FC Janov - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

FC Janov
Juventus byl nakonec rád za bod.
Juventus pokračuje v remízovém strádání, Atalanta díky De Ketelaeremu porazila AS Řím

Fiorentina ve Veroně doplatila na nabitý kalendář, domácí nasměroval k záchraně Noslin

Gólový příspěvek severských středopolařů Janova přibrzdil výsledkový rozlet Cagliari

Luis Alberto vystřelil Laziu výhru v Janově. Juventus byl v Cagliari rád za bod

Fiorentina se na odvetu s Plzní nenaladila. Atalanta prohospodařila nadějný náskok

Politano polil útočníky Neapole živou vodou. Cagliari se vzdálilo zóně sestupu

Gólová nadílka po změně stran byla štědřejší k AC Milán, Lazio porazilo Juventus 1:0

Neapol remizovala s Interem, Calzona nechal Osimhena na lavičce. AC Milán zdolal Veronu

Cagliari opustilo zónu sestupu, v boji o záchranu uspělo i Sassuolo. Mota dal životní gól

Suverénní Inter náskokem z první půle nepohrdl, Inzaghi oslavil jubileum další výhrou

Záchranářská mise Empoli přinesla další úspěch. Monzu dovedl ke třem bodům Maldini

Překvapení víkendu podle dat: Záhada v italské Serii B i nečekané vzepětí v boji o polský titul

Neapol opět potvrdila nevyrovnané výkony, Juventus nezvítězil počtvrté v řadě

Fiorentině pomohl gólem Barák, zastřílely si i Boloňa a Atalanta. AC zlomil domácí prokletí

Milán musel otáčet utkání ve Frosinone, Boloňa se posunula na páté místo

Martínez dovedl Inter zpět do čela ligy. Frosinone poprvé od září venku zabralo

Vlahovič prolomil obranu Lecce a poslal Juventus do čela, Žurkowski sestřelil Monzu třemi góly

Neapol vysvobodil Rrahmani, Inter si v Monze zastřílel. Janov bere potřetí v řadě jen bod

Tottenham potvrdil zisk obránce Dragusina, podepsal smlouvu do roku 2030

Boloňa podruhé v řadě zaváhala, ale dál je doma od srpna neporažena

Inter teprve podruhé v sezoně ztratil venku, Neapol nedala doma gól Monze

Poslední Salernitana zaskočila giganta. Fiorentina už je čtvrtá, Lazio přišlo o opory

Juventus zaspal start druhého poločasu. Stará dáma překvapivým zaváháním přihrála Interu