Charvátová Lucie - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa a výsledky

Charvátová Lucie
Poslední české biatlonové stupně vítězů v SP má na svědomí Markéta Davidová, v prosinci 2022 byla třetí ve stíhačce v Hochfilzenu.
Biatlonové počítání: Sezona bez pódia, stagnace ale trvá léta. Davidová naznačila spory

Davidová se dočkala nejlepšího výsledku sezony, byla osmá ve stíhačce v Canmore

Voborníková byla ve sprintu v Canmore dvanáctá, malý glóbus získala Tandrevoldová

Davidová dojela v americké stíhačce devátá, slaví Jeanmonnotová. Muži propadli

Biatlonistky skončily ve štafetě v Soldier Hollow po trestných kolech Charvátové páté

Nejlepší sprint sezony: Davidová byla v USA jedenáctá, ve třicítce doběhly další tři Češky

České biatlonistky zajely vytrvalostní závod v Oslu skvěle. Voborníková s Davidovou jsou v TOP 10

Charvátová po štafetě litovala nervozity: Nevím, co se mi na té položce honilo hlavou

Štafetový závod žen na MS v biatlonu ovládly Francouzky, české kvarteto dojelo na sedmém místě

Vytrvalostní závod na biatlonovém MS ovládla Vittozziová, nejlepší Češkou byla Jislová

Sprint v Novém Městě ovládla Simonová, nejlepší Češkou byla sedmnáctá Davidová

Co tady dělá tribuna, to musí být slyšet až v Praze nebo Brně, chválí Charvátová fanoušky

Do Vysočina Areny se po 11 letech vrací biatlonové MS, Češi mezi favority nepatří

Nominace na domácí MS v biatlonu bez překvapení: Spoléhat se bude na Krčmáře a Davidovou

Smíšená štafeta biatlonistů byla v Anterselvě dlouho v boji o medaili, nakonec dojela šestá

Biatlonistka Jislová na střelnici nechybovala a ve zkráceném vytrvalostním závodě dojela jedenáctá

Zimní sporty ONLINE: Ledecká byla v super-G jedenáctá stejně jako Davidová v Ruhpoldingu

Charvátová ve sprintu v Ruhpoldingu zajela nejlepší ženský výsledek v sezoně. Skončila osmá

České biatlonistky skončily ve štafetě SP v Ruhpoldingu na sedmém místě, zvítězily Francouzky

Biatlonové štafety si v Oberhofu doběhly pro šesté místo, zvítězili Norové a Francouzky

Biatlonista Krčmář dojel ve stíhačce v Oberhofu třicátý, Charvátová si polepšila o 26 pozic

Sprint v Oberhofu ovládli Doll a Braisazová-Bouchetová, čeští biatlonisté doplatili na střelbu

Davidová poprvé v sezoně skončila v desítce, ve stíhačce v Lenzerheide dojela devátá

Biatlonistka Voborníková si díky bezchybné střelbě dojela ve sprintu v Lenzerheide pro 9. místo

Českým biatlonistům se štafeta nepovedla. Závod dokončili na 12. místě, ženy byly osmé