Barcelona si nebrala servítky, porazila Elche 3:0 a vede ligu. Znovu uspěl Lewandowski

Robert Lewandowski dal proti Elche dva góly.
Robert Lewandowski dal proti Elche dva góly.AFP
Fotbalisté Barcelony zvítězili v šestém kole španělské ligy doma nad Elche 3:0 a v tabulce vystřídal na prvním místě Real Madrid, který čeká v neděli městské derby s Atléticem.

Hosté hráli už od 14. minuty v oslabení po vyloučení obránce Verdúa. V poločase vedla Barcelona 2:0 po trefách Lewandowského a Depaye. Chvíli před pauzou přidal třetí gól Pedri, ale videorozhodčí branku kvůli ofsajdu neuznal.

Statistiky utkání Barcelona - Elche

Ve 48. minutě skóroval podruhé v zápase Lewandowski a s osmi brankami si upevnil první místo v tabulce střelců.

Katalánský velkoklub stále v lize neokusil porážku. Elche naopak ještě nezvítězilo a je s jedním bodem poslední.