Běh na lyžích

Lukáš Bauer se dočkal kritiky od Adama Malysze.
Olympiáda nebude. Bauer po pěti letech neslavně skončil jako trenér polských běžců na lyžích

Digginsová vyhrála poslední závod sezony ve Falunu, mezi muži zářil Amundsen

Beranová byla jedenáctá ve sprintu v Drammenu, Novák vypadl ve čtvrtfinále

Jizerská padesátka se neuskuteční. Pořadatelé museli 57. ročník zrušit kvůli nedostatku sněhu

Amundsen se stal celkovým vítězem Tour de Ski, mezi ženami vládla Digginsová

Janatová byla v předposlední etapě Tour de Ski čtrnáctá, vyhrála Svahnová

Nejlepší výsledek v distančním závodu v SP. Janatová byla ve stíhačce v Davosu desátá

Stíhacím závodům v Toblachu vládli Amundsen a Digginsová a vedou Tour de Ski

Druhá etapa Tour de Ski patřila v Toblachu Finům. Sérii vedou Digginsová a Valnes

Novák odstoupil z Tour de Ski, po prodělané chřipce stále není připraven

Chanavat a Svahnová vstoupili do lyžařské Tour de Ski výhrami ve sprintu

Startuje 18. ročník Tour de Ski: Novák bude závodit zřejmě jen na začátku, Klaebo vůbec

Na Jizerské padesátce se pojede o nové trofeje, kapacity se pomalu plní

Novák bojoval o další medaili, v závodě na 10 km volně v Gällivare doběhl devátý

Michal Novák má instinkt, jaký jsem neměl, říká Bauer. Po 10 letech se dočkal nástupce

Velký úspěch pro české lyžování, Novák ve Světovém poháru poprvé vybojoval stupně vítězů

Běžkyně na lyžích Razýmová se rozhodla ukončit kariéru. Chce se věnovat dceři

Lyžař Klaebo se rozhodl opustit reprezentaci, chce norskému svazu ušetřit peníze

Nejlepší od dob Bauera. Lyžař Novák obsadil v konečném pořadí SP deváté místo

Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil rekordu

Mistrem světa na 50 km klasicky se stal Golberg, v závěru na něj nestačil ani Klaebo

Norští lyžaři na MS ve štafetě potvrdili svou dominanci a berou zlato, Češi byli dostiženi

Další norská radost. Seveřanky ovládly štafetu žen na MS, české lyžařky doběhly deváté

Norové kralovali na MS závodu na 15 kilometrů. Zlato získal Krüger, Novák dojel dvanáctý

Nováková s Janatovou doběhly ve sprintu na MS sedmé, Novák se Šellerem skončili devátí