Sport v TV - TV program sportovních stanic

Reklama
Reklama
SPORT V TV
Reklama
Reklama

Televizní program - 06.10.2022

Nova Sport 1
Nova Sport 2
Nova Sport 3
Nova Sport 4
01:00 01:25
OffRoad Maraton (5/2022)
Sestřih 5. závodu offroad Mistrovství ČR (Hodonín)
01:25 01:35
Rychlá kola (14/2022)
Magazín ze světa motosportu
01:35 02:00
Racing magazine (7)
Magazín ze světa závodních tahačů
Právě běží
 
02:00 03:30
Legia Varšava - Hapoel U-Net Holon
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistrů
00:00 01:45
AS Monaco - FC Nantes
Záznam 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
01:45 02:15
1:1 Sport Show (5)
Originální talkshow o životě a sportu
Právě běží
 
02:15 03:45
SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg
Záznam 5. kola německé házenkářské Bundesligy
00:15 02:15
Hertha BSC - TSG Hoffenheim
Záznam 8. kola německé fotbalové Bundesligy
Právě běží
 
00:15 02:30
NASCAR Truck Series - Talladega 250
Záznam závodu NASCAR Camping World Truck Series (Talladega Superspeedway, Alabama)
07:00 07:05
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
07:05 08:45
PAOK mateco - JDA Bourgogne Dijon
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistrů
08:45 09:15
Swiss Epic
Dokument o extrémních sportech
09:15 10:45
Lenovo Tenerife - Rytas Vilnius
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistrů
10:45 11:00
XX8 (1)
Magazín o novinkách a zajímavostech v ženských kolektivních sportech, které živí svůj olympijský sen
11:00 11:05
Ranní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
11:05 12:05
ALTEPRO Trophy Kynžvart + Speed Golf Ypsilon
Ohlédnutí za golfovým turnajem v Kynžvartu a nultým ročníkem MČR ve speed golfu na Ypsilonce
07:00 07:45
FIA ETRC
Záznam 1. závodu 8. kola Mistrovství Evropy tahačů (Jarama, Španělsko)
07:45 08:30
FIA ETRC
Záznam 2. závodu 8. kola Mistrovství Evropy tahačů (Jarama, Španělsko)
08:30 09:15
FIA ETRC
Záznam 3. závodu 8. kola Mistrovství Evropy tahačů (Jarama, Španělsko)
09:15 10:00
FIA ETRC
Záznam 4. závodu 8. kola Mistrovství Evropy tahačů (Jarama, Španělsko)
10:00 11:45
Newscastle Falcons - Bristol Bears
Záznam ragbyového utkání 4. kola anglického Premiership Rugby
11:45 13:30
Bahcesehir College - Igokea m:tel
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistrů
07:00 08:45
FC Salzburg - Dinamo Záhřeb
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
08:45 09:45
LaLiga SmartBank Highlights (8)
Sestřih utkání 8. kola španělské fotbalové LaLigy SmartBank
09:45 10:45
LaLiga Highlights (7)
Sestřih utkání 7. kola španělské fotbalové LaLigy
10:45 11:15
LaLiga Fans (1)
Magazín o fanoušcích španělské fotbalové LaLigy
11:15 13:00
SL Benfica - Paris Saint-Germain
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
07:00 08:45
Schalke 04 - FC Augsburg
Záznam 8. kola německé fotbalové Bundesligy
08:45 10:45
RB Lipsko - Celtic FC
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
10:45 12:30
SS Lazio - Spezia Calcio
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
12:05 12:45
Sportovní originály - Jakub Voráček
Exkluzivní rozhovor s českým hokejovým útočníkem týmu Columbus Blue Jackets
12:45 13:00
Hvězdy 2022 - Ohlédnutí
Magazín o charitativním utkání na podporu hokejové mládeže, pro pacienty s RS nebo po úrazu popálením
13:00 13:05
Polední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
13:05 14:45
Harlequins - Northampton Saints
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistrů
14:45 17:45
