Sport v TV - TV program sportovních stanic

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Televizní program - 17.10.2021

Sport1
Sport2
Sport1 (DSF)
01:15 02:45
WTCR
Pure ETCR, Hungaroring
02:45 03:00
Zlaté okamžiky
03:00 06:00
Box
Emanuel Navarrette - Joet Gonzalez
01:00 04:30
NCAA, americký fotbal
Základní část, 7. týden Mississippi St. - Alabama
04:30 05:00
NCAA, sestřih
05:00 06:00
Fotbal
Liga národů, sestřih
01:00 02:00
SPORT CLIPS
Veegaz Night
02:00 02:15
SPORT CLIPS
Sexy Sport Games
02:15 02:45
SPORT CLIPS
Flaschendrehen
03:00 03:30
SPORT CLIPS
Die Castingagentur
03:45 04:00
SPORT CLIPS
Ball Sport
07:30 07:45
KHL - nejlepší okamžiky
07:45 08:15
NCAA, sestřih
08:15 10:00
Házená
EHL, kvalifikace DHK Baník Most - Magura Cisnadie
Právě běží
 
10:00 11:00
WTCR
Pau, Závod 1
06:00 08:00
Fotbal
Süper Lig, 9. kolo Basaksehir - Besiktas
Právě běží
 
09:00 11:00
Fotbal
Evropská kvalifikace na MS 2022 Chorvatsko - Slovensko
07:00 07:30
Hattrick Pur - Die 2. Bundesliga
10. Spieltag
07:30 09:00
Bundesliga Pur
8. Spieltag
09:00 09:30
Hattrick Pur - Die 2. Bundesliga
10. Spieltag
Právě běží
 
09:30 11:00
Bundesliga Pur
8. Spieltag
12:00 13:00
WTCR
Pau, Závod 2
13:00 13:30
Tipos extraliga, sestřih
13:30 13:45
KHL - nejlepší okamžiky
13:45 15:45
Házená
Evropský pohár EHF, ženy, 2. kolo Iuventa Michalovce - RK Hadzici-Interlogistic
15:45 17:45
Házená
Evropský pohár EHF, muži, 2. kolo Izmir BSB SK - HCB Karviná
12:00 12:15
KHL - nejlepší okamžiky
12:15 13:15
Fotbal
Liga národů, sestřih
13:15 15:00
Házená
Evropský pohár EHF, muži, 2. kolo, HC Osam Lovech - HC ROBE Zubří
15:00 17:00
Fotbal
Süper Lig, 9. kolo Galatasaray - Konyaspor
13:30 14:00
Bundesliga Pur
8. Spieltag
14:00 16:55
Darts - European Championship
Viertelfinale, 2021 in Salzburg/AUT
17:45 18:00
Zlaté okamžiky
18:00 20:00
Fotbal
Süper Lig, 9. kolo Trabzonspor - Fenerbahce
17:00 17:15
Zlaté okamžiky
17:15 17:45
Tipos extraliga, sestřih
17:45 20:30
Lední hokej
Tipos Extraliga, základní část, 9. kolo HK Poprad - HK Nitra
16:55 19:30
Eishockey - DEL
EHC Red Bull München - Nürnberg Ice Tigers, 13. Spieltag
19:30 20:00
Darts - European Championship
Analyse Viertelfinale & Countdown Finale, 2021 in Salzburg/AUT
20:00 23:00
Box
Emanuel Navarrette - Joet Gonzalez
23:00 02:30
NCAA, americký fotbal
Základní část, 7. týden Mississippi St. - Alabama
20:30 22:00
WTCR
Pure ETCR, Pau, dnešní
22:00 23:45
Házená
Evropský pohár EHF, ženy, 2. kolo RK Hadzici-Interlogistic - Iuventa Michalovce
23:45 01:30
Házená
Evropský pohár EHF, muži, 2. kolo Izmir BSB SK - HCB Karviná
20:00 00:00
Darts - European Championship
Halbfinale & Finale, 2021 in Salzburg/AUT

 

Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto Livesport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.
TV program nabízí kompletní přehled pořadů sportovních TV stanic a sportovní pořady dalších televizí. Se sportem v TV už nikdy neminete svůj oblíbený sportovní zápas!
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup