Sport v TV - TV program sportovních stanic

reklama
reklama
reklama
reklama

Televizní program - 28.09.2020

Nova Sport 1
Nova Sport 2
Nova Action
Nova
00:10 00:20
Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
00:20 00:30
NHL News
Hokejové zpravodajství z NHL
00:30 01:35
ALTEPRO Trophy by EXTEC 2020
Ohlédnutí za prestižním golfovým turnajem na hřištích Sokolov a Kynžvart
01:35 03:30
Philadelphia Union - Inter Miami
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
03:30 04:05
Carabao Cup Highlights (3)
Komentovaný sestřih utkání 3. kola anglického Ligového poháru
04:05 07:05
Vancouver Whitecaps - Portland Timbers
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
00:35 01:35
UFC Reloaded (62/2020)
Magazín ze světa Ultimate Fighting Championship
01:35 04:35
Miami Heat - Boston Celtis
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
02:50 03:20
NBA Action 19/20
Magazín NBA Action (32) Magazín z nejprestižnější basketbalové ligy světa
04:10 05:25
Moto GP 2020 - hlavní závod
MotoGP - VC Katalánska (závod MotoGP) Záznam 9. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
 
09:00 09:05
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
Právě běží
 
09:05 11:00
Nashville SC - Houston Dynamo
Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
11:00 11:05
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
11:05 12:40
THW Kiel - SG Flensburg-Handewitt
Záznam utkání Super cupu německé házenkářské Bundesligy
09:00 10:45
Lille OSC - FC Nantes
Záznam 5. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
Právě běží
 
10:45 11:00
Běhej lesy - Boletice
Reportáž z 8. závodu běžeckého seriálu
11:00 12:05
ALTEPRO Trophy by EXTEC 2020
Ohlédnutí za prestižním golfovým turnajem na hřištích Sokolov a Kynžvart
 
 
12:40 12:50
Běhej lesy - Boletice
Reportáž z 8. závodu běžeckého seriálu
12:50 13:05
Nova Cup - Sudety
Magazín o cyklistickém seriálu horských kol
13:05 15:00
GCF 62 - Cage Fight Olomouc
Záznam turnaje české MMA organizace GCF
15:00 15:55
MotoGP - VC Katalánska (závod Moto3)
Záznam 9. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
15:55 16:55
MotoGP - VC Katalánska (závod Moto2)
Záznam 9. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
12:05 12:50
UFC Reloaded (63/2020)
Magazín ze světa Ultimate Fighting Championship
12:50 13:00
Element (423)
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
13:00 14:45
FCSB - FC Slovan Liberec
Záznam 3. předkola Evropské ligy UEFA
14:45 15:00
Nova Cup - Sudety
Magazín o cyklistickém seriálu horských kol
15:00 16:45
Philadelphia Union - Inter Miami
Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
 
 
16:55 18:00
MotoGP - VC Katalánska (závod MotoGP)
Záznam 9. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
18:00 18:10
Závod Zbraslav - Jíloviště
Sestřih z unikátního závodu historických vozidel
18:10 18:35
OffRoad Maraton (2/2020)
Sestřih 2. závodu offroad Mistrovství ČR
18:35 18:50
Filip Řeháček - Andalusie
Ohlédnutí za závodem Mistrovství světa juniorů
18:50 19:00
NHL News
Hokejové zpravodajství z NHL
19:00 20:00
PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020
Sestřih z prestižního golfového turnaje v Penati Golf Resortu ze hřiště Legend Course
16:45 17:45
PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020
Sestřih z prestižního golfového turnaje v Penati Golf Resortu ze hřiště Legend Course
17:45 19:45
Miami Heat - Boston Celtis
Záznam play-off zámořské basketbalové ligy NBA
19:45 20:40
Ligue 1 Highlights (5)
Sestřih utkání 5. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
 
19:30 20:00
Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí
20:00 20:25
Swiss Epic
Dokument o extrémních sportech
20:25 20:35
MČR v Gran Turismo Sport (5)
Pořad mapující mistrovství České republiky ve hře Gran Turismo Sport
20:35 21:00
Racing magazine (8)
Magazín ze světa závodních tahačů
21:00 21:05
Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
21:05 22:50
Tampa Bay Lightning - Dallas Stars
Záznam 5. finálového zápasu play-off NHL
22:50 23:00
NHL News
Hokejové zpravodajství z NHL
23:00 23:05
Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
23:05 00:50
Olympique Marseille - FC Metz
Záznam 5. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:40 22:35
ES Troyes - Clermont Foot
Přímý přenos 5. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 BKT
22:35 23:25
UFC Unleashed (1/2020)
Magazín ze světa Ultimate Fighting Championship
23:25 01:05
UFC 253: Adesanya vs. Costa
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Zápasnický ostrov, Abú Dhabí)
 
 

 

Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto Livesport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.
TV program nabízí kompletní přehled pořadů sportovních TV stanic a sportovní pořady dalších televizí. Se sportem v TV už nikdy neminete svůj oblíbený sportovní zápas!
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.