Otevřený trénink NHL Global Series 2022
Přímý přenos týmových tréninků před zápasy NHL Global Series 2022 se speciálním studiem (O2 Arena, Praha)
13:30 13:45
Rychlá kola (14/2022)
Magazín ze světa motosportu
13:45 14:15
OffRoad Maraton (5/2022)
Sestřih 5. závodu offroad Mistrovství ČR (Hodonín)
14:15 16:00
Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC
Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
13:00 14:45
Schalke 04 - FC Augsburg
Záznam 8. kola německé fotbalové Bundesligy
14:45 16:30
Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
12:30 13:00
Serie A - Full Impact (8)
Sestřih utkání 8. kola italské fotbalové Serie A
13:00 15:00
Chelsea FC - AC Milán
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
15:00 16:00
Liga mistrů UEFA Highlights
Sestřih utkání Ligy mistrů UEFA
17:45 18:25
Sportovní originály - Radim Šimek
Exkluzivní rozhovor s českým obráncem týmu San Jose Sharks
18:25 18:40
Pavel Francouz - český vítěz Stanley Cupu
Ohlédnutí za dnem stráveným s českým hokejovým gólmanem
18:40 18:55
RunTour - Praha
Běžecký seriál ČEZ RunTour 2022
18:55 19:00
Odpolední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
19:00 20:45
TSV Hannover-Burgdorf - Handball Sport Verein Hamburg
Přímý přenos 7. kola německé házenkářské Bundesligy
16:00 16:15
XX8 (1)
Magazín o novinkách a zajímavostech v ženských kolektivních sportech, které živí svůj olympijský sen
16:15 18:05
RC Lens - Olympique Lyon
Záznam 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
18:05 20:35
Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks
Přímý přenos přípravného utkání zámořské basketbalové ligy NBA (Abu Dhabi, Spojené Arabské Emiráty)
16:30 17:00
Serie A - Full Impact (8)
Sestřih utkání 8. kola italské fotbalové Serie A
17:00 19:00
NASCAR Truck Series - Talladega 250
Záznam závodu NASCAR Camping World Truck Series (Talladega Superspeedway, Alabama)
19:00 20:00
LaLiga Talking Football (1)
Exkluzivní rozhovory s osobnostmi španělské fotbalové LaLigy
16:00 16:30
LaLiga World (9)
Aktuality ze španělské fotbalové LaLigy
16:30 18:15
FC Porto - Bayer Leverkusen
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
18:15 20:00
Club Bruggy - Atlético Madrid
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
20:45 20:50
Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
20:50 21:25
Sportovní originály - Tomáš Hertl
Exkluzivní rozhovor s českým útočníkem týmu San Jose Sharks
21:25 21:50
Spade Poker Tour (12)
Světová série pokeru z Bratislavy
21:50 00:00
Bellator 286: Pitbull vs. Borics
Galavečer bojových sportů americké organizace MMA (Long Beach, Kalifornie)
20:35 00:00
World Grand Prix Darts 2022
Přímý přenos 4. dne tradičního turnaje v šipkách (Leicester, Velká Británie)
20:00 20:30
LaLiga Chronicles (7)
Magazín ze světa španělské fotbalové LaLigy
20:30 22:15
Inter Milán - FC Barcelona
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
22:15 23:15
Liga mistrů UEFA Highlights
Sestřih utkání Ligy mistrů UEFA
23:15 02:00
NASCAR Cup Series - YellaWood 500
Záznam závodu NASCAR Cup Series (Talladega Superspeedway, Alabama)
20:00 21:45
Eintracht Frankfurt - Tottenham Hotspur
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
21:45 23:30
Inter Milán - AS Řím
Záznam 8. kola italské fotbalové Serie A
23:30 00:30
LaLiga Highlights (7)
Sestřih utkání 7. kola španělské fotbalové LaLigy

 

Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto Livesport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.