Boe Johannes Thingnes - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa a výsledky

Boe Johannes Thingnes
Kraftovi se dařilo i ve Vikersundu.
Zimní sporty ONLINE: Kraft slaví glóbus tři závody před koncem, Adamczyková v Montafonu pátá

Bö vyhrál stíhací závod v Canmore a popáté ovládl SP, Krčmář doběhl čtyřiadvacátý

Davidová dojela v americké stíhačce devátá, slaví Jeanmonnotová. Muži propadli

Moravec o Böeovi a Björndalenovi: Největším biatlonistou je Johannes, Ole měl přesah k běhu

Bö o dostihnutí Björndalena: Ole je idol. Moc to pro mě znamená. Legenda ho chválila

Zimní sporty ONLINE: Prevc se po pěti letech dočkal vítězství, Kriechmayr vyhrál superobří slalom

Bö vyhrál závod s hromadným startem a ziskem 20. titulu vyrovnal rekord Björndalena

Čeští biatlonisté na MS v Novém Městě na Moravě dojeli na 7. místě, zlato vybojovali Švédové

Zlatý Bö, stříbrný Bö. Bratři z Norska ovládli vytrvalostní závod, Mikyska dojel desátý

Bö obhájil světový titul ve stiháčce. Krčmář dojel před domácím publikem osmnáctý

Sprint biatlonistů ovládli Norové, mistrem světa se stal Laegreid. Krčmář dojel devatenáctý

Do Vysočina Areny se po 11 letech vrací biatlonové MS, Češi mezi favority nepatří

Smíšená štafeta biatlonistů byla v Anterselvě dlouho v boji o medaili, nakonec dojela šestá

Vytrvalostní závod biatlonistů vyhrál v Anterselvě Johannes Bö, Češi nebodovali

Biatlonistka Voborníková dojela ve stíhacím závodě na 11. místě, o tři místa si polepšil i Krčmář

Sprint biatlonistů v Östersundu vyhrál Nawrath, Krčmář skončil ve třetí desítce

Českým biatlonistům se štafetový závod v Östersundu nepovedl, pro triumf si dojeli Norové

Nor Bö vyráží do boje o pátý velký glóbus. Davidové ubyly soupeřky, přesto vidí konkurenci

Krčmář i Davidová dojeli v Oslu v závodě s hromadným startem na 16. místě

Krčmář dojel ve stíhacím závodě na devátém místě, v Oslu znovu dominoval Bö

Rekordman Bö ovládl doma sprint a přidal 17. vítězství v sezoně, Krčmář uzavřel top 10

Johannes Thingnes Bö i díky Laegreidově nemoci počtvrté ovládl Světový pohár biatlonistů

Krčmář ve stíhacím závodě obsadil 16. příčku, Davidová si polepšila o osm míst

Král Bö nesestoupil z trůnu ani v Česku. Sprintu dominovali Norové, Krčmář dojel třináctý

SP biatlonistů v Novém Městě zahájí sprinty, ženská štafeta ze Soči převezme medaile