Reklama
Reklama
Reklama
Další
Reklama
Reklama
Reklama

Miami dál drží neporazitelnost. Velký obrat nastal ve chvíli, když Messiho ošetřovali

Messi tentokrát nebodoval.
Messi tentokrát nebodoval.Profimedia
Lionel Messi (36) poprvé v sezoně zámořské ligy MLS neskóroval ani si nepřipsal asistenci, vítězná série fotbalistů Miami se přesto nezastavila. Inter přitom v Montrealu prohrával 0:2, nakonec ale slavil pátou výhru za sebou (3:2) a jeho neporazitelnost trvá sedm zápasů a dál vévodí celé soutěži.

Montreal – Miami 2:3

Messi v předchozích osmi odehraných zápasech v sezoně MLS zaznamenal 10 gólů a 12 asistencí, tentokrát při premiérovém startu v Kanadě žádný zápis nepřidal. V zápase přitom hýřil aktivitou, ale jeho tým od 32. minuty prohrával a utkání se paradoxně začalo lámat ve chvíli, kdy Messi na hřišti nebyl.

V závěru prvního poločasu nejprve strávil několik minut na trávníku v péči lékařů, kteří se starali o jeho koleno, za které se hvězdný Argentinec s bolestivou grimasou držel po faulu soupeře. Když pak Messi čekal za postranní čarou na návrat na hřiště, minutu před přestávkou jej zastoupil paraguayský útočník Marias Rojas a dalekonosnou střelou z přímého kopu do šibenice snížil.

A chvíli po znovuzapojení argentinské hvězdy do dění Luis Suárez v nastavení vyrovnal. Uruguayský útočník dal za poslední tři zápasy pět gólů, jedenáctou trefou v sezoně se od Messiho odpoutal v čele týmové tabulky střelců a dělí se o vedení i v celé soutěži.

Po změně stran rozhodl těsně před uplynutím hodiny hry o vítězství Miami devatenáctiletý Benjamin Cremaschi. Inter oplatil Montrealu březnovou domácí porážku (2:3), jednu z pouhých dvou v dosavadní sezoně MLS.