Sport v TV - TV program sportovních stanic

Reklama
Reklama
SPORT V TV
Reklama
Reklama

Televizní program - 06.10.2022

Sport1
Sport2
Sport1 (DSF)
Právě běží
 
00:00 02:30
Lední hokej
CHL, základní skupina Slovan Bratislava - Rapperswil-Jona-Lakers
02:30 04:30
Fotbal
Turecká Süper Lig, 8. kolo Adana Demirspor - Galatasaray
04:30 05:00
Tipos extraliga, sestřih
05:00 06:00
Fotbal
EL a EKL, upoutávka
Právě běží
 
00:30 03:00
Lední hokej
CHL, základní skupina Eisbären Berlin - Mountfield
03:00 04:00
Fotbal
EL a EKL, upoutávka
04:00 06:00
Fotbal
Turecká Süper Lig, 8. kolo Besiktas - Fenerbahce
Právě běží
 
01:00 03:00
SPORT1 Late-Movie
Trouble X2
03:00 03:30
SPORT CLIPS
Sexy Alm - Girlfriends on Tour
03:30 04:00
SPORT CLIPS
Sexy Roadtrip II - Girlfriends on Tour
04:00 04:30
SPORT CLIPS
Dessous Party
04:30 05:00
SPORT CLIPS
Flaschendrehen
05:00 05:30
SPORT CLIPS
Sexy Skipperinnen
05:30 06:00
SPORT CLIPS
Sexy Geburtstagsparty
07:30 10:00
Lední hokej
Tipos Extraliga, základní část, 5. kolo HKM Zvolen - HC Košice
11:00 13:30
Lední hokej
Národní liga, základní část EV Zug - HC Ambri Piotta
06:00 08:00
Fotbal
Turecká Süper Lig, 8. kolo Besiktas - Fenerbahce
09:00 11:00
Fotbal
Turecká Süper Lig, 8. kolo Adana Demirspor - Galatasaray
 
13:30 17:00
NCAA, americký fotbal
Základní část, 5. týden Houston - Tulane
12:00 12:45
Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 8. kolo
12:45 13:45
Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/5
13:45 15:30
Házená
Liga mistrů EHF, muži Aalborg - Kielce
15:30 17:00
Házená
Liga mistrů EHF, muži, Dinamo Bucaresti - Porto
 
17:00 18:00
Fotbal
EL a EKL, upoutávka
18:00 18:45
Fotbal
Fotbal, studio
18:45 20:45
Fotbal
Evropská konferenční liga, základní skupina Slovácko – Nice
17:00 18:30
Házená
Liga mistrů EHF, muži, GOG - Telekom Veszprém
18:30 20:45
Fotbal
Evropská liga, základní skupina Omonia – Man.United
19:30 20:00
SPORT1 News
20:45 21:00
Fotbal, studio
21:00 23:00
Fotbal
Evropská liga, základní skupina Řím - Betis
23:00 23:15
Fotbal, studio
23:15 00:45
Fotbal
EL/EKL, sestřih
20:45 23:00
Fotbal
Evropská liga, základní skupina Arsenal – Bodö/Glimt
23:00 01:00
Fotbal
Evropská liga, základní skupina Slovácko – Nice
20:00 00:15
Darts - World Grand Prix
2. Runde 2022

 

Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto Livesport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.