon
SP v Annecy – sprint žen
10:30 12:00
Freestylové lyžování
SP v Montafonu – ski cross
07:00 08:00
Biatlon
SP v Annecy – sprint žen
08:00 08:30
Skoky na lyžích
Stoch the Story
08:30 09:30
Snowboarding
SP ve Val Thorenu – snowboardcross
09:30 11:30
Snooker
Scottish Open
11:30 12:15
Biatlon
SP v Annecy – sprint žen
09:00 11:00
Nanterre 92-ČEZ Basketball Nymburk
Záznam utkání 8. kola basketbalové Ligy mistrů
11:00 12:00
WRC Season Review 2017
Ohlédnutí za uplynulou sezónou WRC
09:00 11:00
Juventus Turín-Inter Milán
Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
11:00 12:00
TIKI-TAKA Speciál (20/2018)
Sestřih nejlepších momentů fotbalové talk show O2 TV Sport
12:00 13:45
Alpské lyžování
SP ve Val Gardeně – superobří slalom mužů
13:45 15:30
Biatlon
SP v Annecy – sprint mužů
15:30 17:00
Skoky na lyžích
SP v Engelbergu – kvalifikace
12:15 12:45
Fotbal
FIFA Football
12:45 19:00
Snooker
Scottish Open – čtvrtfinále
12:00 12:30
Oktagon - magazín (29/2017)
Exkluzivní magazín O2 TV Sport z prostředí MMA zápasů
12:30 13:00
Arsenal World (18/2017)
Souhrn zajímavostí a novinek z anglického velkoklubu
13:00 15:00
FC Barcelona-Sporting Lisabon
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:00 18:00
Evropa versus Kuba
Záznam mezinárodní galashow boxu - výběr Evropy proti borcům z Kuby (Praha, Palác Lucerna)
12:00 13:00
Juventus TV - Magazín (70/2016)
Souhrn zajímavostí a novinek z italského velkoklubu
13:00 15:00
Villareal CF-FC Barcelona
Záznam fotbalového utkání španělského velkoklubu (Barca TV)
15:00 17:00
FC Liverpool-Everton FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Liverpool TV)
17:00 18:15
Saně
SP v Lake Placid – závod dvojic
18:15 19:00
Biatlon
SP v Annecy – sprint mužů
19:00 19:55
Skoky na lyžích
SP v Engelbergu – kvalifikace
19:55 20:00
Zprávy
Sportovní zpravodajství
19:00 20:15
Snowboarding
SP v Cortině – paralelní obří slalom
18:00 18:25
Fiftýn (6/2017)
Exkluzivní magazín O2 TV Sport o dění v českém tenise
18:25 20:30
CSKA Moskva-Maccabi FOX Tel Aviv
Přímý přenos utkání 12. kola basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
17:00 17:30
UEFA Champions League Highlights (15/2017)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
17:30 18:00
UEFA Champions League Highlights (16/2017)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
18:00 20:00
Feyenoord-SSC Neapol
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
20:00 23:00
Snooker
Scottish Open – čtvrtfinále
23:00 23:55
Skoky na lyžích
SP v Engelbergu – kvalifikace
23:55 00:00
Zprávy
Sportovní zpravodajství
20:15 21:10
Saně
SP v Lake Placid – závod mužů
21:10 21:15
Zprávy
Sportovní zpravodajství
21:15 22:30
Biatlon
SP v Annecy – sprint mužů
22:30 23:30
Plavání
ME v krátkém bazénu
23:30 00:25
Alpské lyžování
SP ve Val Gardeně – superobří slalom mužů
20:30 21:30
Fighting Spirit MMA Season 3 (82/2016)
Záznam exkluzivních zápasů MMA
21:30 23:30
Real Madrid-FC Barcelona Lassa
Záznam utkání 12. kola basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
23:30 09:00
Sportovní infoservis
Sportovní infoservis (Závěr vysílání)
20:00 20:30
Magazín Champions League (15/2017)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
20:30 21:00
Evropský fotbal (91/2017)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
21:00 23:00
Šachtar Doněck-Manchester City
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:00 01:00
Villareal CF-FC Barcelona
Záznam fotbalového utkání španělského velkoklubu (Barca TV)

 

Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto LiveSport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.
TV program nabízí kompletní přehled pořadů sportovních TV stanic a sportovní pořady dalších televizí. Se sportem v TV už nikdy neminete svůj oblíbený sportovní zápas!
TOPlist